14 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkatli olmalı…

14 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkatli olmalı…

14 Kasım 2020 burç yorumları kimin hayatında ne gibi etkileri ile yer alacak merak ediyor musunuz? Astrolojik dengeler bugün birçok konuda dengeleri bozacak. Sizler de gün içinde neler olacak merak ediyorsanız gelin beraber odaklanalım.

14 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu hayatınızın şuan ki bulunduğu noktasına işaret eder. Aslında genel olarak çok insan canlısı biri olduğunuzu söyleyebilirim. Herkes ile anlaşabilir, sorunsuz hayatınıza devam edebilirsiniz. Fakat arkadaş konusunda yüzü gülmeyen kişilerden biri olduğunuzu da eklemek isterim. Sürekli dostları tarafından kazık yiyen ve çok az kişiye güvenmek zorunda kalan birisiniz. Fakat içinizde yer alan güç, kimseye ihtiyacınız olmadan başarmak istediğiniz birçok şeyi başarmanıza yardımcı oluyor. Bu ara aklınızda farklı planlar olması söz konusu. Bu sonunda rahat etmenize ve içten gelen birçok şeyi başarmanıza yardım edecek. Sabırlı bir şekilde hangi olaya yaklaşırsanız yaklaşın sonunda kazanan isim olmayı da başaran olacaksınız.

14 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu hayatınızdaki son dönemlere işaret eder. Artık o kadar yorulmuş ve sıkıntılı dönemlerden geçmişsiniz ki bu sizlerin pes etmek istemesine neden olmuş. Ama merak etmeyin. Aslında hayatınızın en önemli olan ikilisi hayatınızın en mutlu anlarından geçecek olduğunuza işaret eder. Hayat hep sizden yana olacak. Bu ara birçok farklı konuda rahata ereceksiniz. Sağlık konularınızı biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Biraz daha dikkatli olmak kendiniz için iyi olacak. Bir telefon bekliyor olmanız da muhtemel. Yakın zamanda gelecek ve adeta rahat bir nefes almanıza fayda sağlayacak. Maddi konulardaki sıkıntılı dönemleri geride bırakmanıza da çok az kalmış. O halde biraz daha sabır.

14 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu her konuda yakın geçmişte yaşanan bir başarının meyvesini yakın bir gelecekte alacağınıza yorulur. Emek verilmiş ve başarısı kanıtlanmış bir durumun olumlu sonuçlara sebep olması ile yaşayacağınız mutluluk ile beraberine çevrenizin de takdirini kazanacaksınız. Bu bir eğiminin başarı ile sonuçlanılması durumu da olabilir. Hayatınızda yeni bir ilişkinin doğuşunun sinyallerini taşıyor. Daha önceden de tanıyor olduğunuz birisi ile daha yakından tanışma fırsatınız oluyor. Bu aranızdaki muhabbet birbirinizden hoşlanmanızın üzerine flört aşamalarının da kilidini açıyor. Bu ara sağlıklı bir yaşam için spor yapma kararı almanıza ve bunu harekete geçireceğinize yorulur.

14 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu hayatınızda giden bir takım olumsuzlukların son bulacağına yorulur. Bu olumsuz seyreden hayatınızdaki bir takım olaylar aşk, iş, para veya aile içi sıkıntılar olabilir. Kendi içinizde sürekli dert etmemeniz gereken bu sıkıntınızın aslında boşuna kuruntu yaptığınız şeyler olduğunu giderdiğiniz zaman anlayacaksınız. Yakın zamanda bir yenilik kararınızın olduğunu anlatıyor. Bir yerlerden beklediğiniz bir para ile bir eşya veya aracınızı değiştirme kararlarınız olabilir. Ancak paranın elinize geçmesi durumunda bir süre beklemenizi ve bilen birisin fikrine danışmanızı öneririm. Aksi takdirde çok pişman olabilirsiniz. Son zamanlarda yakın çevreden birisinin hayatında olumlu gelişen bir olaya veya bir duruma çok sevineceğinize yorumlanır.

14 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Özellikle de birtakım sağlık probleminin de baş gösterdiği bir stres, sürekli baş ağrılarına yol açabilir. Bunun yanı sıra aile büyüklerinizden olan birisi ile aranızda, bu dayınız ya da amcanız olabilir, bir tartışma içerisine girebilirsiniz. Bu tartışmalardan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu ara bir mirasın paylaşılma durumu ile alakalı bir kazanç olabileceğine yoruluyor. Bunun yanı sıra yatırımın yaptığınız bir şeyin değerinin uzun zaman sonra artık değerlendiğine şahit olabileceğinize yoruluyor. Aslında hayatınızda birçok konuda, korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalacağını bir ortamda kendinizi bulacağınıza yorulur.

14 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu hayatınızda olumsuz şeylerin ilerlediğini düşündüğünüz bir dönemde olabilirsiniz. Yakın bir zamana kadar her şey yolunda olabilir ancak beklenmedik bir haberle üzülmüş olabilirsiniz. Aslında kötü sandığınız bu haberle birlikte kendiniz için iyi aktivitelere adım atabilirsiniz. Kendinizi daha çok seveceğiniz ve kendinize daha çok vakit ayıracağınız aktiviteleriniz olabilir. Adım atmaya çekindiğiniz her ne var ise sizi oldukça korkutuyor. Adım atmaktan korktuğunuz bu ortama girdiğiniz an sizi mutlu bir hayat bekliyor. Hayatınızı değiştirecek bu yere gitmeli ve değişikliklere açık olmalısınız. Değişiklikler sandığınız kadar size kötülük getirmeyecek. Seyahat edeceğiniz bir döneminiz olabilir. Bu seyahatler size para kazandırabilir. Hem eğlenebilir, eğlence aracınızı paraya da dönüştürebilirsiniz. Bu değişim tamamen sizin elinizde, adım atmaktan korkmayın. Güzel bir gelecek sizi bekliyor. Mutlu kalın.

14 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu bir arkadaşınıza ya da akrabanıza bel bağlayarak bir şeyler planlamış olabilirsiniz. Alacak olduğunuz kötü bir haberle bir anda planlarınız değişebilir. Bu kişi beklenmeyen bir şekilde davranabilir ve sizi biraz şaşırtabilir. Elinde olmayan nedenlerden dolayı sizi yarı yolda bırakacak olan bu kişiye sırtınızı dönmemelisiniz. Aksine bu kişinin size çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde olduğunu söyleyebilirim. Yedek planlar ve yedek yollarınız mevcut. Sakin bir kafa ile düşündükten sonra kendinize yeni bir kapı bulacak ve yoldan ilerleyeceksiniz. Bu yolda başarıyı yakalayacağınız söylenebilir. Biraz fevri bir insan gibi duruyorsunuz ancak sakin kalmaya ihtiyacınız var. Bu sakinliği de yakalamak için huzur bozduğunu düşündüğünüz kişilerden bir süre uzak kalmalısınız. Size iyi gelen ve ruhunuzu besleyen şeylere daha çok yönelmeniz gereken bir dönemdesiniz. Kendinizi sevin.

14 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu hayatınızdaki tüm akış iyi yönde olacak gibi duruyor. Sevdikleriniz ile birlikte uzun sohbetler edebileceğiniz bir ortama gireceksiniz. Burada konuşulacak durumlar sizi çok derinden etkileyecek. Duygularınızın yoğun olduğu bu dönemde kendinizi hassas hissedebilirsiniz, insanlar tarafından anlaşılmayı bekleyebilirsiniz. Ancak kendinizi geri çekmek yerine insanlara anlatırsanız daha iyi iletişim kuracaksınız. Sizi bekleyen bir baykuş çıkmış. Baykuş aslında tehlike olarak anlaşılsa bile burada bir gizemi işaret ediyor. Şüphe duyduğunuz bir konu olabilir. Birisinin size yalan söyleyip söylemediği konusunda emin olmayabilirsiniz. Bu konuda sadece kendinize güvenir ve hislerinize göre adım atarsanız,  yanılmayacaksınız. Çevrenizde sizi doğru olmayan şeylere inandırmaya çalışacak insanlar var. Fakat kalbinizin size söylediklerini dinlediğiniz takdirde güzel bir yol sizi bekliyor. Enerjinizin yüksek ve yaşama sevincinizin fazla olduğu bu dönemi dolu bir şekilde geçirmelisiniz. Kendinize önem verin ve ihmal etmeyin.

14 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu çoğu zaman kendinizi başka bir hayatı hayal ederken bulabiliyor olabilirsiniz. Hatta öyle ki bu hayal dünyası hayatınızın birçok yerini kaplıyor olabilir. Hayal kurarak kendinizi daha iyi bir insan yapmaya çabalıyor ve sürekli bu yönde çalışıyor olabilirsiniz. Bu sizin hayalci yapınızın ağırlığını gösteriyor. Bazen o kadar çok hayal kurabiliyorsunuz ki gerçek yaşamı unutuyorsunuz. Memnun olmadığınız bazı şeylerden memnunmuş gibi davranıyor olabilirsiniz. Sürekli şikayet halinde olduğunuz ve bir şeyleri düzeltmek için çok adım atmadığınızı görüyorum. Bir arkadaşınızla yakın bir zaman telefon görüşmesi yapacaksınız. Bu kişiye bazı sıkıntılarınızı açarsanız çözüm çok yakında gibi duruyor. Bu arkadaşınız hiç beklemediğiniz şekilde size elini uzatacak. Belki de yükünüzün hafiflemesine sebep olacak bu destekten sonra her şeyi daha kolay bir şekilde atlatabileceksiniz. İçinize bu kadar kapanmamalı ve dertlerinizi paylaştığınız sürece her şeyin yola koyulduğuna şahit olacaksınız. Mutlu günleriniz olsun.

14 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu uzun süredir sabrettiğiniz bir olay ya da bir duruma karşı sabrınızı artık yitirmek üzere olduğunuzu söyleyebilirim. Yine de insanları kırmamak adına sert konuşmuyor ve kalp kırmak istemiyorsunuz. İnsanlar sizin ciddiyetinizin farkına varamıyorlar, bu yüzden de kendilerini size karşı yanlışlarını değiştirmek zorunda hissetmiyorlar. Sizi incittiğini düşündüğünüz olaydaki muhatap kişiler ile bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Bu muhatap kişiler ciddi bir konuşmanın ardından size karşı tavırlarına çeki düzen verebilirler. İş ile alakalı bir olayın size geri dönüşü var. Kendi üstünüze düşen görevi yapmış olduğunuza inanabilirsiniz ancak bir üst mevki sizden düzenlemeler isteyecek. Bu işi yaparken biraz şikayet edebilirsiniz. Fakat bu işin size verilmesinin üzerine iş konusunda daha düzenli olabilir ve daha iyi şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Başınıza gelecek olan her şey size iyi bir yolu gösterecek, iyi tarafından bakmayı ihmal etmeyin. Mutlu ve pozitif günleriniz olsun.

14 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu şu sıralar kendinizi bir çıkmazın içinde görüyor olabilirsiniz. Bu ara verecek olduğunuz bir karar ile bir şeylerin şekilleneceğini söyleyebilirim. Size böyle büyük bir sorumluluk dayatılmasından hoşnut değilsiniz ancak sizin verecek olduğunuz kararla birlikte büyük bir değişim yaşanacak. Bu değişim hem sizi hem de çevrenizdekileri etkileyecek diyebiliriz. Sorumlulukların altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz ancak empati kurarak verdiğiniz kararlarda herkesin mutlu olacağını söyleyebilirim. İhtiyacınız olan belli bir miktar para gelebilir. Herhangi bir alacağınız varsa şu dönemde alabilir ya da bir zam ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Size gelecek olan bu para ile yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Birikimlerinizin zor zamanda size yetişeceğinden hiç şüphe duymamalısınız. Önünüzdeki birkaç ay içerisinde güzel haberler ve gelecek olan paralarla rahat bir nefes alacaksınız.

14 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu çekilen maddi sıkıntıların artık sona ereceğini ve elinize geçecek olan yüklü bir miktar paranın olacağını söyleyebilirim. Gelecek olan bir miras olabilir ya da ikramiye alabilirsiniz. Bu para ile altın alabilir ve kendinize uzun süreli yatırımları tercih edebilirsiniz. Emin adımlar atmak istiyor ve kendinizi riske atmak istemiyorsunuz. Bu kişi sizin ile yakın bir zamanda iletişime geçebilir. Önceleri biraz heyecan yapabilir ve bu kişiden çekinebilirsiniz. Bu kişi size fayda sağlayacak bir teklif ile size gelecek. Kendi geleceğinizi düşünmek ve kendinizi garanti altına almak size cazip gelecektir. Önünüze altın tepsiyle sunulacak bu fırsatı kaçırmamalı ve kendinize iyi bir gelecek hazırlamalısınız. Rahat ve ferah bir gelecek yaşayabilirsiniz. Ancak paranızı idareli harcamalı ve önünüzü görmelisiniz. Planlarınızdan şaşmamalısınız, ani verecek olduğunuz kararlar sizin için olumlu sonuçlar doğurmayacaktır. Mutlu günleriniz olsun.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.