15 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkatli olmalı...

15 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkatli olmalı...

15 Kasım 2020 burç yorumları insan hayatında bugün neler getirecek merak ediyor musunuz? Hayatınızda gün içinde neler olacak diye merak ediyorsanız gelin beraber odaklanalım.

15 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu hayata bakış açınızın çok negatif olduğunu bu ara göreceksin. Birçok olayı olumsuz yönü ile ele alıyor ve kendinizi iyi olaylara asla odaklamıyorsunuz. Sizin iyiliğinize ihtiyacı olan bir arkadaşınızı yarı yolda bırakmış olabilir ve bu kişinin ahını almış olabilirsiniz. Bu kişi sizden intikam almak istiyor ve sizin çaresiz kalmanızı bekliyor. Kalabalık bir masa etrafında uzun bir sohbet söz konusu olabilir. Çevrenizde kişiler sizi seven ve iyiliğinizi isteyen dostlarınız olsa bile onlara tam olarak güvenmiyorsunuz. Siz herkesten önce kendinize güvenmek istiyor ve insanların sizi üzmesini önlemek istiyorsunuz. Bu dostlarınız sizin hayatınızdaki birçok olaya çözüm getirmek için orada olacaklar. Aslında kendiniz için olumsuz gördüğünüz olayların hepsine bir olumlu dönüş alacak ve hayatınızın iyiye gittiğini göreceksiniz. Size elini uzatmak isteyen dostlarınızı geri çevirmemeli ve onları daha sık arayıp sormalısınız. Bu kişiler sizi gerçekten önemseyen ve mutlu etmek isteyen kişiler. Sevgiyle kalın.

15 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu doğrusunu bildiğiniz yalanları dinlemeyi seviyorsunuz. Kendinizin zeki olduğunu biliyor ancak bunu dile getirmiyorsunuz. Yüksek bir zeka seviyesine sahipsiniz ancak bununla övünmek yerine bunun farkında olmayı tercih ediyorsunuz. İnsanların sizin zeki olduğunuzu düşünmesini istemeyerek size karşı davranışlarını analiz ediyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar konusunda seçici davranıyorsunuz. İnsanların sizin güveninizi boşa çıkarması gibi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz çünkü insanlara güvenmeyi tercih etmiyorsunuz. Size zarar verdiğini düşündüğünüz kişileri hayatınızdan çıkarmak için doğru bir zaman gibi duruyor. Hayatınızdan çıkardığınız kişiler için ardınıza dönüp bakmayacak ve sizinle olan kişiler için mutlu olacaksınız. Büyük bir yükseliş içerisindesiniz. Son dönemde kaybetmiş olduğunuz bütün paraları geri kazanacak hatta üstüne ekstra kazanç sağlayacaksınız. Birkaç taktik uygulayarak her işten sıyrılabilecek ve huzurlu günleri ip ile kendinize doğru çekeceksiniz. Daima güçlü kalın.

15 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu çevrenizdeki herkesi koşulsuz şartsız seviyor ve size ihtiyacı olan kimseyi yarı yolda bırakmıyorsunuz. Ancak size karşı bir yanlış yapıldığı zaman çok fazla incindiğinizi söyleyebilirim. Çevrenizde kötü kalpli insanlar var. Bu kişi size büyük bir şey yapmamış olsa bile ince düşünmediği için üzülmüş ve bu kişiden incelik beklemişsiniz. Bu arkadaşınızın sizi çok sevdiğini ve bilmeyerek sizi üzdüğünü söyleyebilirim. Kendisi sevgisini sizin kadar dile getiremeyen bu arkadaşınız ile yıllar süren bir dostluğunuz olacak. Çevrenizdeki kalabalık bir gruba mikrofon ile konuştuğunuzu görüyorum. Kalabalıklara hitap etmeyi seviyor ve insanların görüşlerine önem veriyorsunuz. Çevrenizdeki birçok kişi tarafından sevildiğiniz için işlerinizi çok hızlı hallediyor ve sorun yaşamıyorsunuz. Yaptığınız iyiliklerin hepsinin dönüşünü alacağınız güzel bir dönüm noktasındasınız. Mutlu kalın.

15 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu maddi sıkıntılar çekiyor olabilir ve bunların üzerinde çok duruyor olabilirsiniz. Kendinizi bunaltmanız sizin olayları daha erken çözüme ulaştırmanıza sebep olmayacaktır. Hayatınıza yeni bir kişi girebilir. Bu kişi sizi çok seven bir aile dostu ya da akrabanız olabilir. Bu kişinin size karşı birçok iyiliği dokunduğunu ve size hissettirmediğini görüyorum. Size karşı yaptığı iyilikleri yüzünüze vurmayan bu kişinin sevgisi çok gerçek duruyor. Yakın bir zamanda dostunuza küçük bir hediye ile teşekkür edebilirsiniz. Yıllar boyunca bu kişinin desteğini daima üzerinizde hissedeceksiniz. Bir tane balığın size doğru geldiği çıkmış. Bir miras ya da satış işlemleriniz varsa sonuçlanacağını söyleyebilirim. Size gelecek olan bu para ile rahat bir nefes alabilecek ve maddi sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Kendiniz için bir arsa alabilir ve bunu kullanabilirsiniz. Bu arsa üzerinden zaman içerisinde para kazanacaksınız. Ummadığınız yerlerden gelecek olan para ile mutlu günler sizi bekliyor. Kendinizi daima olumlu olarak düşünmeye alıştırmanız lazım diyebiliriz.

15 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu kendinizin farkına varacağınız ve kendinizi değerli hissedeceğiniz bir döneme adım atmak üzeresiniz. Bir süredir bunalmış ve her şeyden uzaklaşma isteğinde olabilirsiniz ancak bu dönemin bitmesine az kalmış. Güzel günlerin gelmesi için kendinizi hazırlamışsınız ve size gelecek güzel günleri kucaklayacaksınız. Maddi sıkıntıların yanı sıra maneviyatın sizi bunalttığını görüyorum. Kendiniz ile ilgilenmek istiyor ve kendinize yeteri kadar önemi göstermediğinizi düşünüyorsunuz. Hayallerinizin, bazı isteklerinizin gerçekleşmesi için yakın bir zamanda imkan bulacaksınız. Bu imkan sayesinde güzel bir seyahat gerçekleştirebilir ya da yamaç paraşütü gibi aksiyon dolu aktiviteler yapabilirsiniz. Bu heyecana vücudunuzun ihtiyacı var ve sizin artık bedeninizi dinlemeniz gerekiyor. Yakın zamanda elinize geçecek olan bu fırsatı kaçırmamalı ve biraz kaçamak yapmalısınız. Sonrasında hayata daha verimli bir şekilde geri dönebilir ve ışığınız ile göz kamaştırabilirsiniz. Evrendeki bütün gezegenler sizin mutlu olmanız için harika bir konumda duruyor.

15 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu yakın zamanda bir arkadaşınız kapınızı çalmış olabilir ya da çalması an meselesi. Bu kişi ile uzun zamandır görüşmüyor olabilirsiniz ancak bu kişinin yardımınıza ihtiyacı olacak. Bu kişiye yardım edip etmeme konusunda biraz şüpheci davransanız bile yardım etmeye karar vereceksiniz. Yapacak olduğunuz küçük bir iyiliğin size büyük dönüşleri olacağını söyleyebilirim. Maddi olarak bir beklenti içindeyseniz bu kişi aracılığı ile yüksek mevkide birisiyle tanışabilirsiniz. Bu kişi size karşı çok fazla yardımda bulunacak, hatta maddi olarak sizi yüceltecektir. Beklemediğiniz bir yerden gelecek olan bu destek ile kendinizi bir anda toparlayabilirsiniz. Ertelemiş olduğunuz bazı planlarınız olabilir ve bunları gerçekleştirebilirsiniz. Alacak olduğunuz birkaç eşya ile birlikte evinize değişik bir hava katacak ve enerjinizi yükselteceksiniz.

15 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu sizinle birlikte bir kişinin daha bu haberi merak ettiğini düşüneceksiniz. Aileden birisi olan bu kişi, sizin kadar heyecanlı olabilir. Gelecek olan haberle birlikte sevinçle havalara uçacaksınız. Kısa bir süre geçtikten sonra da düzeninizin değişeceğini söyleyebilirim. Ancak bu yolda gülümseyerek ilerleyen birisini gördüm. Siz bu yolculuktan rahatsız olmayacaksınız, aksine bu değişimi çok istediğiniz için çok keyif alacaksınız. Hayatınıza gelecek olan bu değişim ile birlikte bazı sorunlardan uzaklaşma fırsatı bulabilirsiniz, insanların hayatınızdaki yerini daha çok fark edeceksiniz. Sizi gerçekten önemseyen dostlarınız ile görüşmeye devam edecek ancak dostluğuna güvenmediğiniz kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız. Gelen değişim ile birlikte yeniden doğacaksınız diyebilirim. Çok keyifli ve enerji dolu günlerin sizi beklediğini görüyorum. Bu yeni yaşam sizdeki enerjinin artışına sebep olacak. Kendinizi daha çok önemsediğiniz günler çok yakında diyebilirim.

15 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu yaşadığınız bir sağlık sorunu olabilir ya da yaşayacak olduğunuz bir sağlık sorunu olacak. Bir süre bu konu ile alakalı olarak ilaç kullanabilirsiniz. Bünyenizin bu süre içerisinde direncini kaybedeceğini söyleyebilirim. Bir süre sağlıklı beslenmeli ve yeme düzeninize dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde sağlık sorununuzu atlatmanız zor bir hale gelecektir. Ancak bu konuşma bir tebrik konuşması gibi duruyor. Sizden beklenmeyen, sizin sorumluluğunuz olmayan bir işlemi gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Bu işin sonucunda fayda gören kişiler tarafından çok fazla övgü alabilir ve minnet duyulan bir kişi haline gelebilirsiniz. Bu minnetin sonucunda birçok işinizi hallederken kolaylık göreceksiniz. Hayatınız boyunca yaptığınız iyiliklerin hepsinin geri dönüşünü yaşayacaksınız. Bütün bu geri dönüşlerin bir anda olması sizi çok mutlu edecek. Hayatınızda her şeyin bir anda yoluna girdiğini gördüğünüz zaman yaşama sevincinizin artacağını görüyorum. Kendinizi size iyi gelmeyen kişilerden uzak tutmalı ve mutlu etmelisiniz.

15 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu yüzüstü anlatacak olduğunuz bu sorununuz masadakilerden birisi tarafından çözüme kavuşturulabilir. Beklenmedik bir anda gelen çözüm ile hedeflerinizi yükseltebilir ve kendinizi daha iyi bir konumda görmek isteyebilirsiniz. Hayat konusunda beklentilerinizi asla düşük tutmayacaksınız. Hayatta gücü daima elinizde tutmak istiyorsunuz. Hep daha iyisini isteyerek hareket ediyor, asla elinizdekinin size yeteceğini düşünmüyorsunuz. Daha iyisini elde edebilecekken daha azına tamah etmek hiç size göre değil. Parayı çok seviyor ve kazanmak için mücadele vermeye çalışıyorsunuz. Bu mücadelelerinizin sonucunda ise sürekli olarak para akışında olduğunuzu söyleyebilirim. Daha iyisini istediğiniz için çabalıyor ve hep daha iyisine ulaşıyorsunuz. Sizin için daha iyisi olmak zor olmasa bile bir süre sonra yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Biraz ara vermeli ve olduğunuz yerde dinlenmelisiniz. Gücünüzü topladıktan sonra daima en iyisine sahip olmak için çabalayacaksınız.

15 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu bir konuda ya da beklentinizin olduğu bir işte ümidinizi artık yitirmek üzeresiniz. Kendinizi üzüyor ve mutsuz ediyorsunuz. Sürekli olarak olayların kötü tarafını görüyor ve iyi tarafından bakmaktan çekiniyorsunuz. Üzülmemek için kendinize bir savunma hattı oluşturmuşsunuz. Kendinizi insanlardan izole ederek mutlu etmeye çalışıyorsunuz. Dizlerinizi kendinize çekmiş oturuyor ve derin düşüncelere giriyorsunuz. Kendinizi yalnız bırakmış olmanızdan dolayı üzgünsünüz. Çevrenizde size ulaşmaya çalışan arkadaşlarınız ve sevdikleriniz var. Bu kişilere eğer şans verirseniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Sizi seven kişilerin size yakın olmasına izin verdiğiniz sürece arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçireceksiniz. Kendinizi biraz daha sosyal olmaya verirseniz daha mutlu olduğunuzu hissedebilirsiniz. Sorunlarınızı paylaştığınız zaman daha da azaldığına şahit olacaksınız. Çevrenizdeki kişilerin bazılarının sizi gerçekten düşündüğünü göreceksiniz. Kendinizi daha çok insanlara ayırdığınız ve keyifli vakit geçirdiğiniz zamanlarda bulabilirsiniz. Hayat tamamen size güzel yönünü göstermeye geliyor. Mutlu kalın.

15 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu yaşadığınız bir sağlık sorunu olabilir ya da yaşayacak olduğunuz bir sağlık sorunu olacak. Bir süre bu konu ile alakalı olarak ilaç kullanabilirsiniz. Sağlığınızı korumak için beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Bir süre çeşitli egzersizler yapacak ve beden sağlığınızı koruyacaksınız. Bu esnada kendinize dikkat etmeli ve bedeninizi zorlamamalısınız. Yakın zamanda sizin maddiyatınızı gösteriyor ve çok para harcamaya başlıyorsunuz. Harcayacak olduğunuz para sizi biraz maddi sıkıntıya düşürebilir. Bütçenizden fazla olarak harcama yapacaksınız. Keyfi yapacak olduğunuz bu harcama ile kendinizi toparlamanız biraz zaman alabilir. Gidecek olan paranızı bir an önce telafi etmek isteyecek ve çok çalışacaksınız. Çalışmalarınızın sonucunda gerekli parayı kazanacaksınız ancak bu aşamada çok yorulacağınızı söyleyebilirim. Harcadığınız parayı kazanmak size külfet gibi gelmeyecektir. Aksine hızlı bir şekilde parayı yerine koyduğunuzu fark ettiğiniz zaman harcamalarınızı kontrol altında tutamayabilirsiniz. Kendinize maddi olarak birçok eşya alacağınız bir dönemin içerisine giriyorsunuz, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. İyi günler.

15 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu sizin inat hallerinizi gösteriyor. İnadınızdan dolayı birçok kişinin kalbini kırmış olduğunuzu söyleyebilirim. Gururunuzdan dolayı geri adım atmayı kendinize yakıştıramasanız bile çok üzülüyorsunuz. Çevrenizdeki birçok kişi sizi inadınızla tanıyor. Hatta bazı kişiler sizin alıngan olduğunuzu bile düşünüyor. Size söylenen bir cümleyi en kötü yerinden algılıyor ve kendinize mutlaka alınacak bir şey çıkarıyorsunuz. Aslında insanların düşüncelerinizdeki kadar kötü olmadığını fark edebilseniz daha güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. Sürekli olarak gelecek planları kuruyor ve ilerisinin nasıl olabileceğini düşünüyorsunuz. Bu durumdan dolayı da kendinizi anı yaşamaktan mahrum bırakıyorsunuz. Biraz olsun hayatı akışına bırakmalı ve hayattaki herkese karşı gardınızı kaldırmamalısınız. Bırakın yanınızda olmak isteyen olsun ve o kişilerin desteğini görün. Dostlar edinemediğiniz zamanlarda bile kişilerden belirli dersler çıkarabilirsiniz. Kendinizi insanlardan izole bir yaşama mahkum etmemeli ve daha çok insanla görüşmelisiniz. Özür dilemenin size oldukça büyük getirileri olacaktır. Sağlıklı ve güzel günlerinizin olmasını diliyorum, mutlu kalın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.