Künye

Nutuk Medya ve İletişim Teknolojileri LTD.

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Oytun Yılmaz
oytunyilmaz@nutuk.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Veysel Demir
veyseldemir@nutuk.com.tr

Haber Editörleri / News Editors
Eymen Türkmen
eymenturkmen@nutuk.com.tr

Ramazan Çıtak
ramazancitak@nutuk.com.tr

Ebrar Kaya
ebrarkaya@nutuk.com.tr

Büşra Özer
busraozer@nutuk.com.tr

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Tuğba Çivik
tugbacivik@nutuk.com.tr

Mali Müşavir / Financial Advisor
İsmail Ateş
ismail.ates@nutuk.com.tr

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Av. Asım Yıldırım

Reklam / Advertise
Nazmiye Özkan
reklam@nutuk.com.tr

Barındırma / Hosting
Talido Bilişim Teknolojileri San ve Tic A.Ş Hüseyinağa Mah İstiklal Caddesi İSTANBUL

Yazılım / Software
Gazisoft Bilişim

İletişim / Contact
Adres: Merkezefendi, Mevlana Cd. Toya Plaza D:140, 34015 Zeytinburnu/İSTANBUL
Telefon Numarası: +90 850 346 98 69
GSM: +90 507 220 12 12
E-posta: info@nutuk.com.tr

YASAL UYARI: Nutuk.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde nutuk.com.tr adresine aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Nutuk.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Nutuk.com.tr'de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Nutuk.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Nutuk.com.tr. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Nutuk.com.tr are opened on a new page. Nutuk.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Sinema Tarihinde Bir İlk Yaşanacak!
Türk Sinema Tarihinde Bir İlk Yaşanacak!
Mahkeme Çağla Şikel’i Haklı Buldu!
Mahkeme Çağla Şikel’i Haklı Buldu!