1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 10 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bu burçlar çok dikkatli olmak zorunda!
10 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bu burçlar çok dikkatli olmak zorunda!

10 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları: Bu burçlar çok dikkatli olmak zorunda!

10 Kasım 2020 burç yorumları meydana gelen astrolojik dengeler ile kimin hayatında neleri meydana getirecek? Kimlere güzel anlar getirirken kimlerin canlarını sıkacak olayları beraberinde getirecek? Sizler de gün içinde neler yaşayacak olduğunuzu merak ediyorsanız gelin beraber odaklanalım.

A+A-

10 Kasım 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu sizin son zamanlarda daha tutumlu olmanız gerektiğinizi ve gereksiz harcamalardan kaçınmanızı önerir. Maddi konularda biraz sıkıntı yaşadığınız bir dönem. Fakat siz en asgari şekilde geçinmeye çalışsanız da bu sorun yakanızı bırakmıyor olabilir. Bu ara bolluğu bereketi hanenize taşıyor. Yakın zamanda elinize, emek verdiğiniz bir iş üzerine bir miktar para geçebilir. Bunun yanı sıra şans sizden yana. Gelen her olay karşısında sizin yediklerinize dikkat etmenizi öğütler. Aynı zamanda ikili ilişkilerde bir takım hazımsızlıklar yaşansa da tatlıya bağlamanın sakin düşünmenizden geçtiğini unutmayınız. Yaşadığınız bunalımlar sinirlerinizin çabuk gerilmesine yol açabilir. Böyle bir durumda kalp kırmamaya özen gösterin.

10 Kasım 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu beklentilerinizin olduğunu fakat bu konuda bir takım kaygılarınız olduğunu gösteriyor. Bu beklenti bir para olabilir. Aynı zamanda ilişkiler konusunda da bir beklenti olabilir. Bu sizin kendinizi güçlü hissetmek istediğinizi de anlatır. Gerek duygusal gerek maddi olsun. Bu anlar sizin duygusal bir insan olduğunuzu fakat insanlara bunu yansıtmak istemediğinizi anlatıyor. Bunun yanı sıra iş konusunda beklenen sonuca varılmamış olsa da biraz sabır göstermeniz durumunda bereketli zamanların kapıda olduğunu gösterir. Yakın zamanda bir başarı durumunu simgeler. Bir mezuniyet, evlilik, iş bulma, çalışıyor ise istediği konuma erişme gibi başarı durumları için artık emeklerinizin meyvesini alacağınıza yorulan ikilidir.

10 Kasım 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu duygusal ilişkileriniz adına bir karşılık söz konusu olduğunu gösterir. Fakat aranızda bir iletişimsizlik var ve bir şeyler ters gidiyor gibi hissediyor iseniz, bu kişinin, bardağın boş tarafını gördüğünü gösterir. Fakat bu bardağın boş kısmına sizin açınızdan bakmamaktadır. Tamamen kendi açısından bardağın içindeki dökülen süte üzülme durumu misalidir. Umudun vadeli olarak elinize doğacağını gösterir. İlişkiler konusunda kalbiniz kırıldı ise gönlünüzü almak adına bir adım gelebilir, beklediğiniz bir para elinize geçebilir veya beklediğiniz bir iş başvurusu olumlu sonuçlanabilir. Bunun yanı sıra umutsuz olduğunuz bir konu, sizi hiç beklemediğiniz şekilde mutlu edebilir. Yakın zamanda gelecek bir bebeğe yorulur.

10 Kasım 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu sizin, hayatınızı yönlendirecek bir takım kararlar aldığınızı veya alacağınızı gösterir. Bu seçtiğiniz yol adına çevrenizde bazı insanlarla aranızda bir sürtüşme geçse de size hak vermeleri kısa sürede gerçekleşecek. Aslında sizin bir yer değiştirme gerçekleştireceğinizi gösterir. Bir takım beklentiler içerisindesiniz. Bu beklentileriniz iş, para, aşk konusunda olabilir. Sizin için biraz daha sabırlı olmanız durumunda bu üç olgunun bir dengeye gireceğini gösterir. Genel olarak yalnız olanlara yeni birisi ile tanışacaklarını, ilişkisi olanların da ciddi bir yola gireceklerini anlatır. Bir sahip olma durumunu anlatan bu ikili, planını kurduğunuz maddi değeri olan bir şeye sahip olmanıza da yorumlanabilir.

10 Kasım 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu etrafınızdaki insanlara karşı biraz öfkeli olduğunuzun sinyallerini veriyor. Bu öfkenizin nedeni bir kişiye olan öfkeniz ile başlıyor. Yakın zamanlı bir yer değiştirme kararı içerisinde olmanız da söz konusu. Fakat bir süre daha bulunduğunuz yerde durmanız gerektiğini kısa süre içerisinde anlayacaksınız. Yakın zamanda düzenli ilişkiniz var ise, yaşayacağınız ikili ilişkide bir kopukluk yaşamış olabilirsiniz der. Bunun temel sebebinin haksızlığa uğradığınızı düşünmeniz olabilir. Fakat ortak bir nokta bularak, yola bir öncekinden daha emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Karşınızdaki insanın size olan sevgisini daha yakından hissedeceksiniz. Bu ara gelecek olan olaylar karşısında birlikte özlemini duyduğunuz birisi ile bir araya gelip ondan güzel bir haber alacağınızı anlatıyor.

10 Kasım 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu eğitim görüyor iseniz, yaşadığınız sıkıntıların ümitsizliğine kapılmanızın uzun sürmeyeceğini ve emek edilen bir konuda başarıya ulaşmaya yorulur. Aynı zamanda maddi olarak beklentisi olan ve iş arayan kişiler için de olumlu sonuçların kapıda olduğunu gösterir. Yakın zamanda size bazı yenilikleri beraberinde getiren bir kısmet olarak yorulur. Bu yapacağınız bir iş adına hayatınızda yapacağınız bir takım değişikliklere de yorulabilir. Genel olarak aynı anda geldiği vakit bencil bir insanın hayatınızın bir yerinde olduğunu simgeler. Bunun dışında bir rahatlama evresine geçiş yapacağınız bir duruma gelmeye de tabir edilir. Bunun dışında bacak veya baş ve boyun bölgesinde bir sağlık problemi yaşama durumunuz olabilir. Dikkat ediniz.

10 Kasım 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu kalbinizi aşka açtığınızı gösteriyor. Belki de hali hazırda tanıdığınız birisi ile bir ilişkiniz başlayabilir. Bunun yanı sıra bu kişi henüz tanışmadığınız birisi de olabilir. Şansınızın aşk konusunda oldukça açık olduğu nettir. Genel anlamda ortak bir karar alma durumunu simgeler. Planını kurduğunuz bir iş veya bir evlilik konusunda sevdiklerinize danışabilirsiniz. Aslına bakılırsa bu ara bilgeliğinizin artacağını, olgunluğa erişeceğinizi anlatır. Bazı konularda gözünüzün açılması ile ani bitişler yaşayabilirsiniz. Fakat bu bitişler sizin yararınıza bitişler olacaktır. Zaman içerisinde kendinizi net bir tavır içine bürünmüş bulabilirsiniz ve insanların size göre şekillenmesini sağlayabilirsiniz. Bu da sizin istediğini bilen net ve kararlı bir yapınızdan gelir.

10 Kasım 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu ilişki konusunda bir yenilenme yaşamanızı anlatır. Partneriniz ile aranızda veya bir iş hayatı konusunda bazı konular su üzerine çıkabilir ve gizli olan konular gizliliğini kaybedebilir. Ortak kararlar alabilir ve bir ortak ile yeni bir işe başlayabilirsiniz. Genel anlamda son zamanlarda olan durumlardan dolayı özgüveninizin kendinize gelmesini anlatır. Bu özgüven sayesinde çok iyi bir enerjiye sahip olacaktır. Daha ulaşılmaz olabilir ve daha çekici olabilirsiniz. Bu konu iş konusunda da olabilir. Bu ara atacak olduğunuz birçok adım ise hali hazırda bir yatırımınız var ise bir büyümeye, bir işi büyütmeye ve daha geniş alanlara yayılmaya tabir edilir.

10 Kasım 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu eğer çalışan biri iseniz size başka bir firma tarafından bir teklifin gelebileceğini anlatıyor. Eğer iş arıyor iseniz, beklediğiniz bir yerden güzel bir haber alacaksınız. Genel olarak bu süreçler kariyerinizin yükseleceğine işarettir. Aslına bakarsanız duygusal ilişkilerinizde yaşanan problemlerin artık bittiği, ilişkisel bir olgunlaşmaya girdiğiniz ve birbirinize olan güvenin daha çok arttığını anlayacağınız bir dönemi gösteriyor. Sağlık konularında bu sıralar bağışıklık konusunda zayıflık yaşıyor olabilirsiniz. Bunun asıl sebebi yeme ve içmenize dikkat etmiyor oluşunuzdan olabilir. Bu ara güç aldığınız kişiler ile birlikte maddi durumların düzeleceği bir dönemi çağırıyor. Bir mülk alımı gibi planlarınız var ise yakınınızda olan birisinden alacağınız yardım sonucunda planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

10 Kasım 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu birçok ufak tefek sıkıntılarınız olsa da aslında gücün elinizde olduğunun farkında olacaksınız der. Eğer okuyan biri iseniz bu dönemde güzel bir denge oturtturacağınızı gösteriyor. Fakat zorlu bir dönemin sonunda beklediğinizden daha iyi sonuçlar alarak rahat bir nefes alacaksınız. Aslında para ile ilgili pek bir sıkıntınız olmamasına rağmen, bir takım tedirginliklerinizin olduğunu anlatır. Maddi konularda ufak çaplı gereksiz harcamalarınız ile plansız hareket ettiğinizi çok geçmeden anlayacak olabilirsiniz. Yakın zamanda birlikte geldiğinde ise, aşk konusunda yıldızınızın parladığını anlatıyor. Çekiciliğinizin artacağı ve bol seçeneklerinizin olacağı bir döneme girecekseniz. Durdurulamaz şekilde aşka açıksınız. Kalbinizin hızla atacağı birisi sizi bulacak.

10 Kasım 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu bol seçenekli bir kararsızlığa girdiğinizi gösteriyor. Bu seçenekleri eleyerek tek seçeneğe indiriyorsunuz. Bu seçenek senin için en doğrusu ve en hayırlısı oluyor. Eğitim ile ilgili, iş, aşk, yolculuk olabilir veya tamamen hayatınızın bütünü konusunda seçenekler arasında kalmış olabilirsiniz. Bu ara hak ettiğiniz bir şeyi bir imzanızın gerektiği durumda elinize alacağınızı anlatıyor. Uzun süreden beri belirsizliğini koruyan bir durum, bu güne kadar yepyeni bir yöntem ile aydınlığa kavuşuyor. Bu güne kadar hiç denemediğiniz bir yöntem ile istediğiniz, neredeyse her şey, gerçekleşecek. Genel olarak bakılacak olduğu zaman hayatınızda size ağırlık yapan ve size engeller koyan birisini hayatınızdan çıkaracağınıza yorumlanır.

10 Kasım 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu bir sorumluluk alacağınızı gösteriyor. Bir karar vereceksiniz ve çevrenizdeki birilerinin yardım etmesi ile omzunuzdaki yükün azalması ile çok rahatlayacaksınız. Her şey için uzun süredir iletişiminizi kestiğiniz birisi olduğunu gösteriyor. Bu sizin bitmiş olan bir ilişkiniz olabilir. Bu konuda artık o kişiyi unutmanız gerektiğini gösteriyor. O kişiden tamamen sıyrılabildiğiniz vakit aşk konusunda oldukça hareketli bir döneme gireceksiniz. Bu ara birçok konuda sizin hiç beklemediğiniz bir yerden gelen fırsatlar ile karşılaşacağınızı gösterir. Özellikle de bu fırsatları birilerinin vesile olması ile öğreneceğinizi gösterir. Size yardım etmek isteyen bu kişi çok yakınınız olan birisi hatta haneniz içinden de olabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerini duyurabilmek için konu ile alakalı yorumlarınızı, görüşlerinizi fikirlerinizi mutlaka yazın.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.