1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 4 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçları Kötü Günler Bekliyor…
4 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçları Kötü Günler Bekliyor…

4 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçları Kötü Günler Bekliyor…

4 Kasım 2020 burç yorumları ile hayatınıza odaklanmamızı ister misiniz? Bugün aslında herkesin hayatında çok farklı şeyler olacak. O halde sizi çok bekletmeden direk odaklanalım. Bu gün herkesin dilekleri gerçek olma umudu ile burçlarınıza odaklanalım.

A+A-

4 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu son zamanlarda daha çok aslında sizlerin kalbini kırık ve yeniden onarılması gerektiğini göreceğiniz günlerin farkında olacaksınız. Aşk hayatında çok kırgın bir haldesiniz ve adeta her ne olursa olsun yeniden güvenmek konusunda zorluk çekerim der gibisiniz. Fakat bu kadar sorunların ardından gelecek güzel günler yeniden aşk hayatına olan inancınızın gelmesine etki edecek. Eğer insanları dinlemeyi tercih ederseniz ve direk kestirip atma huyunuzu bir kenara bırakırsanız her şeyin istediğiniz gibi olacağını göreceksiniz. Bunun için ise sadece sakin kalmanız gerekiyor. Aslına bakarsanız her ne olur ise olsun o kadar güçlü birisiniz ki her şey için az bir zamana ihtiyacınız var.

4 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bu ara maddi konularda elinize gelecek paralar olduğunu görecek ve birçok konuda fırsatların sahibi olacaksınız. Eğer para geldiği an direk bitirmek yerine kenara atarsanız ilerde birçok konuda faydasını göreceksiniz. Evinizde yer almak isteyen misafirler var gibi görüyorum. Bunlara karşı dikkatli olmak hayatınızda birçok şeyin daha iyi yer almasına yardım edecek. Her ne kadar iyi niyetli olan insanlar gibi dursalar bile her zaman sizlerin bu kadar başarı dolu olmasını kıskandıklarını hissediyorum. Böyle anlar için de tedbir en önemli adımlardan bir tanesidir. Aslında siz içinizdeki güç ile birçok şeyi başaracak nadir kişilerden birisiniz.

4 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu bu ara hayatınızdaki sıkıntılı olan süreçlerin a dan z ye kadar hepsinin peş peşe olarak geldiğini göreceksiniz. Artık hem zihinsel hem ruhsal hem de bedensel olarak yorgun düşmüşsünüz. Kısa bir dinlenmek sizler için iyi gelebilir. Eğer zaman ve maddi durumlar için uygunsanız yakın bir yerde olsa farklı bir yere gitmek sizler için iyi olabilir. Her an sadece kendiniz için kendiniz yapabileceksiniz. İçinizde olan güç ile hareket etmeyi tercih ederseniz aslında bu durumları çok rahat bir şekilde geride bırakabileceksiniz.  Biraz daha sabır gösterebilirseniz her şey güzellikleri ile sizleri mutlu etmeyi başaracak.

4 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu bu ara istemeden de olsa dostlarınızdan çok sevdiğiniz birinim kalbini kırabilecek olduğunuzu göreceğiniz günlerdesiniz. Aslında her şey daha iyi olsun istiyorsunuz. Buna karşı dikkatli olmak aslında sizlerin de daha rahat etmesene yardım eder. İnsanlar ile iyi etkileşimlerde olmak için bu ara uygun olan zaman dilimlerinde yer alacaksınız. Sadece iletişim kuracağınız anlarda kelimeleri bir kere düşünerek değil de birden fazla kere düşünerek kullanmak yeterli bir durum olacak. Bu ara sakin kalın ve gelecek olan güzel günler için sabırlı davranın. Ardından daha çok rahat edeceksiniz. Bu anlara kadar aslında her şey sizin elinizde olacak.

4 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu geride kalan aşk hayatının sizleri ne kadar yorduğuna işaret eden günleri göreceğinizin başlangıcı olacak. İçinizde kalan durumlar olduğunu hissediyorum. Bu noktada sakin kalın ve aslında aşk hayatınız için her şeyi yaşamayı tercih edin. İnsanlar ile yan yana olmak yeniden insanlara karşı güvenler ile devam etmenize etki edecek. Bu ara gelecek bir haber var ve gelen haber ile adeta ayaklar yerden kesilecek kadar özel olan anlarda olacaksınız. Bu güzel anlar için biraz emek vermeyi de ihmal etmeden başlamak yeterli olacak. Aslında her ne istiyorsanız daha çok emek ve daha çok güzellikler için savaşmayı bilmelisiniz.

4 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu çevrenizde olan insanlara karşı biraz daha tedbirli olmanız gerektiğini göreceğiniz bir zamanda olacaksınız. Eğer insanlar ile belirli bir mesafe içerisinde yer almayı başaramazsanız ilerleyen anlarda pişman olmanız söz konusu olabilir. Geçmiş zamanlarda yaşamış olduğunuz bir sağlık sorunu var ise bu ara yeniden meydana çıkması söz konusu olabilir. Sağlık sorunları ile yüz yüze olmamak adına bu ara kendinize dikkat etmeyi tercih etmelisiniz. Böylece her şey daha rahat bir şekilde hayatınızda yer alması ile dikkatleri çeker. Bu kadar sorunlarda aslında asıl neden dostlarınız tarafından kıskanılan bir isim olduğunuz biliniyor. Her zaman bu kişilere karşı tedbirli olun ve artık hayatınızda sorun yaratmalarına izin vermeyin.

4 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu bu ara hayatınızda sizi çok kıran ve kalbinizi hiç umursamayan insanlar olduğunu göreceksiniz. Daha çok yan yana olabilmek adına verdiğiniz savaş mücadelesini en son kayıp ettiğinizi de ekleyebilirim. İnsanlar ile her ne kadar iyi dostluklar kurabilmek adına elleriniz arasında olan durumları sunsanız bile yine de başaramamış olmanız sizleri bu kadar kırmamalı. Çünkü en son üzüntüden hasta olmanız söz konusu olabilir. Biraz geçmiş odaklı yaşamak yerine gelecek odaklı yaşamanızda fayda var. Evrene pozitif enerji vermeyi tercih ederseniz hayatınızda birçok güzel durum yakında yerini alacak. Bunun için az biraz sabır diyorum.

4 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu artık bir şeyleri toparlamak için en uygun zamanda olduğunuzu göreceğiniz bir gün olacak. İnsanlar ile yeniden yan yana gelecek ve daha çok kariyer hayatı için güzel anların sahibi olacaksınız. Bu ara uzaklardan belki de yurt dışı ile alakalı olan haberler gelecek. Gelen haberler daha çok ayaklarınızın yerden kesilmesine yardım edecek. Bu noktalarda aslında elleriniz arasında olan durumları sunmak yeterli olacak. Her zaman sizler kendiniz için emek vermeyi tercih etmelisiniz. İlerleyen günlerde bu ara ailenizi normale oran ile daha çok ihmal ettiğiniz yer alıyor. Onlara da vakit ayırmış olmak aslında sizler için de iyi olacak.  O halde daha fazla bekletmeyin.

4 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu bu ara hayatınızda yer alması söz konusu olan sorunları getiren bir gün olacak. Daha çok bunların aslının da sizden kaynaklı olacağını hissediyorum. Bazen olayları tam anlamı ile dinlemek ve anlamak yerine insanları kestirip atabiliyorsunuz. Bu her ne kadar anlık olarak baş ağrısı olmasına engel olsa bile ilerleyen süreçlerde pişman olmanıza neden oluyor. Bu yapınızdan artık kurtulmak gerekir. Aksi halde her kim ile mutlu olmak isteseniz en son onun ile arası bozulan birisi olacaksınız. Kalp kırgınlıkları ile yan yana olmamak adına daha çok mutlu olmayı tercih etmek lazım.  Bu yüzden de ne kadar sabırlı olursanız her şey aslında o kadar güzel bir şekilde ilerler. Bunları pek kulak arkası etmemek sizin için daha iyi olacak.

4 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu yakın zamanda bir yola çıkacağınız günler gelecek. Her ne kadar ilk başlarda bu yolda yer almak istemeseniz bile en son mutlu olan isimlerden biri olmanıza yardım edecek. Daha çok kariyer hayatında çok güzel fırsatları sunacak. Sağlık sorunları ile yüz yüze gelmeniz söz konusu olabilir. Artık kendinizi bu kadar ihmal etmek yerine yakın zamanda kendiniz için odaklanmayı tercih edebilirsiniz. Böylece ilerleyen süreçlerde pişman olmaz ve bir sorun varsa anlık olarak müdahale etmeyi başarmış olursunuz. Aslında her şey için biraz sabırlı olun. Birkaç gün içerisinde artık bir para geleceği ve gelen para ile evinizde farklı değişiklikler yapmak isteyeceğiniz söz konusu olacak. Her süreç için biraz daha sabır ile bekleyin. Ardından her şey düzene girecek.

4 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu son zamanlarda her ne konuda emek veriyorsanız bunun çok uzun bir yolu olduğunu göreceksiniz. Hem kariyer hayatı hem de aşk hayatı ile alakalı olabilir. Yol ne kadar uzun olursa olsun sonucunda mutlu olan anları getireceği için aslında asla pes etmemelisiniz. Bu süreçlerde çok yorulacağınızı ve artık bir yerlere kaçmak isteyeceğinizi hissediyorum. Kaçmak asla bir çözüm değil. Kalarak yolun sonuna kadar gitmeyi başarmalı ve istediğiniz noktalarda yer almanın verdiği enerjinin tadına varmalısınız. Bu yüzden daha çok genel anlamda kendinizi düşünen ve ne istiyorsanız onu başarmak için hareket eden birisi olmalısınız. Böylece her şey size çok daha iyi anları getirecek.

4 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu bu ara bir yola çıkmak zorunda kalacaksınız. Fakat bu yollarda biraz tedbirli olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bir davet ya da farklı bir şey olabilir. Her ne kadar davet eden isimler dostlarınız olsa bile ortada pek iyi niyet yok gibi hissediyorum. Bu noktalarda daha sabırlı bir şekilde olmanız ve insanlara karşı gereken tedbiri almanız gerekiyor. Eğer mahkeme ile alakalı durumlarınız varsa bu ara sonuçlanması söz konusu olabilir. Böylece her şeyin hayatınızda yer alması için gerekli durumlar sunulacak. Bir yandan da bu ara gelecek güzel haberlere de var. Gelen haber ile resmen sevinçten uçacak ve ayaklarınız yerden kesilecek. Gözlerden gelecek mutluluk göz yaşları ile her anın tadına varacaksınız. Bu süreçlere kadar sakin kalarak hayata karşı gereken emeği vermeyi ihmal etmeyin.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum