1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 11 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkatli olmalı…
11 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkatli olmalı…

11 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bazı burçlar çok dikkatli olmalı…

11 Kasım 2020 burç yorumları meydana gelen astrolojik dengeler kimin hayatında neler etki edecek? Kimler mutlu olurken kimlerin morali bozulacak? İnsan hayatında neler getirecek? Merak edilen tüm detayları sizler için derledik. Burç burç kimler neler görecek beraber inceleyelim…

A+A-

11 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu kariyeriniz konusunda kendinizi çok sağlama alacağınızı gösteriyor. Üstelik bunun yakın bir süre sonra olacağını gösteriyor. Hayatınızı karıştırmaya çalışan birisi olmuş olabilir fakat size hiçbir zararı dokunamadan uzaklaşıyor. Aslında gün içinde size aşk hayatınız konusunda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz der. Çevrenizde mutlu insanların olduğu bir topluluğa gireceksiniz. Yeni bir düzene girebilirsiniz. Bu bir iş olabilir. Aceleye getirdiğiniz bir durum var, bir fırsatı kovalıyorsunuz. Yakın zamanda size bolluk ve bereketi anlatıyor. Eğer bir çocuğunuz var ise onun geleceği için olumlu bir yatırım yaparak ileride olabilecek çok güzel bir şeyin önünü açıyorsunuz. Okuyan birisi iseniz bu bereketin getirdiği parayı kendi eğitiminize yarayacak bir yere harcıyorsunuz.

11 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu sizin bir devlet dairesi ile ilgili makamlarla işinizin olduğunu ya da olacağını anlatıyor. Bu konuda sizin yararınıza gelişmeler karşınıza çıkıyor. Bunun yanı sıra birisine vermiş olduğunuz borcun en ihtiyacınız olan bir dönemde elinize geçtiğine de rastlayabilirsiniz. Bu ara hayatınız ilahi adaleti simgeler. Sizin canınızı yakmış birisinin ya da birilerinin bu adaleti yaşadığını duyabilirsiniz. Duymasanız da bu adalet gerçekleşecektir. Eğitim veya iş konusunda verimli olacağınız bir döneme gireceksiniz. Bu verimden kaynaklı bir popülerlik yaşayabilir ve hayatınıza yeni insanları alabilirsiniz. Yakın zamanda aşka dair kendinizi yabancı hissedeceğiniz bir dönem yaşayabilir ve çekimser bir pozisyona girebilirsiniz der. Fakat bir süre sonra yeni bir ilişki görünüyor.

11 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu daha önce arkanızı döndüğünüz bir konunun çok önemli bir gelişme ile karşınıza çıkabileceğini gösteriyor. Daha önce şanssız olduğunuzu düşündüren bir olay hiç beklemediğiniz bir anda şans olarak size geri dönebilir. Kaderinizde sizi üzen bir durum yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu durumdan kalan emeklerinizin karşılığını alacağınız görünüyor. Hayatınızda size tekliflerin geleceği bir durum yaşayacağınızı gösteriyor. Fakat siz seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Bunun nedeni ise bir takım korkularınızın olmasıdır. Seçiminizi yaptıktan sonra korkmamanız gerektiğini öğreneceksiniz. Yakın zamanda size bir aşkı gündeme getiriyor. Hali hazırda ilişkiniz var ise yeni bir dönem, yok ise yeni bir ilişkiyi size sunuyor.

11 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu sizin kararsızlık yaşayacağınız ve ne yapacağınızı bilemediğiniz bir döneme gireceğinizi gösteriyor. Burada yapacağınız bir seçim işleri bıçak sırtına getirebilir. Aynı zamanda aşk konusunda iki seçenek karşınıza çıkıyor. Bu konuda doğru bir seçip yapmak için düşünebilir veya ikisini de seçmeyebilirsiniz. Bu ara sizin bir anahtar ile ilgili işiniz olacağınızı gösteriyor. Bu bir mülk alımı, ev, araba veya iş olarak yorumlanabilir. Bu konuda çok aceleci olmamalısınız. İyice düşünüp taşındıktan sonra en mantıklı kararı vermeniz sizin için daha hayırlı olacaktır. Hayatınıza gelecek haberler aslında yeni bir ilişki, nişan veya evlilik gibi konuların gündeminize gelebileceğinin haberini veriyor.

11 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu sizin yeteneklerinize yoğunlaşacağınızı ve bu konuda bir eğitim almak isteyeceğinizi gösteriyor. Bu dönemde insanlara daha sevimli görünebileceğiniz ve yıldızınızın parlayacağı bir döneme gireceğinizi de anlatıyor. Fakat bu konuda ince bir çizgide olacaksınız. İnsanların üzerinizdeki ilgisini bir egoya çevirir iseniz, etrafınızdaki insanları kaybedebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Hayatınızda size uyku düzeniniz hakkında bir takım sıkıtılar yaşadığınızı ve bundan dolayı bağışıklığınızın düştüğünü gösteriyor. Bu noktada dikkatli olmanız ve hastalanmamak için uğraşmanız gerekebilir. Bu ara sizi bir davetin beklediğini gösteriyor. Bu davete gitmeniz durumunda bir fikri hayata geçirmeye karar verebilirsiniz. Başkalarına danışmanız planınızı hayata geçirmeniz konusunda işinize yarayacak.

11 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu uzun zamandır geri çekildiğiniz bir konuya geri dönebilirsiniz der. Bu konuda bir risk alabilirsiniz ve bu risk iyi bir sonuca çıkabilir. Özellikle de finansal konularda güzel adımlar atabilirsiniz. Hayatınızda kavgalardan uzak durmanız gerektiğini gösteriyor. Bunun üzerine, çok şanslı olacağınız zamanlarınız yolda ve ummadığınız birisinde bir yardım alabilirsiniz.  Gelecek haberleriniz var ve bu haberler sizin için bir şeylerin çok hızlı gelişeceğini gösteriyor. Bu yeni tanışacağınız birisinden etkilenip, daha onu tanımadan direk sevgili olabileceğiniz bir durum gibi görünüyor. Anlık kararlarınız sizi uzun vadede pişman edebilir. Bu noktada kendinizi çok zorlamayın. Kendinizi biraz geriye çekerek karşınızdaki insanın gerçek yüzünü görebilirsiniz. Fakat bu gerçek, sizin o kişi ile daha sağlam adımlar atmanıza da yarayabilir.

11 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu size gelen adımlara karşı geri çekilebileceğiniz bir durum yaşayabileceğinizi anlatır. Fakat bu geri çekilmeden dolayı daha da kıymete bineceksiniz. Bu aşk olabilir, bir ticaret olabilir, iş teklifi olabilir. Gelecek haberler aslında aşk konularını ortaya atıyor. Birisi size ağlayarak ve pişman bir şekilde gelebilir. Bu durumda birden fazla kişi arasında kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra pek ümidiniz olmayan bir iş teklifini alabilir ve bu teklifi değerlendirebilirsiniz. Yakın zamanda hayatınızda temel değerlerinizin ve inançlarınızın yüksek olduğunu gösteriyor. Ahlak konularının ortaya çıkacağı bir tartışmada kendinizi bulabilirsiniz. Bu konuda yoğun tartışmalardan uzak durmanız gerekebilir. Bunun dışında küs olduğunuz birisi sizinle barışmak istediğini söyleyebilir.

11 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu yakın bir arkadaşınızdan hiç beklemediğiniz bir davranış ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizi gerçekten çok üzebilir ve o kişiye olan güveninizi sarsabilir. Fakat çok geçmeden hatasını anlayacak ve gönlünüzü almayı başarabilecektir. Hayatınızın birçok alanında yer alan fiziksel aktiviteler doğrultusunda bir takım planlar yapabilirsiniz der. Bu bir bahçe işi olabilir, hobiniz olan bir spora yeniden başlayabilir veya zayıflamaya karar verebilirsiniz. Hayatınızda meydan gelen yoğun stres yaşadığınız bir dönemden galip ayrılacağınızı anlatır. Emeğinizin sonuçlarını çok geçmeden alacaksınız. Fakat sabır göstermeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda bir takım gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinize hakim olmanız durumunda kazançlı olan siz olacaksınız.

11 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu uzaklardan gelecek olan bir tanıdığınız ile kavuşmanız sonucunda çok sevineceğiniz ve birlikte çok keyifli bir ortama gireceğinizi müjde ediyor. Bunun yanı sıra bel ya da sırt bölgenizde bir sağlık problemi yaşayabilirsiniz, bu sağlık problemi pek ciddiye alacak derecede büyük olmasa da, dikkat etmenizde fayda var.  Hayatınızda meydana gelecek durumlar karşısında size karşı istek duyan iki farklı insanı simgeliyor. Bunlardan bir tanesi kısa vadede olmasa da çok da uzun olmayan bir vadede karşınıza çıkıyor. Karşınıza çıkan kişilere karşı ikili ilişkiler konusunda biraz yorgun olmanızdan dolayı bekledikleri gibi davranamayabilirsiniz. Hayatınızda çok farklı anlar meydana gelecek. Yakında güzellikler resmen merkezinde olacaksınız.

11 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu eğitim ile alakalı beklentilerinizin biraz daha oturtulmuş olarak devam edeceği ve bir mucize ile karşılaşma ihtimalinizin çok düşün olacağını gösteriyor. Bu durağan süreçten memnun olmasanız da emeklerinizin boşa gitmeyeceğini biraz sabır ertesinde elde edebileceksiniz. Aslında hayatınızın birçok alanında yakın çevrenizden olan kişilerin eleştirilerine maruz kalabilir ve ufak tefek can sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda fevri davranmayarak olgun bir davranış sergilediğiniz vakit, insanların takdirini kazanabilirsiniz.  Hayatınızın merkezinde olan durumlar karşısında çok fazla düşüncelerinizin netleşmediğinden dolayı çok şey düşünüp hiçbir şey yapmıyor olduğunuzu anlatıyor. Bu durumda bir yerlerden başlayıp harekete geçmeniz gerektiğini söylemekte fayda var.

11 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu kısa dönem önce geçirmiş olduğunuz bazı sıkıntılarınız olmuş olsa bile bu sıkıntılarınızdan kurtulmanızı belirtir. Fakat duygusallık olarak da karşınızdaki bir insandan bir zarar görmüşseniz olabilirsiniz. Bu kişi sizi birazcık yorsa da aranızın uzun süre böyle gitmeyeceğini ve kısa süre içerisinde her şeyin normale döneceğini belirtir. Merak ettiğiniz birçok konuda maddiyat ile alakalı ve ağırlıkla da iş ile alakalı, yoğun bir isteğinizin üzerine bir birim değişikliği yaşamanız olası bir durumdur. Bu durumda hayatınızda bir takım değişiklikleri de beraberinde getirecektir.  Para durumunuzun da sizin için daha da iyiye gideceğini gösterir. Hayatınızda çok farklı sorunlar meydana gelebilir. Bu ara cinsel bölgeniz ile alakalı sağlık sorununa dikkat etmenizi gösterir.

11 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu sizin resmi bir kurum ile alakalı bir işinizin olduğunu ve bunun beklediğiniz tarihten biraz daha geç açıklanabileceğini belirtir. Ancak sonuçları sizin için olumlu sonuçlanabilir. Bu resmi kurum ile alakalı olan işiniz; mülakat, eğitim, atama, mahkeme gibi durumlar olabilir. Bunun yanı sıra şehir dışına çıkma planlarınız var ise bu planlarınızı biraz daha zaman bekledikten sonra gerçekleştirmemeniz için önünüzde hiçbir neden kalmayacaktır. Hayatınızın en farklı anlarında ikili ilişkilerinizde ciddiyet ile alakalı bir takım durumları bir düzene sokma adına aranızda kararlar alarak, ilk ciddi adımlarınızı atabilirsiniz. Bunun yanı sıra avantajlı olduğunuz bir takım konuları ne yapmanız gerektiği konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.