1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 26 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkat Etmeli…
26 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkat Etmeli…

26 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkat Etmeli…

26 Ekim 2020 burç yorumları ile gün içinde hayatınızda neler olacak? Kimler astrolojik dengelerden nasıl etkilenecekler merak ediyor musunuz? Gelin gün içinde kimler neler ile yüz yüze olacaklar beraber inceleyelim…

A+A-

26 Ekim 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu artık geçmişinizin karanlık izlerinden giderek kurtuluyorsunuz. Psikolojinizin de giderek günden güne daha iyiye gittiği bir dönem içerisindesiniz. Bu süreçte yakınınızdaki karşı cinsten bir arkadaşınız oldukça desteklerini gösteriyor. Bu kişinin destekleri sayesinde kendinizi çok daha iyi ve değerli hissediyorsunuz. Gün içinde beklemediğiniz anda güzel gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız. Yenilenme döneminde hiçbir desteğini esirgemeyen karşı cinsten arkadaşınız ile birlikte aranızda güzel etkileşimler başlayacak. Bu etkileşimler zamanla yerini aşka bırakacak. Her iki taraf da bu aşk ile birlikte kendinizi çok daha değerli ve özel birisi olarak hissedecek. Birlikteliğiniz her iki tarafın da neşesini yerine getirecek.

26 Ekim 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bu zamana kadar birçok kişiye ilgi duymuş ve bazı kişilerle birtakım şeyler yaşamışsınız. Yaşadıklarınız bazı zamanlar heyecanlanmanıza neden olsa da gerçek aşkı bulduğunuzu hissettirememiş. Karşınıza çıkan kişilerin her birinde farklı bir kusur bulmuş ve kendinizi hiçbirisine ait hissedememişsiniz. Gün içinde oldukça tez canlı ve sabırsız bir kişiliğiniz olduğunu gösteriyor. Bu tez canlılığınız artık hayatınıza bir an önce doğru kişinin girmesi ile alakalı. Ancak istediğiniz bir anda olacak bir şey değil. Her ne kadar bunun bilincinde olsanız bile bu konuda yine de hislerinizi bir türlü bastıramıyorsunuz. Bu durum da bir an yerinde duramayan ve bir anda oldukça sessizleşen birisi haline gelmenize neden oluyor.

26 Ekim 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu gün içinde yaşadığınız tez canlılığınızı bir kenara bırakacak ve gelecek zamanda bir durgunluk dönemi içerisine gireceksiniz. Artık doğru kişinin karşınıza çıkacağına inancınızı yitirdiğiniz anda gerçek aşkı bulacaksınız. Hiç beklemediğiniz yerde beklemediğiniz anda tanışacağınız bu kişiyle birlikte oldukça heyecan verici bir ilişki yaşamaya başlayacaksınız. Ayaklarınız adeta yeden kesilecek. Eğer hayatınızda birisi varsa da bu yeni tanışacak olduğunuz kişi iş anlamında sizlere çok iyi gelecek. Son zamanlarda yaşanan maddi sıkıntıları bir kenara bırakacak ve her şeyin sizler için daha iyi geldiğini göreceksiniz. Yaşanan sıkıntılar artık son bulacak ve birçok konuda rahat etmenin artık tadına da varacaksınız.

26 Ekim 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu geçmişte birtakım hatalar yapmış olduğunuz. Hayatınıza giren ya da girmek üzere olan insanları bir şekilde kendinizden uzaklaştırmayı başarmışsınız. Bu durumun nedenini çok fazla düşünmeden suçu direk olarak her zaman karşı tarafa atmışsınız. Kendinize öz eleştiri yapacağınız ve geçmişiniz hakkında ilişkiler konusunda çıkarımlar yapacağınız bir süreç içerisindesiniz. Bu süreçte geçmişte aslında bazı yanlış tutumlarınız olduğunun bilincine her geçen gün giriyorsunuz. Yapmış olduğunuz yanlış çıkarımlar ve suçu her seferinde karşı tarafa yükleme özelliğinizden vazgeçiyorsunuz. Bu vazgeçiş ile birlikte hangi konularda yanlış tutumlar içerisine girdiğiniz konusunda farkındalık yaşayacağınız bir dönemdesiniz.

 

26 Ekim 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu geçmişte birtakım hatalar yapmış olduğunuz. Hayatınıza giren ya da girmek üzere olan insanları bir şekilde kendinizden uzaklaştırmayı başarmışsınız. Bu durumun nedenini çok fazla düşünmeden suçu direk olarak her zaman karşı tarafa atmışsınız. Kendinize öz eleştiri yapacağınız ve geçmişiniz hakkında ilişkiler konusunda çıkarımlar yapacağınız bir süreç içerisindesiniz. Bu süreçte geçmişte aslında bazı yanlış tutumlarınız olduğunun bilincine her geçen gün giriyorsunuz. Yapmış olduğunuz yanlış çıkarımlar ve suçu her seferinde karşı tarafa yükleme özelliğinizden vazgeçiyorsunuz. Bu vazgeçiş ile birlikte hangi konularda yanlış tutumlar içerisine girdiğiniz konusunda farkındalık yaşayacağınız bir dönemdesiniz.

26 Ekim 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu daha çok sizlerin aşk hayatında genelde kendinizden taviz veren bir kişi olduğunuza işaret eder. Aslında o kadar güzel bir ilişki yaşamışsınız ki anlatamam. Bu kadar güzel giden bir ilişki ardından nasıl bu kadar kırgın bir hale geldiğinize bazen kendiniz bile hayret ediyorsunuz. Bunun için biraz daha sabırlı olmayı tercih etseydiniz aslında şu an yalnız olmazdınız. Gün içinde artık hayatınızda yeni bir ilişki ve heyecan istediğinize işaret ediyor. Her ne kadar kırgın olsanız ve geçmişte yaşanan deneyimlerden dolayı içinizde güven sorunu olsa bile birilerine ihtiyacınız olduğunu hissediyorum. Artık bu durumları geride bırakmak için uygun zamana geçeceksiniz. Çevrenize yer alan insanlara fırsat vermek için uygun zamandasınız.

26 Ekim 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu gün içinde hayatınıza hiç beklemediğiniz anda girecek birine işaret eder. Bu durum karşısında o kadar mutlu olacaksınız ki adeta ayaklarınız yerden kesilecek. Yeni gelecek kişinin sizin kariyer hayatınızdan daha iyi yerlerde biri olduğunu da söylemek mümkün. Bu durum hem gelecek için hem de şimdiki zamanlar için hayatınızda çok önemli durumların sizden yana olmasına işaret edecek. Aslında hem iş hem eğitim hem de aşk hayatının bu kadar olumlu etkileri ile devam etmesi sizlerin birçok konuda rahat etmesine olanak sunacak. Her şeyin tadına varacağınız anlar adeta her şeyi ile sizleri mutlu edecek şekilde gelmeye de başlıyor. Sadece güne düzel odaklanın.

26 Ekim 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu son zamanlardan bu ana kadar yaşanan kırgınlıkları gösterecek bir gün. Aşk hayatınızda her kim ile yer almak istedi iseniz isteyin en son kırılan isimlerin sadece siz olduğunuzu görüyorum. Bu durum da hem maddi anlamdan hem de manevi anlamda kendini geri çeken isimlerden bir tanesi olmanıza neden olmuş. Artık ileri gitmek istediğiniz fakat yorgun dönemlerden geçmiş olduğunuz da dikkatleri çekiyor. Bu gün de geçmişten gelen yorgunlukların hala üzerinizde olan yorgunluk durumlarından bir türlü kurtulamadığınızı göreceksiniz. Her ne kadar ileri gitmek ve hayatınıza yeniden birini almak isteseniz bile bir türlü geçmişte olan kırgınlıkları unutamadığınızı hissedeceksiniz. O kadar güven sorunu olan bir isimsiniz ki bu durum da sizlerin yeniden bir hayata geçmek için çok düşünen biri olmanıza neden olduğunu gösteriyor.

26 Ekim 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu bu ara artık kendi kafa yapınıza uygun olan birini çok rahat bir şekilde bulacak olduğunuzu göreceksiniz. Öyle özel olan biri ile tanışacaksınız ki adeta ayaklarınızın yerden kesilmesine büyük oran ile yardımcı olacak. Güven konusunda her şeyi sizlere sunacak kişi bu alanda kalbinizin adeta yerinden çıkmasına yardımcı olacak da diyebilirim. Her şeyin bu kadar mutlu bir şekilde gelecek olması adeta sizlere huzur verecek. Hem iş hem eğitim hem de aşk adeta bugün sadece sizden yana olacak.

26 Ekim 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu bu ara aklınızda ve kalbinizde olan kişini yakın zamanda yanınızda olmak üzere olduğunu göreceksiniz. Aklınızda olan kişi ile çok yakın zamanda hiç beklemediğiniz şekilde yan yana olacağınızı ve adeta ayaklarınızın yerden kesileceğini de gösterir. Bu kişi ile biraz sıkıntılı süreçler atlatacak olsanız bile temeli sağlam atacak olduğunuz için rahat bir ilişki olacağını da eklemek gerekir. Her ne olursa olsun o kadar farklı bir gün geçireceksiniz ki her şeyin tadı ve huzuru sizden gelecek. İnsanlar ile aranızda iyi diyaloglar olacak ve en sonunda hak ettiğiniz anları göreceksiniz. Bu gün şans sizden yana olacak ve iyi değerlendirmek gerekir.

26 Ekim 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu bu aralar ki durumlarınızın çok stabil gittiğini düşüneceğiniz bir gün olacak. Artık insanlardan kaçmak istediğiniz ama bir yandan da hayatınızda biri olmasını istediğiniz zamanlardasınız. Totale bakarsanız aslında ne istediğinizi kendiniz bile tam olarak bilemiyorsunuz. Bu durum da en son sizlerin çevrenizde yer alan herkesi geri göndermesine neden oluyor. Çevrenizde aklınızı çelen biri olduğunu da göreceksiniz. Aslında her konuda huzurun tadına varacak bu günün ne kadar değerli olduğunu anlayacağınız bir gün. O halde yaşadığınız güne sarılmayı ihmal etmeyin.

26 Ekim 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu geçmiş zamanlarda ne kadar zorluk çektiğinizi hatırlayacak olduğunuz bir gün. Artık yorgunluktan bazı anlarda pes etmek istediğiniz ve fırsat bulsanız kaçmak istediğinizi görüyorum. Fakat bir türlü fırsat bulamadığınız için kaçamadığınızı ve aşk hayatında olan kırgınlıklar ile yüz yüze gelmek zorunda kaldığınızı ekleyebilirim. Bu kadar kırgınlıklar yüzünden adeta insanların genelini aynı sanarak herkese karşı güven kırıklığı yaşayan bir isim olduğunuzu da bilmeniz gerekir. Yakın zamanda her şey geride kalacak ve aslında tatmak istediğiniz tüm duyguların tadına varacaksınız. O halde sadece bu güne odaklanarak günün tadına varın. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.