1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 7 Ekim  2020 Günlük Burç Yorumları: Sağlık Sorunlarıyla Karşılaşabilirsiniz…
7 Ekim  2020 Günlük Burç Yorumları: Sağlık Sorunlarıyla Karşılaşabilirsiniz…

7 Ekim  2020 Günlük Burç Yorumları: Sağlık Sorunlarıyla Karşılaşabilirsiniz…

7 Ekim  günlük burç yorumları astrolojik dengelerin ve yıldızların konumları bugün hangi burca neler verecek, neler alacak? Stabil giden hayatlar değişime uğrayacak mı kimler nasibini alacak? Konu hakkında merak edilen tüm detayları gelin beraber inceleyelim...

A+A-

7 Ekim  2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu çok yorucu bir gün. Her ne kadar güne sakin uyanacak olsanız bile bir orada bir burada olmak artık çok yoracak. Kendinizi eve zor attığınız bir günde olacaksınız.

Sabır dilemek resmen ağır gelecek. Hem ev hem iş hayatı son zamanlarda çok ağır gelmeye başlasa bile artık bir şeyler düzelecek. Biraz daha dayanın. Ne kadar sabırlı bir insan olmayı başarırsanız aslında hayat her şeyi ile o kadar yakın zamanda güzellikleri ile gelecek.

7 Ekim  2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu gitmek ve görmek istediğiniz yerlere bir türlü vakit ayıramıyor olmak artık moralleri çok bozuyor. Son zamanlarda kendiniz için pek bir şey yapmadığınız belli. Bu kadar çok şeyi dert etmek her şeye koşmak istemek en son sizi çok yoracak. Her ne kadar sabır dileseniz bile maalesef ki bu durum pek de olmayacak. Biraz daha dayanmak gerekecek. Bu anlarda ne kadar sabırlı olunursa aslında istenile tüm duygular en özel anları ile yakın zamanda hayatlarda yerini alacak.

7 Ekim  2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu insanların hareketleri artık sizleri çok bunaltıyor. Her ne kadar düzelsin diye can atıyor olsanız bile yok bir türlü olmuyor. Bu durum tabi ki ister istemez morallerin bozulmasına neden olacak. Son zamanlarda gördüğünüz her şeyi bir kenara bırakın ve bu günü sadece kendiniz için yaşamayı tercih edin. Bu kadar farklı anlar için sabırlı olmak aslında en güzel duyguları daha farklı anları ile elde etmek için en uygun hamlelerden bir tanesi olacaktır.

7 Ekim  2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu artık yorgun bir kişi olmayacaksın. Her ne kadar içine attığın dertler olsa bile bir bir bugünlerde kurtulacaksın. Her şey bugün temellerini atmaya başlayacak. Hem aşk hem eğitim alanlarında güzel bir gün seni bekliyor. Eğer olur da sakin bir şekilde kalmayı başarırsan çevrendeki insanların takdirini toparlayacak olduğun bir gün. O halde sabır ve neşe ile güne odaklan. Her şey için sadece kendine güzel anılar biriktirmeyi tercih eden kişi olmalısın.

7 Ekim  2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu öyle büyük bir enerji ile uyanacaksın ki adeta tüm güne neşe saçan biri olacaksın. İnsanlar ile kuracağın farklı ilişkiler ön planda olacak. Her an sabır ve sükunet ile devam etmenin verdiği mutluluk bugün gelecek ve takdirler üzerine olacak. Çevrende seni çekemeyen çok kişi var. Aslında bugün onların ne kadar kötü olduklarını çok daha iyi göreceksin. İnsanlardan ne kadar uzak kalırsan senin açından o kadar iyi. Çekirdek ailen zaten seni her şeyi ile mutlu etmeye yetiyor. Geri kalanlar da teferruat olacak.

7 Ekim  2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu sabır diye diye sabır taşına döneceğin bir gün daha. Artık o kadar çok yoruldun ki her anlamda hayatın bu denli üzerine gelmesi artık çok yordu. Her konuda huzur sana gelecek. Göreceğin çok farklı konular var. Bu yüzden istediğin huzuru elde etmek için biraz daha iyi odaklan. Öyle iyi bir süreç gelecek ki her şey senden yana olacak. O halde bugünleri böylesine kendine dert etmek yerine daha çok çevrene karşı odaklanan birisi olmayı dene. Ne kadar alttan alan alırsan kaybeden değil yeri gelince kazanan kişi olacağını bilmen yeterli olacak.

7 Ekim  2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu güzel günler hayatında yer almak istiyor. Fakat öyle bir süreçtesin ki insanlar adeta her alanda sabrını sınıyor. Bu denli üst üste gelen olaylardan sen de çok sıkıldın. Artık her anı bir kenarda bırakmak istiyor ve sabrının sınanmasını istemiyorsun. İnsanlardan bu kadar yorulduğu anlarda aslında her şeyin önüne kendini almayı başarmalısın. Biraz ben merkezli olarak yaşamayı öğrendiğin gün kendin için başarının ne kadar güzel bir şekilde geldiğini de mutlu anları ile göreceksin.

7 Ekim  2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu aslında aşk senden çok uzak. Her ne kadar sabır ile sana geleceğini beklesen bile olmuyor. Son zamanlarda o kadar çok kırıldın ki bildiğin her şey üst üste geldi. Aklının ve hayalinin dahi almayacağı kadar farklı sorunlar yaşamak seni birçok açıdan kırdı. İnsanlardan uzaklaşıp gitmek istediğin bir gündesin. Aslında bu denli içine kapanık olmak yerine bugün biraz açılmayı deneyebilirsin. Birçok şeyin aslında sandığın kadar kötü olmadığını da daha rahat bir şekilde göreceksin. Aslında bu kadar farklı bir günü her şeyi ile mutlu değerlendirmek sadece senin elinde.

7 Ekim  2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu on zamanlarda hayatının seni nerelere götürdüğünü merak ediyorsun. O kadar çok yoruldun ki bitmek bilmeyen şeyler var. Her şey üst üste geldi ama sen çok güçlü bir kişisin. Bu gün senin için yeniden ayağa kalkma vakti.

Son zamanlarda yaşamış olduğun her şeyi geride bırakabilir ve kalkmak için elinden gelen her şeyi sunabilirsen sonunda hak ettiğin gücü göreceksin. Biraz sabır ile devam etmek sana farklı algıları beraberinde getirecek. Her şey için güzel bir güne hazır ol. Bu kadar farklı olan her şeyi yaşamak için en güzel anlara odaklanmayı tercih et.

7 Ekim  2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu maddi anlamda çok zorluk çektiğin günlerde oldun. O kadar çok şey üst üste geldi ki bir türlü maddi denge kuramadın. Kartlar faturalar falan derken bir oraya bir buraya ödeme yapmak zorunda kaldın. Bu da tabi ki dengelerin bozulmasına neden oldu. Bugün beklemediğin bir yerden nakit akışı olabilir.

Her ne kadar seni tam anlamı ile tatmin etmese bile biraz da olsa rahat etmene yardımcı olacak. Biraz daha harcamalarına dikkat edersen yakın zamanda tüm sorunları çözmeyi başaracaksın. O halde bugün bir plan kur ve ona göre hayatı dengeli yaşa.

7 Ekim  2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu son zamanlarda yaşadığın ve şahit olduğun bir olay var. O kadar ağır geldi ki kaldırmak senin için zor oldu. Özellik ile de aşk hayatında yaşadığın karmaşalar. Öylesine derin öylesine bir acı geldi ki artık tükensin bu acılar istedin. İşte o yüzden bu gün sadece senin günün. Görmek istediğin her şey bir anda ellerin arasında olacak. Sevdiğin her anın sonuna kadar tadına varacaksın. Merak ettiğin her şeyi elde edecek ve sabrın meyvelerini göreceksin. Artık her şey bugün senden yana. Değerlendirmek sadece sana kalmış. O yüzden tüm günün tadına varmayı dene.

7 Ekim  2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu  bu ara hayvanlara karşı olan zaafların her şeyden daha ağır basıyor. Her ne kadar birçok şeyin tadına tam varmak istesen bile insanlardan uzak kalmak seni mutlu ediyor. Her yaşadığın anın tadına varmak için biraz daha hayvanlar ile vakit geçirebilirsin.

Birçok konuda sana nasıl da iyi geldiklerini göreceksin. Bu kadar farklı bir anın sahibi olmak için artık her şeyin kıymetini bileceksin. Bu gün en çok da sağlığına dikkat etmende fayda var.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.