1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 8 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkatli Olmalı…
8 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkatli Olmalı…

8 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkatli Olmalı…

8 Mart 2021 burç yorumları ayın ikinci haftasının ilk gününde astrolojik dengeler neler getirecek diye merak ediyorsanız gelin en detayları ile beraber odaklanalım. Ayın bu günkü konumu herkese bir parça huzur getirecek gibi duruyor.

A+A-

8 Mart 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu sizin maddi durumunuzu simgeler. Parasal anlamda hayatınızın en varlıklı zamanlarını geçireceğiniz şu sıralarda birikim yapmanızı tavsiye ediyorum. Düzenli olarak gelen primleriniz ve beraber çalıştığınız kişilere nazaran daha fazla maaşınızın olduğunu söyleyebilirim. Bu zamanlarınızı değerlendirmeniz ve para birikimi yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde olası bir kriz durumunda kendinizi oldukça parasız ve başka kişilerin yardımına muhtaç bir halde bulabilirsiniz. Siz para harcamayı seven fakat elinde hiç para tutamayan bir insansınız.

8 Mart 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu iyi koşulların daha da iyileşeceğini temsil eder. İşyerinizde oldukça başarılı bulunuyor ve herkes tarafından takdir ediliyorsunuz. Çalışmayı çok seviyor ve işinizi zevk alarak yapıyorsunuz. İşinizden keyif aldığınız için oldukça güzel projeler ortaya çıkarıyor ve müşterileri mutlu ediyorsunuz. Sizin için her sabah işe gitmek eğlenceli bir aktivite, çalışmadığınız günleri kendiniz adına çok boş buluyor ve hiçbir verim alamıyorsunuz. Boş günlerinizde bile kendinize bir iş yaratıyor vakit harcıyorsunuz.

8 Mart 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu sizin bir isteğiniz olduğunu bize söyledi. Sizin kendi işyerinizi açma gibi bir düşünceniz olabilir. Fakat şu sıralar bunun için doğru bir zaman değil. Hedefinizi tamamlamadan önce biraz dinlenmeli ve her şeyin bir zamanı olduğunu hatırlamalısınız. Öncelikle kendinize belirlediğiniz hedefe ulaşana kadar adım adım bir yol çizmeli ve bu yoldan çıkmamalısınız. Kendinizden emin bir şekilde ilerlemeniz adına planınızdan şaşmamanız size fayda edecektir. Tecrübeleriniz ve hayal gücünüz birleştiğinde ortaya harika işler çıkaran bir firma açabilir, yıllardır çalışır durumda olan firmalara rakip olabilirsiniz.

8 Mart 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu çözümleyici ve kavrayış gücü yüksek bir insan olduğunuzu gösterir. Siz her konuya bir çözüm getirmeye çalışan hemen pes etmeyen bir insan olduğunuzu söyleyebilirim. Bu özelliğinizi işyerinizdeki herkes bildiği için sizden sürekli yardım istemeye geliyorlar, bir nevi sizi acil çıkış kapısı olarak görüyorlar. Bu durumun zamanla farkına varan patronunuz bu işe bir el atma isteğinde olacak. Her konuya çözüm getiren sizin diğer kişilerle aynı konumda çalışmanızı istemeyecek ve size bir terfi teklifi gelecek.

8 Mart 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu duygusallığı temsil eder. Bu terfiyi kabul ettikten sonra işyerinizdeki kişiler tarafından sevilmenin yanı sıra saygınlık da göreceksiniz. Sizin artık alt pozisyonunuzda çalışan diğer iş arkadaşlarınız artık sorunlarını çözmek için sizden yardım etmek yerine sorunlarını direk size çözdürmeye çalışacaklar. Bu durum sizi artık çekemeyecekleri için başınıza gelecek. Sizin başarınızı kaldıramayacak olan bu insanlar size sorun çıkarmak için ellerinden gelenin fazlasını yapacak ve sizi bıktırmaya çalışacaklar.

8 Mart 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu parasal kazançların artacağını temsil eder. Değişen görev yerinizle birlikte maaşınızda oldukça yüksek bir miktarda değişebilir. Bu gelen kazancınızı işyerinizde aslında ihtiyacı olan bir aileyi öğrenip onunla paylaşabilir ve bunu bir sır gibi kendinize saklayabilirsiniz. Siz paylaşmayı çok seviyorsunuz ve paylaştıkça daha fazlasının elinize geçeceğinizden şüpheniz olmasın. Gün geçtikçe artan bir kazancınız olacağını söyleyebilirim. Maddi olarak hep ferah bir yaşam sürebilir ve bunu sürekli paylaşabilirsiniz.

8 Mart 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu sabreden kişilerin mükafatına ulaştığını gösterir. Yıllardır bekliyor olduğunuz bir yükseliş ya da zam olabilir. Beklediğiniz bu noktaya ulaşmanız uzun bir zaman almayacaktır. Bu terfiye ulaşmak için yeterince beklemiş ve çok çabalamışsınız. Sürekli toplantılara katılmış, kendinizi geliştirmek adına kurslara katılmışsınız. Firmanızın yaptığı her türlü işten haberdar olmuş ve firmanızın en tecrübeli elemanlarından biri olmuşsunuz. Bu çabanız elbette patronunuz tarafından fark edilmiş ve size yakın zamanda bir terfi yapmayı düşünüyor.

8 Mart 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu yakınınızda olan bir kötü niyeti temsil eder. Aynı zamanda korkuyu temsil eden anlar olacak ve korkuya bağlı olarak yanlış kararlar verilmesi mümkündür. Gelecek olan terfiyle birlikte size aslında iyi davranan fakat kötülüğünüzü isteyen birilerinin farkına varabilir ve artık çalışırken her an gardınızı almak zorunda kalabilirsiniz. Bu kişi sizin ondan daha iyi konuma gelmesini kıskanacak ve sizin başınıza iş açmak, sizi bıktırmak için her yolu deneyecektir. Sizin istifa etmenizi bekleyecektir.

8 Mart 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu sizin boşluğa düşeceğiniz bir dönemi gösteriyor. Gelecek olan terfi ile birlikte insanlardan uzaklaşabilir, firma içinde diğer kişilerle sohbet etmeye kolay kolay vakit bulamayabilirsiniz. İşyerinizde artık yalnız kaldığınızı düşünmeniz ve büyük bir boşluğa düşmeniz normal olacaktır. Böyle bir anda sizi motive eden nesneleri ve kişileri hatırlamanız, onlarla daha fazla vakit geçirmeye çalışmanız gerekiyor. Kendinizi motive eden şeyi bulduğunuzda eski performansınıza ve mutluluğunuza yakın zamanda kavuşabileceksiniz.

8 Mart 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu hislerin yoğunluğunu belirtir. Önünüze yakın bir zamanda seçmeniz gereken iki seçenek çıkabilir. Bu seçenek ya iki proje arasında kalmanız ya da firma içi bölüm değiştirmenizle alakalı olabilir. Çok kararsız kalabileceğiniz bu seçenekleri masaya yatıracak ve içlerinden size mantıklı geleni seçmeye çalışacaksınız. Fakat mantık konusunda bütün seçenekler eşit bir şekilde aklınıza yatacak. Bu aşamada karar sizin hislerinize kalıyor. Hislerinizin sizi hangi yöne ittiğine bakmanızı ve hissettiğiniz tarafı seçmenizi tavsiye ediyorum.

8 Mart 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu hiç beklemediğiniz olayların başınıza geleceğini anlatıyor. Beklemediğiniz bir anda gelecek olan teklifle oldukça fazla şaşırabilirsiniz. Sizi şaşırtacak fakat bir o kadar da mutlu edecek bu teklifin sonunda oldukça yüklü miktarda bir para elinize geçebilir. Elinize geçecek olan bu paradan sonra rahat bir nefes alabilir ve artık daha sakin bir şekilde sadece elinizdeki projelere odaklanabilirsiniz. Kafanızı karıştıran her şey bir anda son bulabilir ve huzura kavuşabilirsiniz.

8 Mart 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu hayatının en iyi noktasını yaşamaya yaklaşmıştır. Hayatınız bir yükselişe geçecek ve beklemediğiniz kadar iyi bir konuma geleceksiniz. Gelecek olduğunuz bu konumla birlikte alacak olduğunuz zamla belirli birikimler yapmalısınız. Hayatınız en iyi zamanlarını yaşayacak olduğunuz şu zamanda yaptığınız birikimler önünüzdeki senelerde size çok destek olacak ve rahatça geçinebileceksiniz. Zaten birikim yapmayı seven bir insan olarak bu durum sizi hiç zorlamayacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.