1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. SSK ve BAĞ-KUR’lu emekliye nakit para ödemesi! ATM’den hemen 7.500 TL ödeme verilecek!
SSK ve BAĞ-KUR’lu emekliye nakit para ödemesi! ATM’den hemen 7.500 TL ödeme verilecek!

SSK ve BAĞ-KUR’lu emekliye nakit para ödemesi! ATM’den hemen 7.500 TL ödeme verilecek!

Bankalar müşterilerini arttırmak, emeklileri maaş müşterisi yapmak için resmen yarışa girdi. Emekli promosyon süreci devam ederken, nakit para yarışında rakamlar da her geçen gün artıyor. Milyonlarca emekliye de bu sayede ek ödeme alma, ekonomik kriz buhranında rahatlama şansı doğuyor. Emeklinin cebini rahatlatacak yeni ödemelerin duyurusu yapıldı. Bankalar SSK ve BAĞ-KUR’lu emekliye...

A+A-

Bankalar müşterilerini arttırmak, emeklileri maaş müşterisi yapmak için resmen yarışa girdi. Emekli promosyon süreci devam ederken, nakit para yarışında rakamlar da her geçen gün artıyor. Milyonlarca emekliye de bu sayede ek ödeme alma, ekonomik kriz buhranında rahatlama şansı doğuyor. Emeklinin cebini rahatlatacak yeni ödemelerin duyurusu yapıldı. Bankalar SSK ve BAĞ-KUR’lu emekliye hızlı nakit para verecek.

SSK ve BAĞ-KUR’lu emekliye hızlı nakit para! ATM’den 2 dakikada 7.500 TL ödeme yapılacak. Milyonlarca emekliye ekonomik kriz sürecinde Günyüzü gösterecek ödemeler devam ediyor nokta ile SSK ve BAĞ-KUR emeklisinin maaş müşterisi yapmak isteyen bankalar, nakit promosyon sürecini iyi değerlendirmek için adeta birbiriyle Yarışıyor. bankalar emeklilere verecekleri nakit promosyon ücretlerinde artışa gitti. Hatta neredeyse maaşlarının 2 katına Varan ödemeler yapıyorlar. ağustos ayı sonuna kadar devam edecek olan nakit promosyon ödemesi sürecinde en yüksek promosyon ödemesini yapan bankada emekli vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki En yüksek emekli promosyonu hangi banka veriyor? işte emekliye nakit promosyon yarışındaki bankalar ve ödedikleri promosyon tutar.

Türkiye’de SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kapsamında emekli maaşı alan 14 milyona yakın vatandaş var. bankalar için bu vatandaşları maaş müşterisi yapmak son derece önemli nokta bu sebeple de her yıl emekli promosyon sürecinde bankalar arasında önemli bir rekabet başlıyor. 2022 yılında da bankaların Emekliye promosyon süreci hala devam ediyor. ağustos ayı sonuna kadar sürecek olan bu süreçte emekli vatandaşları bünyesine katmak isteyen bankalar adeta birbiriyle yarış halinde girmiş durumda nokta Elbette emekli vatandaşlar da bu durumu kendi lehine kullanmak için en yüksek promosyon ödemesi Bayram bankaları merak ediyor ve arama motorunda da yoğun bir şekilde araştırıyor. Peki hangi bankalar emekliye yüksek nakit promosyon veriyor? işte emekliye en yüksek emekli promosyonu veren bankalar.

NAKİT PROMOSYON ÖDEMESİ 7.500 TL’YE KADAR YÜKSELİYOR

Milyonlarca emekli maaş müşterisi yapmak isteyen bankalar resmen kesenin ağzını açtı emeklilere para akıtıyor. Birçok banka 2022 yılında nakit promosyon tutarlarına zam yaptı. Akbank 3500 TL ve üstü emekli maaşı alan vatandaşlara 7.000 TL’ye Varan promosyon imkanı sağlıyor. Ayrıca emekliler otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri halinde 500 TL Ek promosyon alma fırtınada erişiyor. Bu sayede Akbank en yüksek emekliye nakit promosyon veren banka oluyor. Akbank’ı Türkiye Ekonomi Bankası ve Denizbank takip ediyor. bu bankalarda 6.000 TL’ye Varan promosyon ödemeleri ile bu süreçte öne çıkan isimler oluyor.

EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURU SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Bankaların sağladığı emekli promosyon ödemesinden faydalanmak isteyen vatandaşlar başvuru sürecini de elbette merak ediyor. emekli promosyon ödemeleri hem halihazırda emekli olan vatandaşlara Hem de yeni emeklilere sağlanıyor. Emekliliği devam eden vatandaşlar sadece maaşlarını taşıyıp 3 yıl boyunca kalma tahahüdü vererek ödemelerden anında faydalanıyor. Ancak yeni emekliler 1 ay beklemek zorunda.

Yeni emekli olan vatandaşlar ilk maaşlarını bankadan çektikten sonra emekli promosyon ödemesinden yararlanma imkanı buluyor. emekli promosyon süreci boyunca 3 yıl maaşınızı Seçtiğiniz bankadan almak zorundasınız. nakit promosyon tutarı onaylandıktan sonra ATM’den çekebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.