1. HABERLER

  2. KELEBEK

  3. Onur Akay Açıkladı: Meltem Miraloğlu ABD’li Kocası Patrick'e Vasiyet Yazdırdı
Onur Akay Açıkladı: Meltem Miraloğlu ABD’li Kocası Patrick'e Vasiyet Yazdırdı

Onur Akay Açıkladı: Meltem Miraloğlu ABD’li Kocası Patrick'e Vasiyet Yazdırdı

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay Magazin Masası’ndaki bugünkü yazısında, Meltem Miraloğlu’nun Amerikalı kocasına vasiyet karşılığı döndüğünü ve Miraloğlu’na kalacak dudak uçuklatan mirası yazdı.

A+A-

“Hayat Devam Ediyor” dizisindeki çocuk gelin rolü ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu’nun, 2019 senesinde ABD’da kendinden 48 yaş çok büyük bir ABDlı ile gizlice evlendiğini duyuran ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, 2 yıl sonra geride bıraktığımız aylarda Miraloğlu’nun eşi Patrick tarafından evden kovulduğunu ve yollarda perişan halde görüldüğünü iddia etmişti.

Akay, evden kovulan Miraloğlu’nun 62 yaşındaki kendi psikoloğu John’la aşk yaşamaya başladığını ve 82 yaşındaki eşinin de yakın arkadaşı olan psikolog John’un, Miraloğlu’nu bir ailenin yanına çocuk bakıcısı olarak yerleştirdiğini de iddia etmişti.

Meltem Miraloğlu, sevgilisi John ve eşi Patrick'le... Onur Akay, Magazin Masası’ndaki bugünkü yazısında ise Meltem Miraloğlu’nun 82 yaşındaki Amerika’li kocasına araba ve vasiyet karşılığında tekrar geri döndüğünü ve Miraloğlu’na kalacak dudak uçuklatan mirası açıkladı.

PATRİCK GRADY TÜM MAL VARLIĞINI MELTEM MİRALOĞLU’NA BIRAKTI!

Meltem Miraloğlu 2 sene önce Onur Akay’a vermiş olduğu röportajda, önce kendisini evlat edinen ve daha sonra kendisiyle evlenmek isteyen 82 yaşındaki kocası Patrick için, “Ben ona olta attım. Dedim ki eğer dedim bak evlilik olarak da istiyorsun evetim dedim, kızın olarak almak istiyorsan ona da evetim dedim.

Çünkü Pat bana böyle evlilikle alakalı bir şeylerden bahsediyor. Oysa baba falan diyordum adama. Şimdi öyle görünce ben bir anda şok oldum. Bu adam belli ki dedim hani ne şey olarak alacak ne de şey olarak alacak. Sen dedim evlenmek istiyorsan, bana âşıksan lütfen bunu söyle. Evet dedi. Sonra itiraf etti. Bir baktım aha dedim Meltem sen olta atarsın al sana olta. Kabul ettim gittik evlendik yani.” ifadelerini kullanmıştı. Ayrıca röportajda 82 yaşındaki kocasına Green Card için olta attığını kendi ağzı ile açıklayan Miraloğlu ile alakalı, şimdiyse önce baba dediği eşine vasiyet yazdırdığı konuşuluyor.

İŞTE MİRALOĞLU’NA VASİYETLE BIRAKILAN MAL VARLIĞI

Onur Akay yazısında şu ifadeleri kullandı: “Karı koca arasındaki geçimsizlik tam bu noktada başlıyordu. Patrick, bir türlü Green Card için müracaat yapmayınca, Meltem de evde devamlı kavga çıkarıyordu. Ayrıca Meltem devamlı Hollywood’a gitmek istediğini söylüyor ve ABD’da star olacağım.” diyordu. Tabii bu istekler Patrick’i çileden çıkarıyordu.

En sonunda Patrick çok sinirlenince, boşanmak istemişti ve eyalette boşandıkları bile konuşulmuştu ki Patrick’in yine son anda vazgeçtiğini ve boşandım diyerek etrafına yalan söylediğini öğrendik. Patrick, geçen bu iki senede çok defa Meltem Miraloğlu’nu evden kovdu ve Meltem bir sırt çantası ile yollarda perişan halde görüldü.

Meltem ne yapsa bir kez daha onu eve kabul etmiş olan Patrick, Meltem’in tekrar eve dönmesi için ona bu sefer kırmızı renkte son model bir araba aldı. Yalnızca arabayla dönmeyen Meltem, 82 yaşındaki Amerika’li kocasına vasiyet yazdırdı. Patrick, öldükten sonra tüm mal varlığını Meltem Miraloğlu’na bıraktı.

Kimin önce öleceğini Allah bilir ama Patric’in vefatından sonra Meltem Miraloğlu’na oturdukları lüks villa, değeri çok yüksek olan iki farklı ev, yine değeri çok yüksek olan iki farklı spor araba, otobüs büyüklüğünde bir lüks karavan, lüks bir yat, bankada çok miktarda para kalacak.

Ayrıca Patrick çiftçi bir aileden geldiği için, Meltem’e kalacaklar listesinde sayısı net olarak bilinmeyen ama değeri çok yüksek olduğu söylenen arsalar da var. Patrick, üç ay hastanede yatarken kendisi ile hiç ilgilenemeyen öz oğluna ise hiçbir şey bırakmamış.

Vasiyet’ten dolayı öz oğlunun mirastan faydalanması çok zormuş ve mahkemeye Meltem Miraloğlu’nun para avcısı bir kadın olduğunu ispatlaması gerekiyormuş. Patrick’in öz oğlu ise bu yazımda anlattığım ve YouTube’da da yayınladığım Meltem Miraloğlu’nun bana vermiş olduğu o röportajı, İngilizceye çevirip mahkemeye sunacağını söylüyormuş.

Vasiyet yazdıran Meltem, evvelki gün ise bu sefer Hollywood için Patrick’le kavga etmiş. Patrick’in en yakın arkadaşından öğrendiğim bilgi ise şöyle: Patrick Meltem’e, “Karavanla seni Hollywood’a götüreceğim ve orada bırakacağım. Artist olana kadar orada karavanda yaşa.” demiş. ABD’da kalmak için her şansı deneyen Meltemwood, Hollywood’da star olmak için bu şansı da deneyecektir.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.