1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 3 Haziran 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk Konusunda Büyük Hayal Kırıklıkları İle Baş Başa Bırakacak…
3 Haziran 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk Konusunda Büyük Hayal Kırıklıkları İle Baş Başa Bırakacak…

3 Haziran 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk Konusunda Büyük Hayal Kırıklıkları İle Baş Başa Bırakacak…

3 Haziran 2021 burç yorumları incelenecek olduğu zaman bu ara tüm burçların aşk hayatında birçok hayal kırıklıkları ile yüz yüze olmasına neden oluyor. Biraz sabırlı olan herkesin yeniden mutlu olacağı günler yakında gelecek. Ben tüm burçlara odaklanıyorum.

A+A-

3 Haziran 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu yanılgıların sembolüdür. Karşınızdaki kişiye karşı aslında olumsuz olduğunuz konular hakkında yanılıyor olabilirsiniz. Bu noktada olayları biraz daha akışına bırakmayı tercih etmeniz gerekecek. Bunu yaptığınız zaman yanılıp yanılmadığınızı anlayacaksınız. Böylelikle de konuştuğunuz kişiyle birlikte bir şeyler olup olmayacağını daha net bir şekilde kestireceksiniz. Sonunda doğru yolu bularak kendinizden ve ilişkiden emin olmayı başaracaksınız.

3 Haziran 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu geçmişinizde konuştuğunuz kişinin ilgisini kazanmak adına birtakım çabalarınız olduğunu ifade etti bana. Ne yapıp edip karşınızdaki kişinin ilgisini üzerinize çekmeyi başarmışsınız. Bu ilgiyi üzerinize almışsınız almasına ancak bu durum tam anlamıyla tatmin olmanıza yetmemiş. Karşınızdaki kişinin bir anda hayatının merkezinde yer alma isteğiniz konuştuğunuz kişinin geri adım atmasına neden olmuş. Karşınızdaki kişinin aklında birtakım soru işaretleri oluşturduğunuz anlamını taşıyor. Özellikle de sarf etmiş olduğunuz birtakım cümleler karşınızdaki kişinin aklında derin şüphelerin yer almasına neden olmuş. Bununla birlikte bir adım uzaklaşmasını sağlamış.

3 Haziran 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu konuştuğunuz kişiye karşı farkındalık kazanacağınız bir döneme gireceğinizi gösteriyor. Karşınızdaki kişinin istek ve beklentilerini anlayacaksınız. Buna doğru orantılı olacak şekilde hareket ettiğiniz zaman karşınızdaki kişinin daha fazla ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Böylelikle de konuştuğunuz kişinin ilişki hakkında daha ciddi düşünmesini sağlamayı başaracaksınız. Bu düşünce sayesinde ilişkinize artık bir isim koyma kararı alacaksınız.

3 Haziran 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu bu zamana kadar kafanıza takılan birçok durum meydana gelmiş. Konuştuğunuz kişiye karşı özellikle de güven açısından eksiklik hissetmişsiniz. Bu durumun aslında kendinizden de kaynaklanabileceğini düşünmüşsünüz. Ancak bu durum kesinlikle karşınızdaki kişinin hal ve hareketlerinden dolayı meydana gelmiş. Karşınızdaki kişinin bu zamanlarda tutarsız birtakım davranışlarından oldukça etkilenmişsiniz. Hala konuştuğunuz kişiye karşı kafanızda büyük soru işaretlerini barındırıyorsunuz. Kafanızda bulunan bu soru işaretlerini gidermek adına ara sıra konuştuğunuz kişiyi sıkıştırsanız da genellikle ters teptiğini görüyorsunuz. Kafanızdaki sorunların daha fazla büyümesiyle birlikte karşınızdaki kişiden soğuduğunuz zamanlar oluyor. Ancak biraz takıntı olmasından dolayı kestirip atmayı da reddediyorsunuz.

3 Haziran 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu konuştuğunuz kişi hakkına geçmişte kafanızda ciddi soru işaretleri varmış. Ancak karşınızdaki kişi zaman içerisinde bu soru işaretlerini silmeyi başarmış. Yapmış olduğu güzel sürpriz ve jestleri sayesinde bir şekilde gönlünü kazanmayı başarmış. Karşınızdaki kişiye karşı hissettiğiniz derin duygular ile kendinizi çok daha fazla güçlü hissetmişsiniz. Biraz aceleci tutumlar içerisinde olduğunuzun göstergesi adeta. Karşınızdaki kişi daha emin adımlar ile ilerlemeye çalışırken bazı konularda acele ediyorsunuz. Bu durum konuştuğunuz kişinin de gerilmesine neden oluyor. Kendinizi zamanın akışına ve anı yaşamaya bırakmak yerine bazı şeylerin hemen olması adına sabırsızlanıyorsunuz. Ancak bu durum ilişkide her ikinizin de yıpranmasına neden oluyor.

3 Haziran 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu kendinizi daha çok zamana ve olayların akışına bırakacağınız bir döneme gireceksiniz. Karşınızdaki kişiyle yapmayı çok sevdiğiniz aktiviteleri daha sık yapmaya başlayacaksınız. Konuşmalarınızdaki romantiklik giderek artacak ve kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Birlikte geçirdiğiniz zamanlarda birbirinize çok daha fazla alışacağınızdan artık ilişkinizin daha ciddi bir boyuta geçmesini düşüneceksiniz. Daha ciddi bir ilişkiye adım atacaksınız.

3 Haziran 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu önceki dönemde hayatınızda bazı noktalarda sorun yaşamışsınız. Özellikle de bu zamana kadar aşk hayatınızda gel git durumları oldukça canınızı sıkmış. Bu zamana kadar bir şeylerin hep çelişkiler içerisinde kalmış olması ciddi anlamda bunalım yaşamanıza neden olmuş. Özellikle de ne olacağınızı bilmediğiniz durumlar hayatınızdaki kişi hakkında da ciddi anlamda kafanızın karışmasına neden olmuş. İçerisinde bulunduğunuz durumda kafanızda birtakım soru işaretlerin bulunduğu anlamına gelmektedir. Konuştuğunuz kişiye karşı kafanızda ciddi soru işaretleri barındırıyorsunuz. Bu soru işaretlerinin oluşmasında karşınızdaki kişinin ciddi payı var. Konuştuğunuz kişinin tam olarak nasıl bir ilişkiniz olmasını istediğinden emin değilsiniz. Bu durum da kafanızda soru işaretleri oluşmasına neden oluyor.

3 Haziran 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu yakın zamanda kafanızda yer alan bütün soru işaretlerinizden kurtulacağınız anlamına gelir. Konuştuğunuz kişiden duyacağınız bir cümle ona karşı bakış açınızı daha olumlu bir hale getirecek. Karşınızdaki kişiye güvenmeye başlayacaksınız. Bunu hisseden hayatınızdaki kişi de giderek daha samimi davranmaya başlayacak. Birlikte harika bir birlikteliğe adım atacaksınız.

3 Haziran 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu konuştuğunuz kişinin geçmişinizde de bir bağlantısı olduğunu ifade etti. Geçmişten beri tanıdığınız birisi konuştuğunuz kişi ile aranızda böyle bir ilişki başlamasına vesile olmuş olabilir. Karşınıza böyle birisinin çıkması ve flört etmek ciddi anlamda iyi hissetmenize neden olmuş. Hayatınızın geçmiş döneminde yaşamış olduğunuz diğer sorunlardan uzaklaşma fırsatı tanımış adeta. İçerisinde bulunduğunuz durumda aşk hayatınızla çok fazla ilgilendiğinizi ifade ediyor. Gün içerisinde konuştuğunuz kişiyle aktif olarak konuşmasanız da sürekli olarak aklınızda. Bu durum gündelik hayatta diğer işlerinize tam anlamıyla odaklanmanıza engel oluyor. Konuştuğunuz kişi her ne kadar çok fazla ilgi duyuyor olsa bile bu durumu çok fazla ciddiye almadan gündelik hayatına olması gerektiği gibi devam ediyor.

3 Haziran 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu ikili ilişkilerde uyumu ve denge kurmayı ifade etmektedir. Konuştuğunuz kişiyle birlikte zaman içerisinde harika bir uyum yakalayacaksınız. Karşınızdaki kişiyle aranızda kuracağınız dengeden her iki taraf da son derecede memnun kalacak. Özellikle de bu uyum konuştuğunuz kişinin hakkınızda daha ciddi düşünmeye başlamasına da neden olacak. Böylelikle de harika bir aşk yaşayacaksınız.

3 Haziran 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu oldukça neşeli ve enerjik bir karaktere sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu özellikleriniz sayesinde geçmişte birçok kişinin ilgilerini ve beğenilerini toplamayı başarmışsınız. Ancak hiçbir zaman istediğiniz gibi bir ilişki yaşayamamışsınız. Artık aşka olan inancınız azalmaya başlamışken konuştuğunuz kişiyle flört etmeye başlamışsınız. Bu flört etme süreci aşka yeniden daha fazla inanmaya başlamanıza neden olmuş. Etrafınızdaki kötü enerjilerden her geçen gün giderek arındığınızı ifade ediyor. Gözden uzak v ekendi halinizde yaşıyor oluşunuz konuştuğunuz kişiyle aranızda geçenlerin de özel kalmasını sağlıyor. Konuştuğunuz kişiye karşı birtakım tutumlar içerisindesiniz. Bu tutumlar olumlu yönde. Karşınızdaki kişi bunu gayet net farkında ve oldukça hoşuna gidiyor.

3 Haziran 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu yakın zamanda konuştuğunuz kişiden oldukça neşeli bir haber alacaksınız. Bu haber direk olarak konuştuğunuz kişi tarafından alacağınız bir haber olabilecekken aynı zamanda başka birisi tarafından hayatınızdaki kişi hakkında da bir haber olabilir. Alacağınız bu haberle son derecede mutlu olacaksınız. Bu ara maddi anlamda çok zorlu süreçlerden geçmiş olsanız bile yakın zamanda her şey rayına oturacak. Bu ara sabırlı ve dikkatli davranmayı başardığınız sürede hem aşk hayatında hem de maddi anlamda rahat olacaksınız.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.