1. HABERLER

  2. KELEBEK

  3. Sihirli Annem Oyuncularından Damla Ersubaşı Boşanma Kararı Aldı!
Sihirli Annem Oyuncularından Damla Ersubaşı Boşanma Kararı Aldı!

Sihirli Annem Oyuncularından Damla Ersubaşı Boşanma Kararı Aldı!

Sihirli Annem dizisinde çocuk oyuncu olarak hayatımıza giren Damla Ersubaşı, 4 yıllık eşi ve 2 çocuğunun babası işletmeci Mustafa Can Keser ile anlaşmalı olarak boşandı. Damla Ersubaşı, geçen sene, ihanet iddiaları ile gündeme gelen eşini affetmiş, yaşadığı bu ihanete rağmen evlilik birliğini devam ettirme kararı almıştı. Fakat beraberliği uzun sürmedi.

A+A-

Eşi ile geçen hafta ortak bir basın açıklaması yaparak boşanma davası açacağının duyurusunu yapan Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser’in avukatları, tarafların ruhen ve fikren anlaşamadığını ve bu neden ile de evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını belirtti.

Velayet Anneye Verildi!

Damla Ersubaşı, mahkemeye anlaşmalı boşanma protokolü sundu ve bu protokele göre tarafların her iki çocuğunun da velayeti annede kalacaktır. Çiftin iki kızının bakımlarının tamamı baba Mustafa Can Keser tarafından karşılanıp, çocuklar için her ay düzenli olarak nafaka ödenmesine karar verildi. 20 dakika süren duruşmanın ardından ikili, birlikte geldikleri adliyeden moralleri bozuk bir vaziyette yine birlikte ayrıldılar.

Damla Ersubaşı’nın Geçmişte Şiddet Gördüğü Ortaya Çıktı!

Damla Ersubaşı ve görümcesi Alev Keser’in 3 yıl kadar önce Mustafa Can Keser tarafından darp edildiği ortaya çıktı. Eşi ile kardeşini dövdüğünü itiraf eden Can Keser, Pişmanım demişti.

Mustafa Can Keser’in kardeşi Alev Keser, Bizi öldürmek maksadı ile dövdü. Başımıza kül tablasıyla vurdu, kardeşimin cezalandırılmasını istiyorum diyerek şikayetçi olmuştu. Mustafa Keser’in ofisinde gerçekleşen şiddetli darp sonrası, Damla Ersubaşı’nın eşinden şikayetçi olmadığını, kardeşinin ise cezalandırılması istediği ortaya çıktı. Kardeşinin şikayetçi olması üzerine kasten yaralama suçundan 140 gün adli para cezasına çarptırılmıştı.

Damla Ersubaşı ‘Eşime sürpriz yapmak için görümcemle sahibi olduğu gece kulübüne gittik. Ofisinde bizi dövdü, polislerin gelmesi ile kurtulduk ama ben kendisinden şikayetçi değilim ‘demişti.

Kardeşi Alev Keser ise: ‘Damlanın üzerine yürüdü ve ben ona zarar vermesini önlemek için önüne geçtim. Bizi 3.5 saat boyunca öldürme maksadıyla dövdü, kafamıza kül tablaları ile vurdu. Olay yüzünden hala psikolojim düzelmiş değil. Davaya katılma talebim var, kardeşim cezalandırılsın’ demişti.

Can Keser ise Bu İddiaları Kabul Etti!

Yaşanan bu çirkin olayların ardından karakolda ifade veren Mustafa Can Keser, suçunu kabul ettiği öğrenildi. Mustafa Can Keser: ‘ ben gece kulübünde çalışıyorum ve alkollüydüm. Eşim ile kardeşimi darp ettim, pişmanım ama kül tablası ile vurmadım, elimle darp ettim’ demişti.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.