1. HABERLER

  2. KELEBEK

  3. Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç’ın kızları Elvin’den açıklama! Babası için adeta kan donduran açıklama…
Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç’ın kızları Elvin’den açıklama! Babası için adeta  kan donduran açıklama…

Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç’ın kızları Elvin’den açıklama! Babası için adeta kan donduran açıklama…

Yağmur Sarnıç ile Emre Aşık çifti boşanma aşamasında yer alırken kızları Elvin Aşık tarafından dehşete düşüren o sözlerin ardından Yağmur Sarnıç suç duyurusunu yaptı. Gelen iddialara göre daha küçücük kızları Elvin Aşık; babasının cinsel organını gördüğü zaman babası tarafından uyarıldı.

A+A-

Yağmur Sarnıç ile Emre Aşık çifti boşanma aşamasında yer alırken kızları Elvin Aşık tarafından dehşete düşüren o sözlerin ardından Yağmur Sarnıç suç duyurusunu yaptı. Gelen iddialara göre daha küçücük kızları Elvin Aşık; babasının cinsel organını gördüğü zaman babası tarafından uyarıldı.

Eski Milli futbolcu olarak yer alan Emre Aşık ile boşanma süreçleri içerisinde yer aldığı 3 çocuğunun annesi olarak yer alan Yağmur Sarnıç’ın arasında meydana gelen kavgalar asla ne durulmak ne de bitmek bilmiyor. Son gelen hamle de Yağmur Sarnıç, avukatı Bedirhan Duymaz ile beraber Emre Aşık hakkında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek yapmış oldukları suç duyurusunda bulunması ve korkunç bir iddia ortaya atması ile meydana geldi.

Sarnıç’ın avukatının hazırladığı dilekçe…

"Müşteki olarak yer alan Yağmur Aşık ile şüpheli olarak yer alan Emre Aşık'ın hali hazırda devam eden boşanma süreci içerisinde verilen geçici velayet ile beraber müşterek çocuklar baba ile yaşamlarına devam ediyor. Müşteki, mağdur ve diğer çocuklarını sadece mahkemenin belirlemiş olduğu günlerde beraber görerek olabiliyor. Mağdur olarak yer alan kızları Elvin, müşteki annesi ile beraber tuvalet ihtiyacını gidermek için banyoya gittikleri zaman müştekiye hitaben ‘Anne ben sana bir şey söylemek istiyorum ama sen bunu kimseye söyleme. Babam bana pipisini gösterdi’ demesi ile beraber anne bu anları telefonundan video kaydı aldıktan sonra kızının annesine bu anlarda anlattıklarının devamını kayıt altına almıştır.

Şüpheli Emre Aşık’ın bundan daha önce de müşterek çocukları Elvin ile beraber Erol'u darp etmesi, bunun için yapılan şikayetten ötürü ceza alması, Elvin'in "babam bana pipisini gösterdi", "olmaz desem bile babam bana olur dedi", "ama sen bu olanları asla kimseye söyleme demesi" hakkında verdiği ifadelerinin yanı sıra bir yandan da çocuk yaşta vücuduyla kendisine yapılan an be an taklit etmesi ile beraber müşteki de aslında kızının cinsel tacize uğradığı düşüncesine girmesi söz konusu olmuştur. Şüpheli Emre Aşık’ın yukarıda yapmış olduğu ifade edilen suçlardan ötürü nitelikli halleri ile beraber savcılığınız tarafından resen tespit edilmesi uygun görülen diğer suçlardan ceza almasını, dosya ile ilgili verilecek ifadeler ve bu konu hakkında sunulacak delillerin de medyaya servis edilerek müştekinin, kızının bu anlarda soruşturmanın zarar görme ihtimallerinin önüne geçmek adına dosyanın gizli soruşturulmasını arz talep ederiz."  Şeklinde sözlerine yer verildi.

Yağmur Aşık, kızının anlattıkları karşısında aldığı videoyu da mahkemeye delil olarak verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.