Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

NUTUK MEDYA - nutuk@nutuk.com.tr

 

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

İsmail Demirbilek - ismail.demirblk@gmail.com

 

Editörler / Editors

Cemre Bayraktar - cemre@nutuk.com.tr

Mehmet Akkaya - mehmet@nutuk.com.tr

Tuğba Civik - tugba@nutuk.com.tr

Ayşe Duygulu - ayse@nutuk.com.tr (Magazin)

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Muhammed Çetin - muhammed@nutuk.com.tr

 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Avukat - Murat Turgut 

 

Mali Müşavir / financial advisor

Mali Müşavir - Abdurrahim Arslan

 

Reklam /  Advertise

Mehmet Demirbilek - ajansmedya123@gmail.com

Adresiniz

Dervişali mahallesi Özben sokak No:3 D/2 Fatih / İstanbul

Tel: 0850 346 98 69

E-Mail  Adresiniz

nutuk@nutuk.com.tr

 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Onemsoft Haber Yazılımı

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. haberzamani.net olarak Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Bu sitede yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site adı harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

©Copyrigth 2017 haberzamani.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberzamani.net’e aittir. haberzamani.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar haberzamani.net'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

haberzamani.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberzamani.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberzamani.net. However, sometimes the haberzamani.net uses third parties to process your information.

haberzamani.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberzamani.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberzamani.net we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberzamani.net and its services. When you use haberzamani.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberzamani.net cookies section of our full Privacy Policy.

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

TAZİYELER

tümü
yukarı çık