1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 7 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları
7 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

7 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

7 Kasım 2020 burç yorumları kimin hayatında ne gibi etkileri getirecek? Astrolojik dengelerin insan hayatında ne gibi etkileri olduğunu merak ediyor musunuz? O halde gelin tüm detaylara beraber bakalım. Evrene pozitif enerji vererek her şeyin sizden yana olması umudu ile yorumlamaya geçelim.

A+A-

7 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu hayatınızda istenmeden oluşan kötü durumlar olduğunu, artık geride bırakmak için çok sabırsızlandığınızı gösteriyor. Adeta dolmuş ve taşmış olduğunuz zamanlardasınız. Her şeyin bu kadar üst üste gelmesi sizleri derinden yaralamış.

Artık öyle güçlü bir haldesiniz ki, her şeyi bir anda geride bırakacaksınız. Gün içinde hayatınızın dönüm noktasında olduğunuzu da gösteriyor. Bu ara öyle bir şans üzerinize el uzatacak ki, ne ara bu kadar her şey yoluna girdi hayretler içerisinde olacaksınız. Sabrın sonunun selamet olduğuna inanmış olmanız her durumu geride bırakmanız için önemli ölçüde rol oynayacak. Çevrenizden alacağınız güdüleme psikolojisi ile çok şeyin üstesinden gelmek, çok kolay bir hal alacak.

7 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu hayatınızın çok şanslı bir döneminde olacağınızı göreceğiniz anlar ön planda olacak. Bu ara resmen durdu durdu hayatında turnayı gözünden vurdu dedikleri cinsten bir şans edeceğinizi göreceksiniz. Artık yorgunlukları atacak hem sağlık, hem aşk, hem maddi, hem manevi birçok konuda istediğiniz rahatı göreceksiniz. Aklınızda farklı fikirler varsa bu ara bu fikirleri de rahat bir şekilde hayata geçirebileceksiniz. İnsanların olmak için hayalini kurdukları evrelere çok rahat bir şekilde geçeceksiniz. Hayatınızda farklı olanakları elde etmek çok kolay olacak. Artık istediğiniz kadar rahat olan anlar gelmesi için biraz daha sabırlı olun. Ardından güneş nasıl hayatınızda olacak göreceksiniz.

7 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu güç ve cesaret. Hayatınızın temelinde yatan iki farklı faktör olacak. Bu ara hem gücünüzün hem de cesaretinizin her anlamı ile yerinde olacağına işaret ediyor. Merhameti her zaman ağır basan bir yapınız olabilir. Bazı anlar geliyor ki yapmam dediğiniz şeyleri yapıyor, sonrasında hayretler içerisinde ben ne yaptım diyor olmanız muhtemel. Artık bu noktalardan bir anda silkinecek ve aslında içinizde olan güç ile başarılı adımlarda yer alacaksınız. Her başarı adeta sizin için gelecek. Eğer aklınızda bir işe girmek ya da farklı fikirler ile hayata atılmak varsa bu ara en uygun zamandasınız. Şans sizden yana olacak ve kazanan isim olmak için çok az zamana ihtiyacınız var.

7 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu size hayatın sunduğu gerçekler karşısında hayal kırıklığı yaşamanızı gösteriyor. Bu durumda çizmiş olduğunuz bir yolunuz var ise bazı dallanmalar ve budaklanmalar yaşayabilirsiniz. Bu ara alacağınız bir haber ile şansınızın ve bahtınızın açıldığını göreceksiniz. Aynı zamanda öğrendiğiniz gerçekliğin bir başkası vasıtası ile öğrenilmiş olduğunu anlatır. Hayatınızda bir takım temizlik yapmanızın üzerine yeni bir aşkın kapınızı çalması söz konusu. Mutluluğu yakalamanız, hayatınıza yeni enerjiler katıyor. İş konusunda beklentilerinizin, şansınızın da açılması ile istediğiniz gibi sonuçlanması an meselesi. Biraz sabır göstermeniz durumunda hayatınızın eksik parçaları ardı ardına tamamlanacaktır.

7 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu sağlık problemi yaşayan birisinin kendisini ihmal etmesini göreceğiniz bir gün olurken bir yandan bu kişi siz de olabilirsiniz. Kendisine dikkat etmesi durumunda, baş gösteren bütün sorunların sona ermesi söz konusudur. Hayatınızda bir takım yenilikleri beraberinde getiren bir kısmettir. Bu kısmet eğer evli iseniz bir çocuk sahibi olmanız ile evinize girecek neşe olabilir. Bu çocuk beraberinde kısmeti ile de gelebilir. Aynı zamanda hayatınızdaki yapacağınız yenilik ile bir takım değişikler yaparak size verdiğini düşündüğünüz bir şeylerden vazgeçmeniz anlamına da gelmektedir. Bu ara yeni bir işin kapıda olmasına yorulabilir.

7 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu sizin dominant bir karakterli birisinden bir konuda yardım almanız gerekebilir. Planlarınız doğrultusunda gerçekleştirmek istediğiniz bir konuda yardım alabilirsiniz. Bir birikiminizi değerlendirmek için aklına güvendiğiniz bu kişiye danışmak isteyebilirsiniz. Aslında bu ara sizin için karanlıkların artık aydınlanacağına yorumlanır. Bu yeni bir iş işe maddi durumunuzun düzeleceğine, partneriniz ile aranızdaki sorunların bitmesine ve olmasından ümidinizi kestiğiniz bir konuda bir sürprize yorumlanabilir. Bu ara hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olmanıza yorulur. Bu bir mezuniyet, ev sahibi olma veya almak istediğiniz araba gibi maddi külfeti olan bir şeye sahip olmaya da yorumlanabilir.

7 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu zamanlar yaşamış olduğunuz bir sıkıntınız var ise bu durumun bir fırsat ile çözüme ulaşabileceğini göreceksiniz. Bir karar almanız durumunda bir defteri kapatabilirsiniz. Bu süreç sizin için fırsatlar ile bir şeylerden vazgeçmeyi temsil eder. Bu günlerde hayatınızda birisi var ise yaşadığınız ufak tefek sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Bu sıkıntıları yaşamış olmanız durumunda kendinizi biraz geri çekmeniz, o kişiyi size çekebilir. Böylelikle o kişiden beklediğiniz ama gelmeyen adımların gelmesine tanıklık edebilirsiniz. Bu durum ise hiç beklemediğiniz bir yerden size para gelmesine yorulabilir.

7 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu kariyeriniz ile ilgili bir takım konuları askıya aldığınızı göreceğiniz günlerde olacaksınız. Bu ara sizin için önünüzdeki engellerin aşılmasını gösterir. Bu vesile ile, tamamlayamadığınız bir işi bitirebilirsiniz. Bunlar için çok fazla fırsatın elinize geçeceğini gösteriyor. Burada bir 3. Kişiden destek de alabilirsiniz. Bu günlerde egosu tavan yapmış birisini, hata kabul etmeyen, eleştirilere gelemeyen birisini simgeliyor. Bu kişinin hataları ile güzleştiğini ve dolaylı olarak size olumlu bir dönüşle geleceğini gösteriyor. Birlikte çatal şeklinde ayrılan bir yola çıkabilirsiniz. Her ne yapıyorsanız bir seçim yapacak ve seçmediğiniz diğerinden vazgeçmek zorunda kalmanızı durumunu simgeler.

7 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu geçmiş ile alakalı bazı konuların gün yüzüne tekrar geleceğini gösterirken bir yandan da bir kısmetin güçlü birisi tarafından sizin kapınıza gelmesini göreceğiniz bir gün. Son zamanlarda sizin en çok ihtiyaç duyduğunuz şey, kariyerinin zirvesine gelmiş birisi tarafından bir yardım alabilirsiniz. Bu yardım bir eğitim almak, bir iş olabilir. Geçmişte yarım bıraktığınız bir eğitiminizin tamamlanması da söz konusu olabilir. Planını kurduğunuz bir şeyin olasını istediğiniz zamanda olmaması sizde birtakım hayal kırıklığı yaratmış olabilir. Ancak size beklemeniz gerektiğini gösterecek olaylar meydana gelecek. Bu durumda beklediğiniz vakit sizin için daha hayırlı olacağını göreceksiniz. Bir yandan da size güzel haberlerin geleceğinin de haberini getirecek anlar olacak.

7 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu bu ara size beklentilerinizin bir aşk ile alakalı olması durumunda yanlış zamanlama olduğunu anlatır. Aslında hem eril hem de dişil olan tarafların yüksek enerjili kişiler olduğunu göreceksiniz. Bu zamanlama hatasından dolayı iki kişi de farklı yolları seçmiş olabilir. Bu beklentiniz eğer bir maddi beklenti ise, yanlış bir işe zaman harcadığınızı veya doğru işi yanlış bir zamanda yapıldığını gösterir. Bu günlerde size vermiş olduğunuz bir karara “iyi ki” demenize neden olmuş bir olayı yaşamanızı gösteriyor. Bir yandan da size şansınızın çok yüksek olduğunu görecek olaylar meydana gelecek. Eğer bu bir iş ise bir iş teklifi olabilir. Size yeni bir sorumluluğu teslim ediyor.

7 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu aklınızın biraz karışık olduğunu göreceğiniz anlarda yer alacaksınız. Seçmiş olduğunuz bir yoldan emin olamamanızın üzerine vazgeçip bir diğer yola girmenizi gösterecek anlar olacak. Sizin idealist olduğunuzu gösteren anlar gelirken bir yandan da sizi sürekli aklınızdaki acaba sorusuna yönlendiriyor. Bu konuda doğru kararı verebilmek için bir süre beklemeniz gerekebilir. Aslında bu kafa karışıklığınızın sonunda çok yakında bir karar verdiğinizi gösteriyor. Karar vermeniz gereken konu her ne ise sizin istediğiniz tahtınıza oturmanızı gösteriyor. Aslında isteklerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız eğer, bu konudaki çaba yetersizliğinizin olduğunu gösterir. Yeteri kadar çaba sarf etmeniz durumunda istediğinizi koparıp elinize alacağınızı anlatır. Aynı zamanda cefasını çektiğiniz bir şeyin sefasını sürmeyi gösteriyor.

7 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu çevrenizdeki bir kişiye dikkat etmeniz gerektiğini göreceğiniz anlarda olacak. Hayatınızda saf ve masum gördüğünüz birisinin aslında güvenmemeniz gereken birisi olduğunu gösterebilir. Aynı zamanda yönetmeyi simgeleyen anlar sizin kendi hayatınızı artık yönetmenize neden olacak. Bir fikri hayata geçirmek de olabilir. Bir yandan da eğer ciddi bir ilişkiniz var ise evliliğe gidebilir, hayatınızda kimse yok ise de tamamlanacağınız birisi ile tanışıp onu hayatınıza alabileceğinizi gösterir. Eğer konu bir aşk değil ise bir sözleşme de imzalayabilirsiniz. Bu güzel günlerde birlikte çıktığında ise üzülerek bırakmış olduğunuz bir işten daha iyi şartlar ile teklif alabilirsiniz. Veya eğitiminiz konusunda eşsiz bir başarı elde edebileceksiniz. Bu anlar eşsiz bir pozitifliğe yoruluyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.