1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 18 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkatli Olmalı
18 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkatli Olmalı

18 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçlar Çok Dikkatli Olmalı

18 Kasım 2020 burç yorumları astrolojik dengeler ile kimlerin hayatında ne gibi etkileri ile yer alacak merak ediyor musunuz? Burçlar hakkında merak ettiğiniz tüm detayları gelin beraber inceleyelim. Güzel bir gün geçirmek için etrafa pozitif enerji saçarak güne başlayın.

A+A-

18 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu bu ara düşüncelerinizin çok yüksekte olmaması ise hayallerinizin önündeki engelleri bize anlatıyor. Hayal kurarken çok uçarı davranıyor ve birçok şeyi istiyorsunuz. Biraz gerçekçi hayaller kurmaya başlarsanız kendinize güzel amaçlar edinebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gidebilir hatta birçoğunu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat siz gerçekleşmesi zor olan hayaller kurup, kendinizi çok fazla üzüyorsunuz.. Bazı yatırımlar yapabilir ve bu yatırımların karşılığını alabilirsiniz. Bu yatırımları bir aile dostunuzun aracılığı ile yapmış olabilir ve bu kişinin aklı ile hareket etmiş olabilirsiniz. Sizin biraz tez canlı bir yapınız olduğunu görüyorum. Hemen sonuçlanan işler istiyor ve uzun süreli beklentilerde yoruluyorsunuz. Ancak uzun süreli yapacak olduğunuz bu yatırımın karşılığını güzel bir şekilde alacak ve maddi olarak yükselişe geçeceksiniz. Borçlarınızın hepsini kapatacak ve ailenize de bazı yardımlarda bulunacaksınız. Çektiğiniz bütün sıkıntılar bitiyor ve yerini güzel günlere bırakıyor. Sakin olmalı ve uzun süreli planların sonuçlarını beklemelisiniz.

18 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu yaşadığınız olaylar içinizdeki sıkıntının büyüklüğünü gösteriyor. İçinizdeki sıkıntıyı defalarca atmaya çalışmış ta olsanız atamamışsınız. Bundan kurtulmanız bu sıkıntıyla yüzleşmenizle sona erecek. Üzerine gitmeniz sıkıntıları aslında kendi içinizde büyüttüğünüzü anlamanıza yarayacak. Yakın zamanda gelen haberler bu sıkıntıdan kurtulduğunuz anda işin sonunda sizin aslında zarardan çok kazançlı çıkmanızla sonuç bulacak. Bu sizin olgun bir yapıya sahip olmanızda da kaynaklanıyor. Yaşadığınız şeylerden bir ders çıkarmayı biliyorsunuz. Bir davete gidebilirsiniz. Bu davete katılmadan önce bir takım çekinceleriniz olduğunu söylemek gerekir. Bu çekincenizin aslında yersiz olduğunu gittiğiniz davetin sıcaklığında anlayacaksınız. Ve bu davetin sonuncunu bir müjdeli haberle taçlandıracağınız yakında size değerlendirebileceğiniz yeni iş kapısını sunuyor. Bu iki kişi birbirlerine karşı sevgiyle bakıyor. Muhtemelen hanenizde yakın zamanda bir evlilik haberi alabilirsiniz.

18 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu tertemiz çok ferah aydınlık bir gelecek kollarını açmış ve önünüze kırmızı halı sermiş sizi bekliyor. Güzel zamanların artık sizi beklediğini görüyorum. Yakında ayrı haberi size beraberinde getiriyor. Bu haberlerden bir tanesi iş ile ilgili olabilir. Veya sonucunu çok beklediğiniz şey tam da istediğiniz gibi olumlu sonuçlarla kapınızı çalıyor. Çok sıkıntılı bir dönem geçirmişsiniz. Ve bu karanlık dönemin artık sizin için bitmesi söz konusu. Fakat her iyinin içinde bir de kötü de olmazsa olmazımız. Çevrenizde sizin hayatınızı kıskanan birisi var. Bu Karanlık geçen sürecinizde sizi zevk alarak izlemiş ve sizin bu durumunuzdan dolayı kendisini oldukça rahat hissetmiş bu kişi. Fakat artık rahatlık sırası sizde diyebilirim. Bu durumda çok dikkat etmeniz gerekiyor. Gözü değen yıldızı oldukça yüksek bir kişi diyebilirim. Bu kişiye çok dikkat etmeniz gerekiyor. Uzak durmanızı tavsiye ederim.

18 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu sizin daha önce bir işe girip o işten pişman olduğunuza yorulur. Ama artık geriye dönüp artık hiçbir şeyi değiştiremiyor olmanızdan dolayı içinize bir sıkıntı düşmüş. Her ne olursa olsun düştüğünüz yerden kalkmasını da biliyorsunuz. İnatçı bir yapıya sahipsiniz. Biraz risk almayı da seven bu yapınızdan dolayı bazı hatalara düşmeniz çok normal. Ama mutluluğu yakalamak ta risk almaktan geçer unutmayın. Bu ara makam mevki sahibi birisinde bir yardım veya bir iş almak olarak yorumlanabilir. Birisi vasıtasıyla kendinize yeni bir uğraş edinmiş olabilir ve sonucunda birtakım kazançlar elde etmeniz oldukça olası. Bu kazanç size derin bir nefes almanıza yardımcı olacak. Maddi durumunuzdaki olumsuz gelişmeler artık yerini kısa aralıklarla soluk almaya verecek ve biraz daha rahatladığınız bir döneme giriyorsunuz. İçinizdeki bazı sıkıntıları içinizde tutarak çözemezsiniz. En kısa zamanda size iyi gelebilecek birisine anlatıp kurtulmanız gerekiyor.

18 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu bu ara yediğinize ve içtiğinize dikkat etmeniz gerektiğini siz de biliyorsunuz. Bunun farkında olmanız sizin sorumluluklarına bağlı bir insan olduğunuzu da beraberinde ortaya sunuyor. Bu ara haberler gelecek ve size doğru bir kadından geliyor. Aslında tek başınıza da yapabileceğiniz ama bir yardımın gelmesi ile daha rahat nefes alabileceğiniz bir yardım eli size tam da zamanında bir hanımefendi tarafından ulaşıyor. Etrafınızda sizi çekemeyen sizi sürekli izleyen ve her an zayıf noktanızı kollarken kapınızda beliren birisi sizin ayağınızı kaydırmayı kendisine misyon edinmiş. Bu kişiye çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Şu sıralar yıldızınızın da düşük olması nedeniyle birilerinin nazarına gelmişsiniz. Bu hissediyor ama dile getirmiyorsunuz. Size tavsiyem çevrenizdeki insanları iyi seçin ve size zararı dokunduğunu düşündüğünüz insanları elemeye artık başlayın. Sizin içinizdeki sıkıntı hep başka insanların ağırlığından dolayı diyebiliriz. Bu sıkıntıdan kurtulmak sizin elinizde görünüyor.

18 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu hayatınızdaki birçok şey gücü elinize almanızı, makam sahibi bir insanı simgeler.  Aynı zamanda aile reisi demektir. Kendinizi en zayıf hissettiğiniz bir durumda bu kişiden yardım alacaksınız. İçinizi bunaltan birtakım sıkıntılarınız var ve bu sıkıntılar bir başka insan tarafından kaynaklanıyor. Bu durumda size aile bireylerinizden birisinin bir yardımı, sizin bu sıkıntıdan kurtulmanızda büyük yardımı dokunacak. Bu ara sizin şans ve para yönünden bahtınızın açık olduğunu gösteriyor. Aslında kolay kazanılacak bir para demektir. Eğer kısa vadede kazanma umudu ile bir yatırım yaptıysanız şu sıralar para kazanma ihtimaliniz yüksek. Bu bir işe girişmek olabilir. Sizi bu işten caydırmaya çalışanlar size yapamazsınız diyenler hep olacak. Size tavsiyem hırsınıza yenik düşmeyin, kimsenin de dediklerine kulak asmayın.

18 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu yakın zamanda tanışacağınız birisinin size çok yararı dokunacağına işaret olan haberler sizi tanıştıran bir dost vesilesi ile bir davette gerçekleşiyor. Bu kişiden gelen yardım ile kısa sürede içinde kafanıza taktığınız ve belirsizlikten dolayı içinize sıkıntı ettiğiniz ne varsa bir anda uçup gidiyor. İki kişinin karşılıklı tartıştıklarını ve tartışanlar arasında birini dolduran birilerin olduğunu görüyorum. Doldurulan kişinin başında şapkası onun büyük başarılara imza atacağını gösteriyor. Yapamadığı bir konuda sizi suçlaması aslında onun düşünceleri değil. Bir süre sonra yaptığı hatanın farkına varacak ve gönlünüzü almak için kapınıza gelecek. Bu ara size aile baskısı olduğunu gösteriyor ve sizi bunaltan birtakım aile içi sorunların olduğunu anlatmakta gibi duruyor. İsminin veya soy isminin içerisinde K ve N harflerinin olduğu birisi tarafından korunacaksınız ve ona minnettar kalacaksınız. Aranıza her ne kadar mesafe girmiş olsa da kısa süre içerisinde eskisi gibi tekrardan yakınlaşacaksınız. Yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor, mide konusunda bazı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

18 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu bu ara bütün engelleri aşıp kendinizi daha ferah hissedeceğiniz ve sorunların hepsinin bir bir üstesinden gelip eskisi gibi itibarınızı elinize alacağınıza yorulur. Fakat bu konuda biraz beklemeniz gerekmektedir. Alacağınız bir haber iletişimi kestiğiniz fakat uzun zaman sonra ilk defa konuşma yapacağınız eski bir dosttan gelecek ve bu haber sayesinde aklınızda yeni bir işe girişme düşünceleri kafanızda filizlenmeye başlıyor. Aslında sizi ufak tefek sıkıntılarınızı süpürür biçimde biraz da olsa rahatlamanızı müjdeliyor. Size sırtını dönmüş yakın bir arkadaşınızın gönlünü almanız gerektiğini biliyor fakat geçmişte yaşanan birtakım tartışma içinde geçen sözleri unutamadığınızdan aranızdaki küslüğü giderme girişiminde ilk adımı atmakta güçlük çekiyorsunuz. Bu konuda ilk adımı atan kişinin kendinden asla ödün vermeyeceğini size hatırlatmak isterim. Hane içinde yaşı ileri hasta birisi görünüyor. O kişi ile biraz daha ilgilenilmesi gerekiyor. Aile içi birtakım huzursuzluk yaratan tartışmalardan kaçının. Onların bunalımını hoş görün ve onlara köstek olmayın aksine destek olun.

18 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu hayatınızın darmaduman olduğu zamanlardan geçmişsiniz. Her ne kadar birçok şeyi geride bırakmak isteseniz bile bu konuda yalnız başına hareket etmek sizleri yormuş gibi hissediyorum. Yakın zamanda bu sorunlar ile yüzleşecek ve her şeyden bir an önce kurtulacak olduğunuza işaret ediyor. Yol olmak için çok az bir zamanınız kalmış. Aklınızda yapmak istediğiniz ve bir süredir planladığınız bir iş olduğunu görüyorum. Bu iş için çok az bir zaman dilimi sonra her şey çözüme kavuşacak ve istediğiniz adımları rahat bir şekilde atacaksınız. Geçmişe takılı bir yapınız olduğu dikkatimi çekiyor. Aslında her ne kadar düşünmek iyidir denilse bile geçmişte yaşamak insana sadece zarar verir. Eğer aklınızda evcil bir hayvan sahiplenme düşüncesi varsa bu ara eyleme dökebilirsiniz. Manevi anlamda sizlere büyük bir güç verecek olduğunu eklemek isterim. Hayatınızın dönüm noktasına gelmek üzeresiniz. Her şeyden kurtulmak için çok az bir zaman gerekli. Bu süreçleri sabırlı geçirdiğiniz an her şey lehinize.

18 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu aslında bazı anları zihninizden söküp atmak istediğinizi hisseder gibiyim. Her ne kadar ileriye bakmak isteseniz bile bazı anlarda bu konuda başarılı olamıyorsunuz. Bu da sizlerin daha çok geçmişte yaşamanıza ve ileriye dönük bir şeyler yapmanıza engel oluyor. Yeni biri ile tanışacak olduğunuzu ve aslında bu kişinin yardımı ile geçmişten bir anda sıyrılacak olduğunuzu da eklemek isterim. Yakın bir zamanda uzaklardan bir telefon ve bu telefonun ardından evlerinizde ziyaret edecek misafiriniz söz konusu olabilir. Hanenize kim gelirse gelsin bereketi ile gelecek olduğunu söyleyebilirim. Maddi konularda son zamanlarda biraz zorluk çekmiş olduğunuz da dikkati üzerine topluyor. Gelecek bir para ve hiç beklenmedik anda rahatlık da gelecek. Dostlarınız ile aranızda çok özel bir bağ bulunuyor. Bazı anlarda ufak çaplı sorunlar olsa bile genel olarak biri birilerine gerçek anlamda bağlı insanlar olduğunuzu da eklemek isterim. Birinin manevi anlamda sizlerden bir destek istemesi yakınlarda söz konusu da olabilir.

18 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu hayatınızda çok fazla insan var. Fakat bunların her biri gerçekten de dostunuz değil. O kadar saf ve içten bir yaklaşım ile herkesi kendiniz gibi sanan bir yapınız var. Bazı anlarda bir şey oluyor ve insanların gerçek yüzlerini gördüğünüz zaman hayal kırıklıkları ile yüzleşmeniz söz konusu oluyor. En son etkilenen ise yine kendiniz oluyorsunuz. Böylesi durumlara izin vermemek adına herkes ile belirli bir mesafe koymalı, yaklaşımlarınızı buna göre sergilemelisiniz. Başınızda havaların etkisiyle arada sırada yoklayan baş ağrınız olabilir. Farklı aralıklar ile yoklaması korkmanıza neden olabilir. Fakat sadece havalardan kaynaklı olacağını göz ardı etmeyin. Parasal konularda beklediğiniz farklı kaynaklar var. Yakın zamanda olmasa bile çok gecikmeden bu ihtiyacınız olan paraya kavuşacaksınız. Hem temel olan ihtiyaçlarınızı alabilecek hem de düzgün kullanmayı tercih ederseniz birikim için kenara atabileceksiniz. Evlerinizde bir misafir söz konusu. Bu gelecek kişiyi her ne kadar el üstünde tutacak olsanız bile arkanızdan istenmeyen sözler duyabilirsiniz. Herkese karşı dikkatli olmayı tercih edin.

18 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu ailenizden, arkadaşlarınıza kadar birçok kişi tarafından kıskanılan bir yapınız olduğu dikkatimi çekiyor. Bu ara hayatın yükünü çok fazla üzerinize aldığınızı gösteriyor. Herkese karşı bir sorumluluğu sadece kendinize yükleme çabanız, sürekli insanları alttan alan aman kırılmasın diyen tavrınızın olması iyi niyetlerinizin kullanılmasına neden olur. Biraz daha ben merkezli yaşamayı öğrenmeniz gereken zamanlardasınız. Sürekli aman o kırılmasın, aman bu da kırılmasın dedikçe sadece kırılan ve yıpranan kendiniz oluyorsunuz. Bu da en son sizlerin yorgun ve bitkin düşmesine neden oluyor. Alacağınız farklı haberler olduğunu görüyorum. Bu haberler hayatınızda büyük oran ile değişikliklerin olmasına yardımcı olacak. Adeta hayatınıza sihirli değnek dokunmuşçasına özel anların geleceğini göreceksiniz. Uzak bir yola gitme düşünceniz olabilir. Fakat yaşanan sıkıntılı süreçlerden dolayı önce bunları geride bırakmalı, ardından yola çıkabilmek adına uygun zamanı görmelisiniz. Hayallerinizin uçsuz  bucaksız olduğunu eklemek isterim. Ama her ne olursa olsun yakın bir zamanda hayallerinizin gerçek olduğuna da şahit olacaksınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.