1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 31 Ekim 2022 Pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları: Yay, Aslan, İkizler ve Başak Burçları Kesinlikle Dikkatli Olmalısınız...
31 Ekim 2022 Pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları: Yay, Aslan, İkizler ve Başak Burçları Kesinlikle Dikkatli Olmalısınız...

31 Ekim 2022 Pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları: Yay, Aslan, İkizler ve Başak Burçları Kesinlikle Dikkatli Olmalısınız...

Burçlar tutulmanın etkisi halen devam ediyor, bir yandan diğer tutulmaya gökyüzü hazırlanıyor. 8 Kasım itibariyle gökyüzünde tam bir ay tutulması yaşanacak ve bu da boğa burcunda olacak. Jüpiter’in Balık burcundaki retrosundan en çok etkilenecek burçlar; Yay, İkizler ve Başak’lar olacak. Bazı burçlar güzel bir gün geçirecekken, bazı burçlar ise sinirli bir gün geçirecek.

A+A-

31 Ekim günü ay bol  bir açılı olduğunu görüyoruz burada ayın oğlakta olması ile haftaya biraz daha ciddi bakarak biraz daha disipline olmuş biraz daha bazı şeyleri artık derleyip toparlanmamız gerektiğinin farkında olarak, Lay Lay Lom dan uzak aman bugün yaparım yarına kalır, yarın da hallederim modundan tamamen çıkmış bazı şeylerde silkelenmeliyim toparlanmalıyım her şeyi ele almalıyım dediğiniz bir modda haftaya başlıyor olabiliriz.

31 Ekim 2022 Koç Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Koç  Günlük Burç Yorumu:  Koç: Bu haftanın etkileri size ne fısıldıyor dostluklarla ilgili önemli sınamalar olabilir. Hedeflerinize birtakım şaşmalar olabilir. Kesin ve kati olmayın gerginliklerinizi bu nedenle hani buradaki beklentilerinizi bir şekilde ulaşamadığınızda hızlı bir biçimde haftanın enerjileri içinde bir takım olaylar olduğunda gerginliğe düşmeyin. Aynı zamanda yakın ilişkiler yakın çevre bu alanlarla ilgili bir takım ilişkilerle ilgili konular yeniden gündeme gelebilir.

Pazartesi günü özellikle kariyerle ilgili konularda aktif enerjileriniz olacak. Eğer çalışıyorsanız iş ve kariyer konularında zihin dağınıklığı fazla bir şeyin üstüne gitme, çok şüpheci davranma eğilimleriniz olacak. O yüzden pazartesi ve salı günü özellikle işle ilgili konularda biraz sakin geçirin, gemileri yakmayın. Salı günü bir haber alabilirsiniz. Bu habere bağlı olarak bir takım durumları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir aynı zamanda beklediğiniz bir şeyin de sonucunu almanıza vesile olabilir.

31 Ekim 2022 Boğa Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Boğa Günlük Burç Yorumu: İş ve  kariyer konular açısından yoğun enerjilerle başlıyorsunuz. Fakat bu hafta sizin dikkat etmeniz gereken nokta noktalar özellikle iş ve kariyer ile ilgili tam bu alanınızda bir takım karmaşalar yaşanması ummadığınız şeylerle yüzleşmek durumunda kalmanız söz konusu.

Emin olduğunuz, tamam dediğiniz noktalarda bazı yüzleşmeler de aslında oralarda bazı yanılsamaları ne olduğunu fark etmeniz söz konusu olacak. O yüzden resmi olmadan bir ödemeye ile ilgili bir şeyi resmiyete bağlamadan sırf sözle hareket etmeyin. 

Bir mal verecekseniz bir ürün vereceksiniz sadece size güvenerek davranmayın bilmediğiniz kişilerle iş kontaklarında resmiyete girin maddi konularda parasal konularda özellikle bu hafta iş alanlarında ve ticari alanlarda bu anlamda dikkatli olmaya çalışın. 

Salı ve çarşamba günü iş ve ticaret konuları kariyerle ilgili alanlar ve kazançlarınız ile ilgili noktalarda güzel etkileşimler olacak. Yalnız bir taraftan da yanılsamalar açısından da çok uyanık olmamız gerekiyor. Cuma günü enerjileri çok şüpheci etkileri barındırmakta. Ama siz biraz şüpheci hareket ederseniz bu hafta sanki daha kar da olacaksınız.

31 Ekim 2022 İkizler Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim İkizler Günlük Burç Yorumu: Bakalım bu hafta size etkiler ne fısıldıyor; Öncelikle dönüşüm enerjisi kuvvetli eklerden geçiyorsunuz ve bunun yanında maddi konular dünyevi alanların maddi meseleleri biraz daha ya da maddi konulardaki odaklanmanız biraz daha sizin hayatınızda yoğunluk tutabilir.

Duygusal olarak haftaya biraz daha gergin inişli çıkışlı başlamanız söz konusu ama sonra yavaş yavaş özellikle Çarşambadan itibaren hızlı bir şekilde toparlanma gerginliklerinizi atmak söz konusu.

Çarşamba gününden itibaren Ay çok daha rahat bir alanınıza geçecek. Mars burcunuzda retroya başladı. Fiziksel olarak kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Çarşamba gününden itibaren rahatlayacaksınız. Pazartesi ve Salı günü biraz daha kontrol etmeniz zor olan, sürekli değişen şartlarla uğraşmak durumunda kaldığınız etkiler söz konusu olabilir. Çarşamba gününden itibaren çok daha rahat duyacağınız enerjilerin içine geçeceksiniz. İlişkilerde önemli kararları, acele kararları ve ilk buluşmaları Perşembe gününe denk getirmemeye özen gösterin.

31 Ekim 2022 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Yengeç Günlük Burç Yorumu: Ay burçları yengeç olanlar öncelikle tam karşı alanınızda ilerleyen bir etkileşimli haftaya başlıyorsunuz. Eşiniz partnerinizle ilgili konular birlikte belki çözmeniz konuşmanız gereken noktalar bir tık daha öyle geçiyor.

Öğrenciyseniz hocalarınızla eğitim aldınız kişilerle başkaları ile birlikte yürüttüğünüz noktalar önemli ama aynı zamanda bir taraftan da ikili ilişkilerle ilgili noktaların hayli etkin çalıştığını söyleyebilirim. Pazartesi ve salı başkaları ile birlikte yürüttüğünüz her alan odağınız olacak. ikili ilişkilerde birtakım kararlar söz konusu olabilir.

Duygusal alanlarınızda dönüşüm etkisi bu noktalarda çok kuvvetli yani bırakmanız artık tamamlamanız ve eksiklerini görmeniz gereken bir ilişkide bu yüzleşmeler söz konusu. Dolunay ile gelecek tutulmaya doğru giderken özellikle bu yüzleşmelerden kaçmayın. Görmeniz gerekeni fark edin ve bunu kabul edin ya da çözüm üretmeye çalışın. Çözüm üretemediğinizde de vakit kaybetmemeye çok önem verin.

Özellikle bu haftanın etkileşimleri mottoları sizin üzerinizde bu noktaya fazla vurgulu kılmakta. Ama siz siz olun Perşembe günü maddi konularda düşünmeden önemli bir yatırımla ilgili adımı atmayın. Perşembe ve cuma günü bu anlamda size özel etkiler var spiritüel çok yüksek enerjiler var.

31 Ekim 2022 Aslan Günlük Yorumu

31 Ekim Aslan Günlük Burç Yorumu: Sevgili Aslanlar yükselen burçları veya ay burçları aslan olanlar, Öncelikle mesleki konular iş alanları tüm bu noktalarda yoğun etkilerle haftaya başlıyorsunuz. Rekabet ettiğiniz kişilere çok dikkat edin, biraz şüpheci eğilimleriniz yüksek olacak ama oradaki hissiyatlarınız da kuvvetli olacak. Sağlığınızda dizler, bel bölgesi ve özellikle diz bölgenize biraz daha önem vermeniz gerekiyor. Arkadaşlarla ilgili sosyal çevrenizle ilgili, güvendiniz kişiler dostlar onlarla ilgili önemli dönüşümler bazı şeyleri çok net görme, farkına varmakla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. 

Bir meseleyi büyütmeyin onun yerine analiz etmeye çalışın ve neyse hakkı o konunun onunla ilgili atmanız gereken adımlar atmaktan çekinmeyin ve cesaretle gitmeniz gerektiğini unutmayın. Perşembe günü çok özel açılımlar var ikili ilişkileriniz adına bir taraftan da özel farklılıklar olacak. Bazı skandallar olabilir bazı farkındalıklar fazla ağır gelebilir size, ama unutmayın ki tüm bunlar olması gerektiği gibi ilerliyor ve kadersel döngüler devrede.

Görmeniz gereken ve fark etmeniz gereken bir şeyler ile yüzleşme zamanında geçiyorsunuz. Ummadığınız fırsatların karşınıza çıkması ummadığınız görüşmelerin yapılması da söz konusu olacak. Diğer taraftan cuma ve cumartesi yanılgılara da çok yer veren enerjileriniz var o yüzden hiçbir şeyde fazla saplanmadan hep analiz ederek iyi izleyerek ilerlemeniz sizin için önemli olacak. Yatırımlar da başkalarının lafıyla hareket etmeyin. Parasal konularda bu hafta dikkatli, tedbirli ve biraz da şüpheci davranmanız da fayda var. Sevgili Aslanlar her şey gönlünüzce olsun güzellik içinde olsun.

31 Ekim 2022 Başak Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Başak Günlük Burç Yorumu: Sevgili Başak burçları ve yükselen burçları veya ay burçları Başak olanlar; Kişisel alanlarınızın biraz öne çıktığı etkilerle haftaya başlıyorsunuz. Bir eğitim planlıyorsanız, bununla ilgili yoğunlaşmak o eğitimle ilgili kendinizi geliştirmek için çok güzel enerjiler var özellikle salı gününe etkilerinde. Çalışıyorsanız kariyerinize dikkat edin tam bu alanda bir Mars retrosu başladı. Eski konular, eski gerginlikler ve eski bir mücadele tekrar gündeme gelebilir, çözümser yaklaşın bu durumu fazla abartmayarak iyi analiz etmeye çalışın ve gemileri yakmayın. Bu hafta özellikle iş ve benzeri konularda hareketli bir dönem yaşayacaksınız. 

Cuma günü sert etkiler var ay artık balığa geçiyor, ikili ilişkilerinizde Cuma ve pazar günü arası dikkatli olmanız gerekiyor. Sağlıkta da özellikle duygusal enerjinizi yüksek tutun ki ruhsal olarak size aşağı çekip fiziksel olarak da bir takım zorlukları önünüze çıkartmasın. Kendinize sadece fiziksel olarak ve ruhsal olarak iyi bakmanız gereken etkiler var. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde aktif enerjileriniz olacak ve sevdiğinizle veya eşinizle plan yapabilirsiniz. Çözümsel yaklaşarak idare etmeye çalışın.

31 Ekim 2022 Terazi Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Terazi Günlük Burç Yorumu: Terazi burçları ve yükselen burçları ve yay burçları terazi olanlar; Ev ve gayrimenkullerle ilgili halletmeniz gereken bir iş varsa bunların aktif olduğu bir hafta olacak. Ev sahibinden veya eğer kirada oturuyorsunuz bir telefon alabilirsiniz. Evle ilgili belki değiştirip dönüştürmeniz gereken noktalar varsa bunlarla ilgili biraz daha yoğunlaşacağız etkiler var.

Diğer taraftan ailevi konularla ilgili mevzuların öne çıktığı etkiler olacak. Aile içinde konuşmalar dedikodular çok artabilir. Sakın o dedikodulara müdahil olmayın, uzak durmaya gayret ederek sorumluluk almayın. Özellikle Çarşamba, perşembe ve cuma etkileri bunu çok aktif kılmakta.

Baba ile konularda ebeveynleriniz ile ilgili hafta başı anne haftanın ikinci yarısı biraz da baba ile ilgili konuların öne çıktığına şahitlik edebilirsiniz. Hafta sonu biraz daha koşturmanız gereken toparlamanız bir düzene koymanız gereken işlerle uğraşmanız söz konusu olacak. Bedeninizi ve ruhunuzu yormamaya hareket etmeye bakın.

31 Ekim 2022 Akrep Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Akrep Günlük Burç Yorumu: Sevgili Akrep burçları yükselen burçları veya ay burçları akrep olanlar, Öncelikle iletişim noktalarınızı kuvvetli olduğu bir etki ile haftaya başlıyorsunuz. Yakın akrabalar, yakın arkadaşlarla ilgili konulara fazlasıyla odaklana bilirsiniz. Kısa bir seyahat enerjisi var aynı zamanda bir seyahat birdenbire organize olan bir şey de olabilir. Özellikle salı günü önemli bir haber alabilirsiniz.

Çarşamba ve perşembe günü etkileri içerisinde aileyle ilgili karışıklık, beklenmedik bir durum söz konusu olabilir. Çözümsel yaklaşın sizle ilgili olmayan hiçbir şeyin içine girmemeye çalışın. Bu anlamda analitik bakın çözümsel yaklaşın, akıllı olmaya ve akılcı davranmaya önem verin. Bir hassa ailevi konularda olabilecek herhangi bir durumun dalgalanmanın içine çekilmemeye bakın.

İlişkilerde karışıklıklar olabilir özellikle ebeveynleriniz, eşiniz ve sevdiğiniz biriyle dengenin sağlanması ile ilgili bir mücadeleniz söz konusu olacak. İş konusunda da birtakım belirsizlikler, çalışıyorsanız şartları perşembe ve cuma günlerinde hareket etmeniz çok daha faydanıza olacaktır.

Ay ilişkilerde aşkla ilgili alanda ve duygusal alanlarda ve kişisel gelişiminizle ilgili yerlerde rahatlayan bir noktaya geçiyor.

31 Ekim 2022 Yay Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Yay Günlük Burç Yorumu: Sevgili yay burçları ve yükselen burçları veya ay burçları yay olanlar, Bugün, duygularınızı ifade etme noktasında biraz daha kontrollü olmanız gerekiyor. Gelmesini istediğiniz birisi var ve sana o kadar güzel bir şekilde gelecek ki her zaman sen en mutlu olan kişi olacaksın. Bu aralar…

Çalışıyorsanız kendi alanlarınız da olmaya çalışın ve yeni bir işi başlatmayın hiçbir konuda. Aile içi konularda birtakım huzursuzluklar bazı yüzleşmeler söz konusu olabilir. Böyle bir şey olması durumunda da sakince izleyerek dikkatli müdahil olup sizle ilgili olmayan konulara da müdahil olmayın.

31 Ekim 2022 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Oğlak Günlük Burç Yorumu: Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burçları veya ay burçları oğlak olanlar; Ay burcunuz da ilerleyecek Bu da kişisel alanlarınızın önde olmasını ama duygusal olarak da iniş çıkışlar olmasına neden olur. Özellikle pazartesi günü hızlı yükselip hızlı düşersiniz, bir kararı verip bir saat sonra ondan vazgeçebilirsiniz.

Çarşambadan itibaren parasal konular maddi alanlarda bankacılık işlerinizle ilgili yani etmeniz gereken noktalar varsa çok rahatlıkla  eğile bilirsiniz. Duygusal konularda Perşembe gününe dikkat edin daha önce verdiğiniz bir kararla ilgili yeniden bir gözden geçirme var.

Uzak yerlere seyahat etme fırsatı elde edebilirsin. Bu deneyimi benzersiz kılmak senin için önemli olabilir. Yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak kendini geliştirmene yardımcı olacak. Karşılaşacağın fırsatları iyi değerlendirmelisin.

31 Ekim 2022 Kova Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Kova Günlük Burç Yorumu: Sevgili kova burçları ve yükselen burçları veya ay burçları kova olanlar Öncelikle haftanın ilk iki gününe biraz dikkat edeceğiz. Ailenle beraber daha çok zaman geçirmek kendini daha mutlu hissetmene yardımcı olacak. Onlarla beraber günlük aktivitelere daha çok ağırlık vermek aranızdaki ilişkilerin düzelmesini ve güçlenmesini sağlayabilir.

Çarşamba gününden itibaren ay burcunuza gelecek rahatlayacaksınız özelde Çarşamba öğleden sonra dan itibaren çarşamba günü sabah saatlerinde bilhassa öğle saatlerine dikkat değerlendirin şöyle 10.30 ile 1.00 saat aralığında herhangi bir konuda yeni bir başlangıç aktif etmeyin. Çünkü tam geçiş yapacak ay burcunuza yeni başlayacağız bir şey de sizi zorlamasın.

Her şey gönlünüzce olsun güzellikle olsun kolaylıkla olsun bollukla ve bereketle sağlık ve afiyetle tamamlanacak şahane bir hafta temenni ediyorum İyi haftalar.

31 Ekim 2022 Balık Burcu Günlük Yorumu

31 Ekim Balık Günlük Burç Yorumu: Sevgili balık burçları burçları veya ay burçları balık olanlar, Yeni ve ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınla beraber yeni yerler görmek için daha istekli olacaksınız. Kendinizi ortaya koymak önemli olacaktır.

Parasal konularda da salı günü sürpriz bir gelişmenin olma etkisi hayli yüksek görünüyor. çarşamba ve perşembe gününü dikkatli geçirmemiz lazım. özellikle Çarşamba günü öğleden sonra  Ay tam arkamıza geçecek. Her türlü ikili ilişkiniz eşiniz partneriniz iş yaptınız kişilerle temaslarımız da dikkatli olun yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz.

İlişkilerde bir görüşme yapacaksınız bu hafta perşembe günü o gün o gün değil. İlk görüşme yapacaksınız hiç değil, bu hafta biraz daha, hafta sonu ile birlikte hafta içi duygusal beklentilerinizi partnerinizle olan iletişiminizde bunları çok beklemeyin. Eğer mümkünse ayrı evlerde yaşıyorsanız da biraz mesafe vermekte fayda var. Perşembe gününe bu anlamda dikkat edin. Hafta sonu ay burcunuza geçecek bu enerjiyle rahatlatacak hem de ilişkilerinizde  çok daha rahat ve akıcı bir etkiye geçeceksiniz. Hafta sonu daha güzel akıcı etkiler bekliyor sizleri.

Ay Tutulurken Gündemimizde Neler Olacak?

  •  İlişkilerdeki kıskançlıklar
  •  Aile içerisindeki maddi konular
  •  İş yerinde yapılan dedikodular
  •  Uzun süredir devam eden davalar
  •  Ani haberler 
     

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.