Günlük güncel burç yorumları 16 Kasım: Aslan burçları kesinlikle dikkatli olmalı!

Günlük güncel burç yorumları 16 Kasım: Aslan burçları kesinlikle dikkatli olmalı!

16 Kasım 2020 için günlük burç yorumumuzda burçların astrolojik hareketlerden nasıl etkileneceği, hangi burçlara iyi gelecek hangi burçlar için kötü gelişmeler yaşanacak hep beraber okuyup öğreneceğiz. Burçların özelliklerini inceledim ve astrolojik oluşan hareketlerden ne durumlarda etkileneceğini bu yazıda sizlerle paylaşacağım.

Burçlar, 16 Kasım Pazartesi günü yaşanacak astrolojik hareketlerden burçların ne şekilde etkileneceğini yüzleşmesi olası olan iyi kötü olayların ayrıntısını yazımızın devamında öğrenebilirsiniz. Arin Arslan yorumladı!

16 Kasım 2020 Koç Burcu İçin Günlük Yorum

Koç burcunun bu günkü hareketlerini incelediğim zaman söyleyebileceğim en önemli olay hayatınızda bu gün romantik zamanlar geçireceğiniz. Hayatınızda eğer bir birlikteliğiniz yoksa yeni bir tanışma olabilir. Varsa da o kişinin size yapacağı sürprizler ile romantik dakikalar geçireceksiniz. Pandeminin iyice sıkıcı olmaya başladığı ve stresin hat safhada olduğu şu dönemlerde kafanızı dağıtacak bir fırsat olacak sizin için. Karşınızdaki kişiden gelecek tekliflere hazır olun. Bu teklifleri değerlendirin. Sosyal olarak aktif olmak istiyorsanız ve çevrenizdeki insan sayısını artırmak istiyorsanız eğer tam zamanı. Birileriyle tanışabilir, bir kahve eşliğinde sıcak sohbetler yapabilirsiniz. Bunların dışında iş hayatınızda olumsuz gelişmeler yaşanacak.  Patronunuzla ya da iş arkadaşlarınızla bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ve bu sizi psikolojik olarak kötü etkileyebilir. Çok fazla takılmamanız gerekir.

16 Kasım 2020 Boğa Burcu İçin Günlük Yorum

Boğa burcu incelemiş olduğumuz astrolojik hareketlere göre son zamanlardaki bütün stresini geride bırakıp en mutlu olduğu zamanlara geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanların da bu neşe dolu anlara eşlik etmelerine izin vermeniz gerekiyor. Beraber keyif dolu mutlu bir gün geçirebilmeniz için en uygun zaman. Bir birlikteliğiniz varsa eğer bu kişiden güzel teklif alıp beraber uzaklara gidebilecek durumlar yaratabilirsiniz. Bu yolculuğu eğlenceli hale getirmek büyük oranda sizin elinizde. Kafanızı dağıtabileceğiniz bir yolculuk olacak. Onun dışında iştahınız her zamankinden daha açık olacak. Yemek sizin için bir zorunluluk değil tamamen zevk meselesi. Ancak az da olsa dikkat etmezseniz bu zevk size kilo olarak geri dönecek. Ve bunu telafi etmeniz biraz zorlaşacak. Hayatınıza biraz heyecan katmanız için bir fitness salonuna kayıt olup vaktinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Hem kilo almamış olursunuz, hem de zevkle yemek yemeye devam ederken güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu size iyi hissettirir.

16 Kasım 2020 İkizler Burcu İçin Günlük Yorum

Bilirsiniz ki ikizler burçları için net bir şekilde yorum yapmak bir hayli zor. Ancak gördüğüm kadarıyla yine dengesiz bir gün geçireceksiniz. Sürekli farklı düşünecek, farklı hareket edecek ve birçok insan ile birçok farklı konuşmalar yapacaksınız. Öncelikle her düşüncenizi her önünüze gelene açmayın. Sizin şu anda yaşadığınız boşluğu farklı şekilde doldurmaya çalışabilirler. Söyledikleri şeyler normal şartlarda sizi etkileyebilir. Ancak kimden ne konuda yardım alırsanız alın yine kendi düşündüğünüz gibi yapacaksınız. Yine de buna dikkat etmeniz gerekir. Bir iş değiştirme fikriniz varsa eğer bunu uygulamanız gerekiyor. Şu an başarılı bir şeyler çıkarmanın tam vakti. Kendinizden verim alabileceğiniz en güzel günlerden biri. İnişli çıkışlı olan aşk hayatınıza küçük bir mola verip sakin bir şekilde kariyer planlarınızı yapabilirsiniz. Bu yaptığınızdan pişman olmayacaksınız. Aşk hayatınızın durağanlaşması sizi korkutmasın. Gereken ilgiyi vermeye devam edin ancak bir süre kendinize ve işlerinize daha fazla zaman ayırın. Bu sizi daha da motive edecek. Ve partnerinize de olumlu yansıyacak. Ufak bir mola bütün her şeyi düzeltebilir.

16 Kasım 2020 Yengeç Burcu İçin Günlük Yorum

Yengeç burçları her zamanki gibi duygusal bir gününde. Bunun tam tersi olması zaten biraz garip olurdu. Hayatınızdaki kişiye bu aralar çok daha fazla düşkün olmaya başladığınızı görüyorum.  Gerektiğinden daha fazla değer vermeniz hem sizi hem de karşınızdaki kişiyi değiştirmeye başlar. Hareketlerinizdeki değişkenlikler, fazla anaç olmaya başlamanız karşı tarafa sıkmaya başlar ve kaçacak delik arar. Yapmanız gerekenden fazlasını yapmanız dönüp baktığınızda bu zamana kadar hep size olumsuz sonuçlar doğurdu. Bu sefer böyle olmamalı. Her zaman sakin ve planlı bir tavır sergilemeniz sizin için daha iyi. Sakinlik sizin hayatınızdaki en önemli kelime olmalı. Güzel günlere kolayca ve hızlıca ulaşamazsınız. Bunun bilincinde olduğunuzu düşünüyorum. Yavaş ve sakin adımlar ile geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Ani duygu değişimleri ile saldırganlaşmamanız gerekir.

16 Kasım 2020 Aslan Burcu İçin Günlük Yorum

Aslan burçlarının bugünkü astrolojik hareketlerden alacağı en önemli ders kuruntu yapmamak olacak. Çünkü son zamanlardaki kuruntuları bugün gittikçe artmaya başlayacak. Ne yaparsanız yapın olumsuz olacağını düşünüyorsunuz ve bir şeylerin olumsuz olmasının tek sebebi de sizin böyle düşünmeniz. Bir girdaba girmişsiniz gibi sanki. Olumsuz düşündüğünüz sürece olumsuz şeyler olacak. Elinizi hangi taşın altına koyarsanız o taşın altında kalmaya devam edecek. Ders çıkarmanız için az bir zaman kalmış gibi sanki. Oturup inzivaya çekilip sakince düşünmeye başlarsanız ve duygularınızı değil mantığınızı ön plana çekerseniz her şey yoluna girmeye başlayacak. Her şeyin düzelebilmesi için gereken tek şey sabırlı bir şekilde yola devam etmek. Gün boyunca içinizi kötü düşünceler kaplasa da her karanlığın ardından bir aydınlık geleceğini unutmayın.

16 Kasım 2020 Başak Burcu İçin Günlük Yorum

Başak burçları her zamanki gibi sakin bir şekilde hayatını sürdürmeye devam ediyor. Günlerdir düşündüğünüz bütün planlar istediğiniz şekilde gelişecek. Olumlu olaylar ard arda gelecek ve bu sizi mutluluktan çıldırtacak. Bir süredir görüşmediğiniz yakın arkadaşlarınızla görüşebilmeniz için en uygun fırsat şu an. Kesinlikle planlama yapıp onlarla görüşüp sosyal aktiviteler için zaman ayırabilirsiniz. Vakit geçirebileceğiniz bir çok aktivite var. Arkadaşlarınızla birlikte deşarj olmanın tam vakti.  Hayatınızda şu an süregelen stresli durumların geçmesi an meselesi. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim bu zamanlarda yaşayacağınız bazı durumlar sabrınızı da büyük bir şekilde sınayacak. Sabrederek her şeyin üzerinden geleceksiniz.

16 Kasım 2020 Terazi Burcu İçin Günlük Yorum

İş arayan ve bulamayan terazi burçları burayı dikkatle okumanız gerekir. Uzun zamandır bulamadığınız, küçük bir evim olsun, az da olsa elim para görsün diye mütevazi düşündüğünüz iş çok farklı bir şekilde gelecek size. Resmen ayağınıza kocaman bir fırsat gelecek ve siz bu düşüncelerin çok üzerinde güzel bir iş hayatına adım atacaksınız. Şu an etrafınızda olan her şeyi sorgulamaya başladınız. Hayatı bile sorguluyor olduğunuzu gözlemliyorum. Bu sorgulamalar bitecek ve her şeyin devamı çorap söküğü gibi gelecek. Harekete geçmenin tam zamanı şu an.

16 Kasım 2020 Akrep Burcu İçin Günlük Yorum

Akrep burcunun hayatında son zamanlarda olduğu gibi bugün de her şey sarpa sarıyor ve olaylar ters gidiyor. İlişkinizde şu an için her şey ağır ağır ilerliyor ve sinirlendiğiniz olayların listesi gittikçe kabarıyor. İlişkiden sıkıldığınızı ve kaçmak için yer aradığınızı görüyorum. Bütün sorumlulukları geride bırakıp yapayalnız bir sayfa açmak istiyorsunuz. Bu tarz düşüncelerden kurtulabilmek ve ilişkinizi bitirmemek için yapacağınız şey aslında çok basit. Bütün olumsuzlukları kafanızdan atıp karşı tarafa büyük adımlar atabilirsiniz. Güzel zamanlar geçirebilmek için teklifler sunabilir, sosyal aktiviteler yapabilirsiniz. Tartışmaktan ve kavgaya dönüşmesinden kaçınmalısınız. Birbirinizden uzaklaşmak yerine vakit geçirerek birbirinize daha da yakınlaşabilirsiniz. Birkaç arkadaşınızla da aranızda sorunlarınız var. Onları da çözümlemek için oturup bir kahve içmeniz yeterli gelir. Sosyalliğinizi artırın. Bu size daha iyi hissettirecek.

16 Kasım 2020 Yay Burcu İçin Günlük Yorum

Yay burcu her zamanki gibi günlük burç yorumlarında en pozitif gözüken burç oldu. Hayatınızda istediğiniz her şeye ulaştığınız, elinizi attığınız her işin iyi gittiği ve mükemmel zamanlar geçirdiğiniz bir sabaha daha uyandınız. Tamamen olumlu ve güzel günler geçiriyorsunuz. Şanslı olduğunuzu iliklerinize kadar hissetmeniz gerekir. Bugün yeni bir ilişkinin ya da yeni avantajlı bir işin temellerini atabilirsiniz. Bu zamana kadar etmiş olduğunuz şükür ve sabırların sonucunu almak üzeresiniz. Sakın her şeyden sıkılıp pes etme raddesine gelmeyin. Hedefine ulaşmanız an meselesi.

16 Kasım 2020 Oğlak Burcu İçin Günlük Yorum

 Bugünkü astrolojik hareketlerin oğlak burcu için getirdiklerine bakalım şimdi de. Oğlak burçları son zamanlarda kendini çok yorgun hissediyor. Yaptıkları her şey onlara eziyet gibi geliyor. Yataktan kalkmak bile istemiyorlar. Ama artık bu durumdan sıkılmış duruyorsunuz. Bütün sorunları geride bırakıp hayatınız adına güzel adımlar atarak yeni güzelliklere ulaşmak istiyorsunuz. Bunu yapabilmeniz için iş yerindeki problemlerinizi, aşk hayatınızdaki sorunlarınızı, aileniz ile alakalı yaşadığınız bütün sıkıntıları, eğitim hayatınızdaki oturtamadığınız bütün düşünceleri kenara bırakmalısınız. Bütün bunları bir kenara attıktan sonra ise kendinize daha çok vakit ayırmalısınız.  Dizi, film izlemek ya da kitap okumak gibi hobilerinize yönelmelisiniz. Son zamanlarda hayatınızdaki bütün insanlara ters düştüğünüzü, düşüncelerinizin onlara uymadığını düşünmeye başlamışsınız. Daha doğrusu düşünmekten çok kendinizi buna inandırmak için zorlamışsınız. Ancak insanlara ters düştüğünüzü düşünmeniz doğru değil. Eğer ters düştüğünüz konular varsa bile kendinizi insanlara kabul ettirmek yerine onların düşüncesine de saygı göstermeye gayret etmelisiniz. İnsanları düşünmek yerine kendinize odaklanmanızı öneririm.

16 Kasım 2020 Kova Burcu İçin Günlük Yorum

Kova burçları bildiğiniz üzere özgürlüğüne düşkündür. Bugün de fazlasıyla özgür olduğunuz ancak bir o kadar da kendinizi yorgun hissettiğiniz günlerden biri. Çevrenizde el uzatmanız gereken birileri olduğunu ve onlara yardım edeceğinizi görüyorum. İnsanların dertlerini dinlemek ve dertlerini çözümlemek için yardımcı olmanız gerekiyor. Bu yaptığınız size çok daha fazlasıyla olumlu bir şekilde dönecek. İnsanların hayatlarına yapmış olduğunuz pozitif dokunuşlar sayesinde hayatınızda çok güzel gelişmelere yer açılacak ve güzel kapılar açılacak. Aileniz ile vakit geçirmek istiyorsunuz ancak işlerinizin ve etrafınızdaki yardım çığlıklarının etkisiyle ailenize zaman ayıramayacaksınız. Bu yüzden kendinizi üzmenize gerek yok en kısa zamanda ailenizle güzel bir tatile gideceksiniz. Bu tatilde güzel ve pozitif günler geçireceksiniz.

16 Kasım 2020 Balık Burcu İçin Günlük Yorum

Son zamanlarda hayatınızda çok fazla değişkenlikler var. Bir sabah çok yorgun, bir sabah çok enerjik uyanıyorsunuz. Ve bu değişkenlikler sizi ekstra olarak daha da yoruyor. Şu an bunun farkında değilsiniz ancak içten içe bir tarafınızın çok yorgun olduğunu hissediyorsunuz. Çevrenizdekiler de bu yorgunluğunuzu fark etmeye başlamış durumda. Yakın zamanda birçok kişiden ‘neler oluyor’ sorusunu duyacaksınız. Uzun bir yola çıkmanız gerekecek gibi duruyor. Bir tarafınız hala dinlenmenin peşinde. Artan baş ağrılarınız ile bunu daha da çok istiyorsunuz. Ufak bir tatil ile bütün bu yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.