19 Kasım 2020 İkizler Burcu Dikkat Hayatınızda Köklü Bir Değişiklik Olacak!!

19 Kasım 2020 İkizler Burcu Dikkat Hayatınızda Köklü Bir Değişiklik Olacak!!

19 kasım günlük burç yorumu ile, hayatınızda karşılaşabileceğiniz olaylara ışık tutuyoruz. Günluk burç yorumu ile, hayatınızın nasıl şekil alabileceğini öğrenebilir, buna göre hareket edebilirsiniz.

19 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorum

Değişim yaşamak sizin için vazgeçilmez bir olay. Ancak bu sizi duygusal konularda takıntı yapmaya itiyor. Bugün Ay’ın Koç burcu üzerine olan etkisiyle birlikte size kararsızlık yaratıyor. Hayatınızda gelişecek olaylara farklı farklı pencerelerden bakıyorsunuz. Emeklerinizin boşa gitme ihtimali sizi korkutuyor. Ve bu ihtimali yaşadığınızda hiç olumlu karşılamıyorsunuz. Ancak hayat hep planladığınız gibi gitmez. İhtimalleri en düşüğe çekip sabırla bekleyin.

19 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorum

Yönetici gezegeniniz olan Venüs’ün yaptığı hareketler ile birlikte bireysel olarak öne çıkıyorsunuz. Aşkta kendi tarzınızı belirlemişsiniz ve bunu ortaya çıkarmaktan çekinmiyorsunuz. İnsanlar size uymadığı gibi bırakmayı alışkanlık haline getirmişsiniz.  Yönlendirilmekten hoşlanmıyorsunuz ama yönlendirmeyi çok seviyorsunuz. İnsanları yönlendirmeye çalışmayın. Bugün yaratıcı kişiliğinizi sadece işlerinizde gösterirseniz sizin için güzel bir gün olabilir. Her şeyi bırakıp kariyerinize odaklanın.

19 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorum

Venüs ve Merkür sizin dışınızda ilerliyor ve bu duygusal gelişen ilişkilerinizde değişiklik ortaya çıkarıyor. Bir şeyler biter, bir şeyler başlar değişikliklere çok takılmayın. Duygusal bağ kurmanın zamanı değil kesinlikle. Olayları çok çabuk anlayabiliyorsunuz. Yaratıcılığınız ile kombin yaptığınızda mükemmel işler çıkarıyorsunuz. Bu yüzden son zamanlarda aşk hayatınızı bırakıp kariyerinize odaklanmanız gerekiyor. Bu süreçten sonra zaten çevrenizden kariyerinizdeki adımlarınızı görüp yanınızda olmak isteyecek çok insan çıkacak. Birçok teklif alacağınıza emin olabilirsiniz. Onlara dost, sevgili ya da arkadaş olma şansını vermek sizin elinizde.

19 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorum

Geçici duygular ile iş yerinde problem çıkarmamalısınız. Bulunduğunuz ortamın kötü yanlarını düşünüp işten daha da soğumak yerine iyi taraflarını düşünüp ısınmalısınız. Son zamanlarda aşırı şanslısınız bunu güzel adımlarla değerlendirebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz ise her zamanki gibi çok iyi. Önünüzde küçük fırsatlar var gördüğünüz gibi tutun bırakmayın. Önünüz çok açık. Olaylar yaşanırken fazla tutucusunuz ve fazla detaylı düşünüyorsunuz. Düşünmeyi bir kenara bırakıp kafanızı rahatlatın. Her şey zihninizde bitiyor.

19 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorum

Bazı konularda kendinizi yetersiz hissediyorsunuz ve yetersiz olmadığınızı ispat edebilmek için çabalıyorsunuz. Olayları sakin bir şekilde ele alıp fazla irdelemeden değerlendirebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde yaşanacak sıcak gelişmeler sizi kendinize getirip mutlu edecek. İnsanlar üzerinde yarattığınız etki oldukça büyük bunun farkında olup ona göre iletişim kurmalısınız. Duygusal bir gün geçireceksiniz. Sevdiklerinize onları sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin. Bu size çok daha iyi hissettirecek.

19 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorum

Jüpiter’in yaptığı ufak bir hareket sizi çevrenizdekilerle daha iyi hale getiriyor. Etrafınızdakilerle olan iletişiminiz olumlu yönde gelişiyor. Oldukça zor bir işi tek başınıza başarmanın peşindesiniz. Ve bunu başaracaksınız. Bu süreçte kendinizi baya bir geliştirmiş olacaksınız. Zorlanacaksınız ancak bunun getiri çok güzel olacak. Duygusal davranmaktansa mantıksal davranmanız sizin için en doğrusu olacak. Kariyeriniz için güzel günler sizi bekliyor.

19 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorum

Yönetici gezegeniniz olan ve duygusal konulara değinen Venüs, aşk hayatınıza dokunmak için hareket halinde. Sosyal ilişkilerinize bir renk ve çeşitlilik geliyor. Yaratıcılığınızı toplum önünde göstermekten çekinmiyorsunuz. Toplum içerisinde yaptığınız konuşmalar insanların ilgisini çekecek ve hoşlarına gidecek. Birçok ortama gireceksiniz ve gözleri üzerinize çekeceksiniz. Bunu değerlendirerek yeni birkaç teklife de imza da atabilirsiniz.

19 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorum

Jüpiter bu ün burcunuzun üzerinde hareket ederken ilişkinizde duygusal anlar yaşayacaksınız. Partnerinizden sakladığınız bir konu var ve bu konu sizi içten içe bitiriyor. Baskı altında hissediyorsunuz kendinizi. Bu da canınızı sıkıyor doğal olarak. Ancak bütün bunlar konuşulup halledilecek. Partnerinizle beraber planladığınız ufak bir iş olacak. Alacağınız kararların neticesinde kazancınızda bir yükseliş söz konusu olacak.

19 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorum

Venüs ve Merkür burcunuzun etrafında dolanıyor. Bugün etrafınızdaki güzellikler ayrı bir dikkatinizi çekecek. Özgürlüğünüze bir tık daha düşkün olacaksınız. Zekanız ve kafanızdaki hızlılığın etkisiyle önünüze çıkan engelleri kolayca aşacaksınız. Birkaç görüşme yapacaksınız ve insanların düşüncelerinin sizinle aynı olabileceğini de görmüş olacaksınız. Dürüstlüğe fazla takılıyorsunuz ve insanları fazla gözlemliyorsunuz. Biraz akışına bırakıp kendinize pay çıkarmanız yeterli sizin için.

19 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bugün Ay’ın durmuş olduğu yerle birlikte duygusal ataklarınız hızlı seyrediyor. Kalabalık ortamlardan daralıp, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ancak siz ne kadar uzaklaşmak isterseniz isteyin, çevrenizdekiler sizi yalnız bırakmayacak. Bu durumu fırsata çevirip onların size ne kadar değer verdiğini gözlemleyebilir ve şartları kendinizce değiştirebilirsiniz

19 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorum

Bugün fazla hırslısınız. Etrafınızda konuşacağınız planlarınız hakkında dikkatli olun. Bulunduğunuz yeri sağlamlaştırın. Kariyerinizle alakalı yeni hedefleriniz var ve bu hedeflere ulaşacak gibi duruyorsunuz. Garanti olmayan işlerden korktuğunuzdan dolayı yeni bir başlangıç için tedirginsiniz ancak bunu aşmanız gerekiyor.

19 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorum

Her olayda konunun derinine inip irdelemeniz, kafanıza takmanız, yapacağınız işlerin gecikmeli olmasına sebep oluyor. Çevrenizdekiler sizi destekliyor ancak hoşunuza gitmeyen kafanızda oturtamadığınız bir şeyler var. Motivasyonunuzu yükselterek işinize dört el ile sarılabilirsiniz.

Kasım ayının ortalarına gelmiş bulunmaktayız. Gökyüzünde çok önemli astrolojik gelişmeler oluyor. Merkür Retrosu’nun akrep burcu üzerindeki etkisi 19 Kasım 2020’de son bulacak. Bu da Akrep burçlarını rahatlatacak bir gelişme olacaktır. Ancak Ay’ın ikizler burcu yönünde yaptığı hareketlerde dikkatli olmanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumu (Para – Sağlık – Aşk)

Bundan sonrasında ise Yengeç burcunun son zamanlarda değişen hareketlerden aile ve arkadaş bakımından değişiklik yaşayacağını görüyoruz. Aile ve arkadaşlarla yapılan konuşmalar artacak, ilişkiler öne çıkacak ancak tüm bunların yanında zorluk yaşayacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi ifade edemeyen birisiniz. Bu yaşanacak olaylarda da kendinizi anlatmak bir hayli zor olacak. Aile içerisinde bir problem var ve aile içerisinde olan anlaşmazlık bu problemle birlikte iyice büyük bir problem doğuracak.

Aile arasında kardeşlerin bağı çok önemlidir ve bu süreçte bu bağı korumaya özen göstermelisiniz. Söyleyeceğiniz kelimelere, cümlelere her zamankinden bir tık daha fazla özen göstermelisiniz. Eğer öfkeyle kalkarsanız ileride bunun için pişman olacaksınız ve birçok hata yapmış olacaksınız. Anne babanız ve kardeşinize karşı olan büyük sevginin yerini bir anda kırgınlık ve öfke alabilir.

19 Kasım itibariyle Dolunay’ın yer değişimiyle birlikte Boğa burcu tarafında da bir durum söz konusu. Hayatınızda sıkıldığınız ve monoton gördüğünüz birçok şey var. Ancak şu an için köklü değişiklikler yapmak size iyi gelmeyecek. Dolunay farklı burçlara hareket edecek ve bu da sizin iç dünyanızı, düşüncelerinizi etkileyecek. Karmaşık bir zaman geçireceksiniz.

Hiç beklemediğiniz yerden beklemediğiniz birkaç cümleye karşı da hazırlıklı olmalısınız. Her şeyi bir kenara bırakıp adım atmadan, köklü değişiklik yapmadan gelecek için plan kurup o hedefe doğru adım atmaya başlamalısınız. Unutmayın büyük hedefler küçük adımlarla olur. Merkür Retrosu artık sona eriyor. Normalde bu hareket burçların üzerinde olumlu etki yayıyor. Ancak Mars’ın Retro hareketleri devam ettiği müddetçe tamamen olumlu bir olay değil aslında. Bu hareketler bir süre daha devam edecek. 20 Kasım’a kadar sakin ve kontrolü elden bırakmadan işlerinize ve varsa başka planlarınıza ulaşmalısınız.

Yay, Koç ve Aslan burçları maddi anlamda bir silkinme yaşıyor. Maddi konularda hep kendini ezdirdiğini fark edip yanında gerçek duranları ayırt etmeleri gerekiyor. Çünkü ortaya maddi konular açılacak ve bu maddi konulara fazlasıyla önem veren insanlar etrafınıza doluşacak. Bu da sizin paraya verdiğiniz değeri artıracak. Geliriniz harcamalarınızı karşılamamaya başlayacak.

Harcamalarınızı yönetip gerekli gereksiz bir düzene sokmanızın tam vakti. Birtakım borçlar kapandıktan sonra kenarda kalan para ile de bir yatırım yapmalısınız. Bugün itibariyle gökyüzündeki gezegenlerin birbiriyle iletişimi dik açılar doğrultusunda artacaktır. Merkür ve Satürn’ün hareketleri biraz sert olacak ve bu da iletişim konusunda sorunlara yol açacak. İletişimsizliğe hazır olmanız gerekir.

Oğlak, Boğa ve Başak burçlarına baktığımızda ise özel hayatlarında değişen birtakım olaylar neticesinde dertler oluşabilir. Başak burçları bu değişkenliklerden yorulup aşk hayatına ara verecek ve kariyerine saldıracak. Bu onlar için iyi bir fırsat olsa da sağlık bakımından yoğun çalışmaları neticesinde sorunlar çıkacak. Özellikle yoğun çalışmadan dolayı oluşan fiziksel rahatsızlıklar uyku düzenini de değiştirecek.

Bu uyku düzen değişimi ise hayatlarını birazcık zorlaştıracak. Başak burçları bu tarz sıkıntılar ile uğraşırken toprak grubunun bir diğer parçası olan Boğa burcu ise bir kırgınlıklar yaşamakla meşgul. Kırgınlıklarını ve kızgınlıklarını içinde yaşamayı tercih eden Boğa Burcu, yorgun ve yıpranmış hissetmeye başlamış.

Bütün yüklerinden kurtulup derin bir nefes almak, kendini ve hayata bakış açısını yenilemek istiyor. Ailesinde gelişen olumsuz olayları kendi üzerinize çekip kendinizi suçlamayın. Bütün okları kendinize çekip yükü tek başınıza taşımak yerine problemin kaynağına kadar inmelisiniz. Her şeyi kontrol altına almaya çalışmaktan vazgeçin. Hayat size oyunlar oynayacak, ve siz bazen sadece seyirci kalmak zorunda kalacaksınız. Eğer her şeyi kontrol etmek için uğraşmaya devam ederseniz kendinizi daha büyük dertlerin altında ezilirken ve bütün bakışları üzerinize çekmiş bulabilirsiniz.

İş ve kariyer odaklı atağa geçecek olan burçlarımız ise Balık, Akrep ve Yengeç oluyor. Kazancınızı ikiye katlamak, ek bir gelir elde etmek için harekete geçiyor gözüküyorsunuz. İletişime geçtiğiniz insanlara kendinizi ifade edememenizden kaynaklı biraz yanlış anlaşılacaksınız ve bu da sizi kabuğunuza çekilip susmaya itecek.

Ancak kesinlikle içinize kapanıp kabuğunuza çekilmeyin. Spora, yürüyüşe ya da herhangi bir sosyal faaliyete katılmayı düşünmelisiniz. Ay’ın hareket etmesinden dolayı Yengeç burcu bugün içerisinde enerjisinin düştüğünü gözlemleyecek.

Yalnızlığı fazlasıyla seven ve kendi haline kalmayı seven Yengeç burcu bu melankoliyi fırsata çevirecek ve yalnızlığını derinleştirecektir. Bu kabuğuna çekilme durumundan dolayı sosyal hayatınıza bir süre ara vereceksiniz ve kendinize, iç dünyanıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Düşünmeye ve içten içe tartışmaya bol bol vaktiniz olacak. Bunu güzel ve verimli değerlendireceğinize eminim. Merkür’ün geriye doğru hareket etmesiyle birlikte Terazi burcu kötü etkilenecek.

Çevresindeki insanlarla olan problemlerini gün yüzüne çıkaracak ve hislerini öne atacak. Bir kıvılcımdan ateş çıkarılacak tabiri caizse. Sabırlı olup sorunlarınıza teker teker yanaşmalısınız. Bir anda hepsine saldırmamalısınız. Bu bir hata olur. Şimdi burç gruplarının genel olarak gün içerisinde astrolojik hareketlerden etkilendiği konuları öğrendiğimize göre burçlara özel daha detaylı bilgi vermenin vakti geldi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.