32 Yıl Önce 3 Aylık Bebeğin Başına Gelenler Kan Dondurdu! Müge Anlı, Kayıp Bebeği Buldu, Stüdyo Göz Yaşlarına Boğuldu…

32 Yıl Önce 3 Aylık Bebeğin Başına Gelenler Kan Dondurdu! Müge Anlı, Kayıp Bebeği Buldu, Stüdyo Göz Yaşlarına Boğuldu…

Müge Anlı; yine herkesi duygulandıracak ama bir o kadar da mutlu edecek olaya ev sahipliği yaptı. 20 ekim Salı günü ekranlara gelen olay adeta yeşil çam tadındaydı. Dursun Bey daha üç aylıkken ailesi tarafından Sirkeci Tren garına bırakıldı ve gidildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir anda ekranlarda annesini görmeye başladı. Şükran Hanım yaşadığı zorluklar yüzünden oğlunu terk etmek zorunda kalmıştı. İşte o güzel kavuşma…

O mutlu an…

Faili meçhul cinayetlerden kayıplara kadar her şeye el atan Anlı; sosyal sorumluluk projeleri ile beraber adını çok fazla duyuran – hafta içi her gün ATV ekranlarında tüm sevenlerini ekran başına kilitleyen Anlı ve ekibi; üzerinde çalışmalarına devam ettiği kayıp dosyalarından cinayete kurban gitmiş kişileri ve kayıp olan kişilerin yaşamlarını ortaya çıkararak onları sonuca bağlamak için ellerinden geleni devam ettiriyor. 3 aylıkken daha Sirkeci garına bırakılan bir bebeği de ararken Şükran Sakin tam 32 yıl boyunca oğlunu aradı ve buldu.

Dursun bey annesine hem çok kırgın hem de çok kızgın olduğu için biyolojik annesiyle tanışmak istemediğini söyledi. Fakat Müge Anlı en azından 24 saat de olsa konuyu düşünmesini ona göre karar vermesini istedi. Dursun bey gün içinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tam 32 yıl sonra biyolojik annesi ile karşı karşıya geldi.

Hafta içinin vazgeçilmez gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert yapmış olduğu başarılı anlara bir ödül daha ekledi. Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından düzenlenen ödül programında Avrasya Kalite Ödüllerinin En iyi haber programı ödülü Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibine verildi.

Avrasya Tüketicileri Korona Derneği aracılığı ile tam dokuz kere boyunca ödüle layık görüldü. Anlı ‘’ Ödüllerini her yıl boyunca Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Osman Doğan tarafından teslim edildiği – bu sene yaşanan korona virüs süreçlerinden dolayı dernek başkanı sayın Doğan yayına katılamadı. Ödülü Doğan bey veremediği için kendi kendine takdim ettiğini – ödülleri de tüm izleyicileri adına aldığını bu yüzden teşekkür ettiğini ‘’ ifade etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.