1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ Kur) Emeklilerine 5.000 TL’ye kadar ödeme yapılacak!
SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ Kur) Emeklilerine 5.000 TL’ye kadar ödeme yapılacak!

SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ Kur) Emeklilerine 5.000 TL’ye kadar ödeme yapılacak!

Promosyonların yanı sıra İş Bankası müşterileri Pazarama MaxiPuan'dan 500 TL'ye kadar yararlanabilecek.Emekli Promosyon Ödemeleri! SGK emeklileri emeklilik döneminde İş Bankası ile bankacılık işlemlerini daha kolay ve hızlı hale getirebilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile mevcut maaşını İş Bankası'ndan alanlar, ilk emekli maaşı olarak İş Bankası'nı seçenler veya...

A+A-

Promosyonların yanı sıra İş Bankası müşterileri Pazarama MaxiPuan'dan 500 TL'ye kadar yararlanabilecek.
Emekli Promosyon Ödemeleri!

SGK emeklileri emeklilik döneminde İş Bankası ile bankacılık işlemlerini daha kolay ve hızlı hale getirebilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile mevcut maaşını İş Bankası'ndan alanlar, ilk emekli maaşı olarak İş Bankası'nı seçenler veya mevcut emekli maaşını bu çerçevede İş Bankası'ndan alanlar arasında tercih yapılmasına ilişkin anlaşma seçimin 2022'de geçerli olduğu 27 Haziran - 30 Eylül tarihleri ​​arasında. Bankaya kendi adlarına katılan SGK emeklileri (Emekli Sandıkları, SSK ve Bağ Kur) 5.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi alabilirler. Nitekim SGK emekli maaşını İş Bankası'na getirenler, en büyük ve ek kartlar için herhangi bir ücret ödemeden, birçok ayrıcalık ve avantajdan yararlanabilmektedir.

Emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen bütün emekliler, İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden veya en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilir. Öte taraftan 27.06.2022 ve 30.09.2022 tarihleri arasına emekli tanıdıklarını ve yakınlarına referans olan İş Bankası müşterilerine 500 TL’ye varan Pazarama MaxiPuan avantajları sağlanıyor. 

 SGK Emeklilerine Ayrıcalık!

Peki emekli maaşı İş Bankası’ndan nasıl alınır? SSK ya da Bağ Kur’dan emekli olacaklar SGK il müdürlüklerine şahsen başvuru yaparak İş Bankası’nı tercih edebilir. Emekli sandığından emekli olacaklar ise çalışmakta oldukları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı seçebiliyor. Bu işlemlerin ardından müşteriler, sadece İşCep, internet şubesi veya İş Bankası şubeleri vasıtasıyla emekli maaşını İş Bankası’ndan almak istediği hesabı belirlemek için talimat verir ve promosyon başvurusunda bulunur. Öte taraftan yeni emekli olan kişilerin maaş, ikramiye ve diğer ödemeler adı altında İş Bankası’na gönderilen ödemelerini almak üzere öncelikle Şubelerimize müracaat etmesi gerekmektedir. 

Ayrıca emekli maaşları, şubeye gitmeden İşCep ve internet şubesi, telefon şubesi aracılığı ile kolay bir şekilde ya da İş Bankası şubelerinden taşınabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilir. Eğer emekli maaşınızı farklı bir bankadan ya da PTT’ den alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke yoksa; maaş taşıma ve promosyon başvurusu işlemleri için şubelere başvurmanıza gerek yoktur. 

Şubeye gitmeden İşCep ve İnternet Şubesi maaş taşıma ve promosyon başvurusu için şu dört adım izlenmelidir. Birincisi, İşCep’e giriş yapıp başvurular kısmından emekli maaş işlemlerine girip maaş taşıma ve talimat verme işlemi yapılır. İkincisi, İşCep’e giriş yapıp yine başvurular kısmından emekli ve maaş işlemlerinin ardından promosyon başvurusunda bulunabilir. Üçüncü, internet şubesinden girip yapıp başvuru-ürünler kısmından emekli maaşları işlemleri ve maaş taşıma ve talimat verme işlemi ile yapılır. Dördüncü adımda internet şubesine giriş yapılır ve başvuru – ürünler kısmından emekli maaş işlemlerinden promosyon başvurusu yapılabilir.

Ayrıca şubeye gidilmeden de e devletten banka değişikliği işlemleri de gerçekleştirilebilir. E devlet’e internet şubesi ve İşCep aracılığı ile herhangi bir şifreye gerek kalmadan giriş yapılabilir. Maaş taşıma işleminden sonra İşCep, internet şubesi, telefon şubesi ve iş bankası şubeleri aracılığı ile talimatlar hızlı bir şekilde verilebilir. 

Peki Hangi Emekli Maaşı Türleri Promosyon Alabilir?

İş Bankası ile T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasındaki anlaşma kapsamında; 27 Haziran- 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde mevcut maaşını İş Bankası’ndan almakta olan, ilk maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklilerine (Emekli sandığı, SSK ve Bağ Kur) İş Bankasından promosyon alabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.