1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 13 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkat etmeli…
13 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkat etmeli…

13 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkat etmeli…

13 Kasım 2020 burç yorumları astrolojik dengeler burçların üzerinde ne gibi etkileri bırakacak? Siz de gün içinde nelere şahit olacağınızı merak ediyor musunuz? Her şeyi sizler için derledik. Gelin burçların gün içerisinde başlarına gelecek tüm olaylara beraber odaklanalım ve yorumlayalım.

A+A-

13 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu bu kadar anlamlı gelmesi herhalde sadece sana özel olabilir. Bu duruma pek rastlanılmaz. Farklı bir kişiliğinin olduğunu anlıyorum. Bu senin bir avantaj sakın bu durumu dezavantaj olarak görüp ümitsizliğe kapılma. Kendinle barışık olduğun zaman her şeyin zamanla halledileceğini göreceksin. Kapında seni bekleyen bir kısmet var bunun farkında değilsin. Ama o seni uzun zamandır takip ediyor. Bu fırsatı değerlendirmelisin. Biraz gözlerini aç ve çevrendeki insanlara dikkat et çevrendeki insanlardan zarar görebilirsin. Ancak seni seven insanlarda var. Sana değer verenlere sen de değer vermelisin. Senin hakkında her şeyin güzel olacağını düşünüyorum her şeyin başı sabır. Sende sabırlı olmalısın o zaman bir şeyler kendiliğinden düzelecek.

13 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu çok şaşırtıcı bir durumun içerisinde kalacaksın. Bu ara ailendeki birinin hayatını bize anlatıyor. O kişinin hayatında çok büyük değişiklik olacak ve bundan tüm hane halkı etkilenecek. Yakında hayatınızda olumlu yönde gelişen değişiklikler olacak ve aileni kıskanan insanlar bu durumdan pek memnun olmayacak. Onlara dikkat etmelisiniz. Yakın zamanda kariyerin ile alakalı ani gelişmeler tahmin edemeyeceğin olaylar görüyorum. Bu olanlara sen bile inanamayacaksın. Kendiliğinden gelişecek olan bu olaylar sana bir ayrıcalık getirecek ve kısmetli kapılar açacak. Bu süre zarfında yeni biriyle tanışabilirsin. Hem aşk hem kariyeri bir arada götüreceğine benziyor. Bu süre zarfında çok çabalayıp sabır etmelisin. O zaman asıl başarıyı elde edebilirsin.

13 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu hiç görmediğim bir zıtlık göreceğin zamanlarda olacaksın.  Aslında son zamanlarda yaşadıkların senin birazcık karakterini yansıtıyor. Kararsız bir insan olduğunu anlayabiliyorum. Kararlarını artık net bir şekilde almaya başlamalısın. Bu durumun senin için zor olduğunu biliyorum fakat bunu en kısa zamanda başarmalısın. Aşk hayatında çektiğin sıkıntılar yakında geçecek ama önce karşındaki insanı anlamaya çalışmalısın. Bu aralar biraz alttan al ve ona ufak sürprizler yap. Her ilişki de olduğu gibi bu sizi toparlayabilir. Ümidini kaybetmeden savaşmaya devam etmelisin güzel günler yakında. Savaşmaya devam edip olacakları zamana bırakmalısın. Böylece hayatının değiştiğini göreceksin. Şans senin yanında bunu unutma.

13 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu bu ara genel olarak çok şanssız olduğunu anlayacaksın. Hayatının bu kadar kötü olması morallerini bozabilir. Bu durum senin motivasyonunu bozmasın. Son zamanlarda bu durumun tam tersini ifade ediyor bu konuda endişelenmeni gerektirecek bir şey yok. Zamanla her şey yoluna girecek için rahat olsun. Senin yapman gerekenler bu süre zarfında çevrendeki insanlara dikkat etmek olacak. Çevrende seni kıskanan kötülüğünü isteyen çok insan var. Onları artık fark etmelisin. Bu tarz olaylara dikkat et. Hayatında bir şeyler kısa zaman içerisinde yola girecek ancak bu tamamen senin elinde. Şansın yanında üzerine düşen sorumlulukları yap adım atmaktan çekinme her şey kendiliğinden halledilecek. Güzel günlere çok az kaldı.

13 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu senin için inanılmaz güzellikleri ifade ediyor. Yürüdüğün uzun yolda hayat arkadaşınla tahmin edemeyeceğiniz kadar iyilikler ve güzellikler sizinle olacak. Genel anlamda hayatının ifade ettiği mutluluk ve sadakat çok yakında farklı bir boyut alarak karşınıza çıkacak hiç şüpheniz olmasın. Bu süre zarfında birlikte olup bütün engellerin üstesinden gelmeniz lazım. Bu gücü sizde görebiliyorum. Aş k dolu olan anlarda ise mutluluğun yanı sıra bolluk ve bereketi ifade ediyor. Yakın zamanda işlerini açılacak. Beklemediğiniz yerlerden ayağınıza kısmetler gelebilir. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin. İnsanın ayağına böyle fırsatlar çok uzun zamanda bir gelir. O yüzden kararlarınızı doğru bir şekilde verip önünüze çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirin.

13 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu hayatında olan her şeyin bu denli uyumlu gelmemesinin sebebi yeni başladığın ilişkiden kaynaklanıyor. Uzun zamandır hayalini kurduğun çoğu zaman ne zaman gelecek diye ümitsizliğe kapıldın o kişi artık geldi. İlişkine onun üzerine titreyerek hareket etmelisin ve en ince detaylara dikkat eden bu kişinin senin hayatını zamanla düzene sokacağını göreceksin. Bu yolun sonunun güzel biteceği belli sakın pes etme. Her ilişki de olduğu gibi zaman zaman sizin ilişkinizde de problemler olabilir. Bunlara aldırış etmeden bu uzun yolculukta adımlarınızı her geçen gün daha sağlam atmalısınız. O zaman bir şeylerin daha güzel olacağını göreceksiniz. Artık şans senin yanında kısmetin açılmış hayatında ki bu kişiyle gerçek mutluluğu tadacaksın.

13 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu yakın zamanda içinde bulduğun durumu anlamamıza yardımcı olmaya yetiyor. Kafan çok karışık ve yapacağını bilmez haldesin bunu anlayabiliyorum. Bu ara hayatında gördüğün ve içinde bulunduğun durumun karşına çıkacak bir kişi tarafından bitirileceği. Bu kişi senin ya iş hayatında ya günlük hayatta ansızın karşına çıkacak ve her şeyi değiştirmene yardım edecek. Sen bile bu değişimin nasıl olduğunu anlamayacaksın. Son günlerde manevi olarak bulacağın huzur açıkça belli. Zaman geçtikçe kendini bulmaya başlıyorsun. Kendinle ilgilenmeye devam et ve kendine bir şeyler katmaya çalış göreceksin ki her şey zamanla daha da güzel bir hal alacak. Sadece her şeyi bir kenara bırakarak sabırla hedeflerine yönelmelisin.

13 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu karşınızda vicdanen çok mahcup bir insan olduğunu gösteriyor. Bu kişi size kendini affettirmeyi düşünme aşamasında. Siz ise kesinlikle kendinizi suçlu hissetmiyorsunuz. Bunun yanı sıra maddi olarak sıkıntılarından dolayı gitmiş bir kişi olabilir. Sevginizin baki olduğu da aşikar ancak aranızdaki engellerin kalkması durumunda birbirini çok sevenler olarak kavuşacaksınız. Hayatınızda bu ara isteklerinizin birçoğunun yarım bırakılmış olduğunu anlatıyor. Şuan beklemedesiniz. Bu istekleriniz bir başka birisi tarafından yarım bırakılmış olsa da çok uzun bir süre olmayan bir zamanda istekleriniz gerçekleşiyor. Bunun dışında hayatınıza müdahale eden dıştan birisi yüzünden sürekli sıkıntıya girdiğinizi gösteriyor. Birkaç zamana göre böbreklerinize dikkat etmeniz ve bol su içmenizi söyler.

13 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu sizin çok yorgun olduğunuzu ve kafa olarak bitkin bir durumda olduğunuzu gösteriyor. Etrafınıza da sürekli aynı konuları paylaşmaktan da yorulduğunuz için artık içinize atar olmuşsunuz. Ancak kendinizi üzmemelisiniz. Umutsuzluğunuzun biraz sabır ertesinde çok güzel bir umut ışığı ile sona ereceğini bilmeniz gerekiyor. Hayatınızın aslında en önemli anlarında, maddi olarak hane içerisinde sıkıntıda olan bir erkek olduğunu anlatıyor. Bunun yanında bir çıkış yolu arayarak rahatlamak istiyor. Yakın zamanda sizler için gelen her an size bir iş teklifi müjdesi ile geliyor. Ancak bu tekliflerin gelmesi için başvurular yapmış olmanız gerekiyor. Hali hazırda işiniz var ise de terfi almanız ve maddi anlamda rahatlamanız olası.

13 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu şansınızın oldukça açık olduğunu gösteriyor. Bu durumda ne diler iseniz gerçekleşecek bir zaman yaşayacağınız bir dönem. Bunun yanı sıra hane içerisine katılacak olan bir bebeği de simgeliyor. Aynı zamanda ilişkiniz var ise, eşiniz ile aranızda mükemmel bir uyumu sağlıyorsunuz. Birbirinizi çok daha iyi tanımaya başladığınız bir dönem. Son günlerde hayatında olan olayların bir kısmı ise, istediğiniz bir gelişme hakkında size bir haberin geleceğini belirtiyor. Çok başarılı bir döneme gireceğinizin de habercisi. Sağlık konusunda da kendinize iyi bakmaya çalışıyorsunuz. Aklınıza takılan her konuda, elinize geçecek bir parayı ve bu paranın bir kısmını bir yardımda kullanma amacı ile kullanacağınızı gösteriyor.

13 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu aklınızda bir seyahat planı olduğunu ve bu planı yakın zamanda gerçekleşemeyeceğini fakat ardından önünüzden kalkan engel ile ani bir yolculuk olduğunu göreceğin anlar gelecek. Uzun zamandır planını kurduğunuz bu yolculuk bir iş için olabilir. Bunun yanı sıra, gideceğiniz yerde sizi bekleyen çok sevdiğiniz birileri de bekliyor olabilir. Bu ara genel olarak elinize bir daha hiç geçmeyecek bir fırsatı kaçırmamanızın gerektiğini anlatıyor. Bu fırsat karşınıza henüz gelmemiş. Çok büyük hedefleriniz var ve hayata karşı çok değişik bir bakış açınız var. Bu fırsatı değerlendirmeniz durumunda isteklerinizi fazlası ile gerçekleştireceksiniz. Son günlerde aslında hayatında olan durumlar, bir liderden alınan önemli bir görevi anlatıyor gibi gelecek. Askerlik ya da tayin gibi durumlar olabilir.

13 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu hareketli günlerin sizi beklediğini bildiriyor. Sakin bir hayattan çıkmış ve bunalımın bol olduğu bir takım süreçler yaşamış olabilirsiniz ancak önünüzdeki ortalama 1aylık bir süreçte olumlu gelişmelerin bol olduğu ve sizi eğlendiren ortamlara artık giriş yapacaksınız. Ancak akabinde tekrardan sakin hayatınıza geri dönmek isteyip döneceksiniz. Dalgalanmaların olacağı bir dönem sizi bekliyor. Çok kısa zamanda yakın zamanda evlilik planlarını ertelemek zorunda kalan bir çiftin yeni bir tarih belirleyeceğini ve bunun kısa bir süre içerisinde olacağının haberini veriyor. Son zamanlarda hayatınızda olan bir çok konuda, sahip olmak istediğiniz bir eşya veya bir araca kısa zaman sonra sahip olmaya yorulur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.