1. HABERLER

  2. İŞKUR

  3. İş arayanlara büyük müjde! 120 bin personel aranıyor! 8.000 bin TL maaşla! İşte şartlar ve detaylar...
İş arayanlara büyük müjde! 120 bin personel aranıyor! 8.000 bin TL maaşla! İşte şartlar ve detaylar...

İş arayanlara büyük müjde! 120 bin personel aranıyor! 8.000 bin TL maaşla! İşte şartlar ve detaylar...

İŞKUR, güncel personel alım ilanlarını hafta içi, hafta sonu ve resmi tatil günlerinde yayınlamaya devam etmektedir. Bu çerçevede İŞKUR, 19 Mayıs tarihli personel alım duyurusunu güncelledi. Başvurular kabul edilmekte olup, ilan edilen son tarihlere göre başvurular kapatılacaktır. İŞKUR 19 Mayıs İşe alım detayları haberimizde: İŞKUR, açık pozisyonlar aracılığıyla 120 binden fazla çalışanı işe...

A+A-

İŞKUR, güncel personel alım ilanlarını hafta içi, hafta sonu ve resmi tatil günlerinde yayınlamaya devam etmektedir. Bu çerçevede İŞKUR, 19 Mayıs tarihli personel alım duyurusunu güncelledi. Başvurular kabul edilmekte olup, ilan edilen son tarihlere göre başvurular kapatılacaktır. İŞKUR 19 Mayıs İşe alım detayları haberimizde:

İŞKUR, açık pozisyonlar aracılığıyla 120 binden fazla çalışanı işe alacağını duyurdu. Özel pozisyonlar ve genel pozisyonlar için personel alım şartları açıklandı.

120 binden fazla çalışan işten çıkarılacak

İŞKUR, 120 binden fazla çalışanı işe alacağını duyurdu. Muhafız, özel güvenlik, sağlık personeli, büro memuru gibi çeşitli mesleklerde alım yapılacaktır. Başvuru gereksinimleri ilana göre değişecektir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.