1. HABERLER

 2. KREDİ

 3. Garanti Bankası müjdeyi patlattı! Garanti'den Faizsiz kredi açıklaması bu fırsat kaçmaz! İşte Detaylar...
Garanti Bankası müjdeyi patlattı! Garanti'den Faizsiz kredi açıklaması bu fırsat kaçmaz! İşte Detaylar...

Garanti Bankası müjdeyi patlattı! Garanti'den Faizsiz kredi açıklaması bu fırsat kaçmaz! İşte Detaylar...

Son dönemlerde Merkez Bankası tarafından alınan faiz kararları bankaların kredi faiz oranlarının fırlamasına neden olurken vatandaşlar bankalardan elini ayağını çekmişti.

A+A-

Garanti Bankası Mayıs ayının son günlerinde bomba kampanyasını duyurdu. Bankalar müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla peş peşe kampanyalarını duyurmaya devam ederken Garanti Bankası'nın duyurduğu kampanya detayları vatandaşların dikkatini çekti.

Son dönemlerde Merkez Bankası tarafından alınan faiz kararları bankaların kredi faiz oranlarının fırlamasına neden olurken vatandaşlar bankalardan elini ayağını çekmişti. Nakit ihtiyacı olan vatandaşların yardımına Garanti Bankası koştu.

GARANTİ BANKASINDAN FAİZSİZ NAKİT AVANS

Resmi internet sitesi üzerinden kampanyasını duyuran Garanti Bankası faizsiz nakit avans imkanı sağlayacağını açıkladı. Garanti Bankası tarafından duyurulan faizsiz nakit avans kampanyasının detayları pek çok kişi tarafından merak edildi. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden kampanyasını ''Mobil'den müşterimiz olanlara, 20.000 TL’ye varan %0 faizli ve masrafsız Taksitli Nakit Avans!'' ifadeleri ile duyururken nakit ihtiyacı olan vatandaşlar Garanti Bankası kampanyasının detaylarını merak etti.

Kampanyaya 31 Mayıs 2024 tarihine kadar katılım sağlayan vatandaşların faizsiz 20 bin TL nakit avanstan sıfır faizle yararlanabilecekleri ifade edilirken kampanya detayları Garanti Bankası tarafından şu şekilde paylaşıldı;

 • Kampanya 16 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.
 • Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.
 • Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.
 • Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında kredi kartı 16 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Haziran 2024 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında maksimum 20.000 TL Taksitli Nakit Avans 3 taksit ile kullanılabilir. 20.000 TL’den yüksek tutarlı veya 3 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.
 • Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
 • Kredi kartı başvurusunun 20.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.
 • Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.