1. HABERLER

 2. GSM

 3. Duyuru yapıldı! Türk Telekom hat sahibi olan herkes dikkat!
Duyuru yapıldı! Türk Telekom hat sahibi olan herkes dikkat!

Duyuru yapıldı! Türk Telekom hat sahibi olan herkes dikkat!

Türk Telekom hat sahiplerine mühim ilan yapıldı. Türk Telekom hat sahiplerine Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden açıklama yapılmış oldu.

A+A-

Türk Telekom hat sahiplerine mühim ilan yapıldı. Türk Telekom hat sahiplerine Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden açıklama yapılmış oldu. Türk Telekom hat sahibi vatandaşlara duyuruda bulunmuş oldu. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan vatandaşlara yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten web, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 25 TL’ye haiz olacağı bildirildi.

TÜRK TELEKOM HAT SAHİPLERİNE DUYURULDU

Kampanyadan yararlanmak için kimliğinizle beraber size en yakın Türk Telekom bayisine başvurmanız ehil! Bankamız maaş müşterisi olduğunuza ilişkin kontroller yapıldıktan sonra size özel tarifeden yararlanmaya derhal başlayabilirsiniz.

​​Kampanya Koşulları:

 • Kampanya kapsamında sunulacak aylık durağan ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası’nı yazıp Türk Telekom’a ilişkin 5555’e SMS göndermeleri veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Ziraat Emekli tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla süresiz konferans hakkı sunulacaktır. Tarifenin taahhütsüz aylık tutarı tarifeye yeni hat tesisi, numara nakliyat ve faturasız tarifelerden geçiş yöntemiyle gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 40 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş meydana getiren müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 54 TL’dir. Kampanya kapsamında aylık durağan tarife ücretleri üzerinden aylık 15 TL indirim uygulanacaktır.
 • Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Türk Telekom tarifelerinden geçiş kanalıyla Ziraat Emekli tarifesine gelen müşteriler, SMS yada Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura periyodu boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda Ziraat Emekli tarifesi için 25 TL’den ücretlendirilecektir. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin ise 12 fatura dönemi süresince Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri niteliğinde, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak suretiyle 12 satmaca periyodu süresince Ziraat Emekli tarifesi için 39 TL’den ücretlendirilecektir.
 • Tarifeye 29.03.2021 tarihi öncesi yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yöntemiyle kayıt icra eden ve 12 ay boyunca Türk Telekom Ziraat Emekli faturalı mobil tarifesinde kalmayı taahhüt veren Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan TC hüviyet numaraları ile kayıt icra eden aboneler tarifeden 25,50 TL’den yararlanacaktır.
 • Tarifeye 21.10.2021 tarihinden önce Türk Telekom faturalı hatlarından geçiş yoluyla kayıt icra eden ve 12 ay boyunca Türk Telekom Ziraat Emekli faturalı mobil tarifesinde kalmak için taahhüt veren Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan TC kimlik numaraları ile kayıt meydana getiren aboneler tarifeden 39,78 TL’den yararlanacaktır.
 • Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan aynı T.C. Kimlik numarası yeni hat tesisiyle Türk Telekom’a numara taşıyarak veya Türk Telekomlu faturasız hatlardan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 3 müşteri, Türk Telekomlu faturalı hattan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 1 alan kişi Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’ndan faydalanabilecektir. Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’na katılan müşterilerimiz, 12 ay süresince alakalı faturalı tarifede kalacaklarına dair taahhüt vermiş olurlar.
 • Hattın iptal olması yada abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura süreci sonunda iptal edilecektir.
 • Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. 12. Ayın sonunda müşterinin tekrar taahhüt vermesi ve emekli maaş ödemesini halen Ziraat Bankası’ndan alıyor olması halinde kampanya devam edecektir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom tarafından gösterilmekte olan faturasız tarifelerden geçiş kanalıyla kayıt olan Türk Telekom haricinde başka bir operatöre numara nakliyat, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, laf mevzusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içindeki tüm faydalar bittiyse ilgili döneme ilişkin kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin hepsi, bitmediyse tarife aylık ücretinin gün ile orantılı bölümü oranında kampanya indirimi yansıtılacaktır.
 • Ziraat Bankası ve Türk Telekom, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.