İŞKUR’dan müjde! En az ilkokul mezunu personel alımı yapılacak! ATT, sekreter, hasta danışman, ambulans şoförü, temizlik işçisi alımları…

İŞKUR’dan müjde! En az ilkokul mezunu personel alımı yapılacak! ATT, sekreter, hasta danışman, ambulans şoförü, temizlik işçisi alımları…

İŞKUR’dan müjde! En az ilkokul mezunu personel alımı başladı. ATT, sekreter, hasta danışman, ambulans şoförü, temizlik işçisi alımları yapılacak.

İŞKUR kaydı olanlar, resmi internet sitesinden kayıtlarını yapabilecek. İŞKUR kaydını yaptıranlar hastanelerin hangisinde alım varsa başvuru yapabilecekler. Vatandaşların başvuru yapabilmesi için en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. İşte merak edilen tüm detaylar…

Onlarca farklı şehirde hastanelerde istihdam etmek üzere farklı iş kolları ile personel alımları en az ilkokul mezunları tarafından olacak. Alımlar sırasında; ATT, sekreter, hasta danışman, ambulans şoförü, temizlik işçisi ön planca olacak. Online olarak başvuru yapan vatandaşlar resmi internet adresi ile adımları yerine getirebilecek.

İŞKUR hastane personel alımları

İŞKUR ülke genelinde onlarca şehir için personel alımlarına devam ediyor. Şu an hastanelerde;

  1. ATT,
  2. klinik destek elemanı,
  3. sekreterlik,
  4. hasta danışmanlığı,
  5. ambulans şoförlüğü,
  6. hasta kayıt kabul görevlisi,
  7. temizlik personeli
  8. hemşire gibi alımlar yapılacak.

Hastanelerde personel alımları

Hastanelerde personel alımları için başvuru yapacak vatandaşların İŞKUR üzerinden adımları tamamlamaları gerekir. Hangi hastanelerde kaç kişi alınacak tek tek detaylara bakarak alımları inceleyebileceksiniz.

Başvuru süreci başladı…

İlana başvuru yapmak isteyen vatandaşlar resmi sitede yer alan adımları incelemeli ve İŞKUR kayıtları ile giriş yapmaları gerekir. Burada aranan iş ilana gerekli şartlar uyuyorsa anlık olarak başvuru adımları tamamlanır.

İŞKUR iş ilanlarına nasıl bakılır?

İŞKUR iş ilanları için vatandaşlara çeşitli branşlarda görevlendirilmek üzere her alana uygun alımlar yayına alınır. Resmi internet siyesinde düzenli aralıklar ile yayına alınan ilanları kayıtlı olan vatandaşlar görüntüleyebilir. Bu kapsamda vatandaşlar anlık olarak arama kısmına aranan ilanı yazar ve gerekli koşullara göre başvuru adımlarını tamamlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.