1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Bazı Burçları Ekonomik Sorunlar Bekliyor...
Bazı Burçları Ekonomik Sorunlar Bekliyor...

Bazı Burçları Ekonomik Sorunlar Bekliyor...

9 Ekim  günlük burç yorumları bugün hangi astrolojik olaylardan nasıl etkilenecek? Havaların soğumaya  başladığı anlarda neler yaşayacaklar? Gelin beraber odaklanalım.

A+A-

9 Ekim  2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu aslında geçmiş zamanlarda kalbinizi kıran haddinden fazla kişi olduğuna şahit olacaksın. İnsanlara karşı bu kadar içten olmanız en son sizin de kırılan bir isim olmanıza neden olmuş. Hem aile hayatınızda hem de dost çevrenizde insanların sizleri pek anlamadıklarını düşünüyor olabilirsiniz. Bu da ister istemez sizlerin kırılmasına neden oluyor. Fakat bu durumu içinize atmak yerine insanlara neler düşünüyor olduğunuzu aktarırsanız daha rahat bir çözüm yoluna kavuşabilecek olduğunuzu da söyleyebilirim.

9 Ekim  2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bu ara yakın çevrenizde yer alan insanların sizlerden farklı konularda yardım istemelerine işaret ediyor. İnsanlara karşı olan saygı ve sevginiz sayesinde elinizden gelen bu durumlarda gerekeni yapacak ve onların sevgilerini kazanacaksınız. Bir yol görüyorum ve her ne kadar bu yola çıkmak istemiyor olsanız bile çıkacaksınız gibi geliyor. Eğer olur da birçok konuyu ayarlayacak bu yola çıkmayı başarırsanız hayatınızın birçok alanında rahat edeceğiniz zamanlarda olacağınızı aktarmak isterim. Bu yolun ardından gerçekten hayatınızda beklemediğiniz kadar hem aşk hem de maddi anlamda güzel günlerin geleceği en çok dikkatinizi çeken noktalardan bir tanesi olacak.

9 Ekim  2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu o kadar derin yaralar aldığınızı ifade eden durumlar var ki bunu bana en iyi şekilde açıklayan bu gün oluyor. Hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar olduğunu ve aslında bu durumlar karşısında ne kadar yorgun hissettiğinizi görüyorum. Bazen insanlardan kaçmak ve kaçarken de bir yola çıkmak istediğinizi görüyorum. Maddi ve manevi olarak dengeyi kurabilseniz her şeyi geride bırakıp gidebileceksiniz. Fakat arada olan bağ sizlerin burada kalmanız için adeta elleri arasında olan her şeyi yapıyor desem bile yeri olacak.

9 Ekim  2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu hem aşk hem aile hem de maddi hayatınızda çok güzel gelişmeler olacak. Bir yerden telefon alacak ve telefonun ardından ayaklarınızın yerden kesileceğini göreceksiniz. Her zaman sizler ile yan yana olmak isteyen bir eş ya da dost olduğu dikkatimi çekiyor. Her şeyi tek başınıza üstlenmeye çalışmak yerine gereken noktada ondan yardım alabilirsiniz. A dan z ye kadar her şeyi onun sayesinde halledebilecek olduğunuz durumlarda yer alacağınızı da hissediyorum.

9 Ekim  2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu aile hayatınızın son zamanlarda daha çok değer kazanacağı anlara gireceksiniz. Hem geniş aile hem de çekirdek aile içinde ufak tefek sorunlar var. Ama korkmanıza gerek yok. Yakın zamanda her şeyin bir anda üstesinden geleceksiniz. Zaten çok güçlü bir yapınızın olması el attığınız her şeyde  başarılı olmanıza yardım ediyor. Gün içerisinde sizden yardım talep eden yakınlarınız olabilir. Hem maddi hem de manevi anlamda olabilir. Eğer gerekli yardımları yapabilirseniz hem kendiniz hem de karşınızdaki insanlar çok mutlu olacak.

9 Ekim  2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu son zamanlarda maddi konularda sorunlar ile yüz yüze olduğunuzu ve bu yüzden de farklı zorluklar yaşadığınızı gösteriyor. Eğer olur da birçok konuda hayatınızı yoluna sokmak için gerekli emekleri vermeyi tercih ederseniz aslında çok uğraşmadan birçok konu yoluna girebilecek. Dostlarınız tarafından bir davet alacağınızı ve bu davet sırasında adeta tanışacağınız yeni kişilerin odak noktası olacağınızı hissediyorum. Hayatınıza yeni girecek kişilerin adeta yeni iş teklifleri olabileceği gibi kariyer hayatınızda çok önemli anlara imza atacak olduklarını da görüyorum. Gereken durumu kabul ederseniz aslında her şey bir anda istediğiniz gibi olumlu olarak da sonuçlanabilir.

9 Ekim  2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu kalbinizde oluşan derin yaralar ön planda olacak. Geçmiş zamanlarda çok kırgın olduğunuz biri olduğunu ve bu ara yeniden yan yana gelecek olduğunuzu ifade edebilirim. Eğer o kişiye karşı gereken sadakat ve öz güveni gösterirseniz her şeyin bir anda istediğiniz gibi olacağını göreceksiniz. Arkadaşlarınız ile çıkmak zorunda olduğunuz bir yol olacak. Bu yolun sonunda maddi konularda rahat etmiş bir şekilde döneceğinizi de eklemek isterim. Bir telefon gelecek ve gelen telefon ile ruh dünyanızda karmaşık durumlar olacak. Mantıklı düşünürseniz aslında istediğiniz kadar olumlu olan sonuçları çıkarabileceksiniz.

9 Ekim  2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu bu ara biraz kırgın olduğunuzu ve insanlardan uzak kalmak istediğinizi getirecek. Hem ailenize hem de arkadaşlarınıza karşı onların size hak ettiğiniz değeri tam anlamı ile vermediği için kırgınsınız. Fakat bu noktada onlar kadar en az kendinizin de suçlu olduğunun farkına varmalısınız. Bazen olayları derinlemesine düşünmek yerine gelişi düzel düşünmeyi ve direk üstün körü sonuçlar ile bırakmayı tercih eden bir yapınız olduğunu görüyorum. Onlara hak vermeyi denediğiniz an aslında birçok konunun çok da güzel sonuçlanacağını göreceksiniz.

9 Ekim  2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu beklediğiniz bir para olması söz konusu olabilir. Ve bu ara yakın zamanda gelebilir. O para elinize geldiği an direk harcamak ve bitirmek yerine bir kenara koymayı ve ilerleyen süreçlere sorun yaşamamayı tercih etmelisiniz. Gidilecek bir yol var ve bu yolun sonunda size kırgın olan kişiler var olarak görüyorum. Eğer biraz daha bunun farkına varmaz ve kalplerini kazanmak için emek vermezseniz en son üzülen kendiniz olabilirsiniz. Bazen bazı şeylere geç kalmadan müdahale etmek en önemli durumlardan bir tanesi olmaktadır.

9 Ekim  2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu hayatınızda her neyi yoluna sokmak isteseniz bir türlü başaramıyor ve insanlara karşı kırılan bir haliniz olduğunu hissediyorum. Kime güvenseniz en son hayal kırıklıkları yaşamak aslında sizlerin bu durumlara kadar gelmesine neden olmuş da diyebilirim. Her şey içine atan bir yapınızın olması da bu kadar daha yalnız kalmanıza neden oluyor. Eğer yakınlarınıza hak eden birkaç kişiyi almayı denerseniz bu noktada rahat eden isimler arasında olursunuz. Biz insan oğlu maalesef ki her şeyi tek başına hal edebilecek kadar güçlü insanlar değiliz.

9 Ekim  2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu son zamanlarda hayatınıza girmek için emek verecek farklı kişiler olduğuna işaret eder. Eğer onların yanlarınıza almayı tercih eder ve birçok güzel an için onlar ile bir olursanız her durum daha güzel olacak. Maddi konularda beklediğiniz haberler var ve geldiği an sahip olmak istediğiniz birçok şeyin sahibi olmanız için önemli bir durum olacak. Eviniz içerisinde bu ara farklı değişiklik yapmak istediğiniz de dikkatimi çekti. Bu ara tam da vakti olabilir. Bir şeyleri değiştirmeye başlarken ilk olarak bunu odalardan yapabiliriz.

9 Ekim  2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu bu ara çağrılacak olduğunuz kalabalık bir yer söz konusu. Eğer olur da maddi ve manevi olan durumları ayarladıktan sonra uygun zamanları elde ederseniz burada yer alabilirsiniz. Gittiğiniz an direk herkesin gözlerinin sizlerin üzerinde olduğunu da göreceksiniz. Bir yolunuz var ve bu durum pek de iç açıcı değil. Uzaklarda yer alan sevdiğiniz birinin sağlık sorunları olabilir ve bu yüzden o yola çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Her şey aslında sizin yanınızda olmak için emek verirken sizler biraz bu konuda zorluk çekebilirsiniz. Biraz içinizde olan gücün farkına varmalı ve savaşmayı tercih etmelisiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.