Künye

NUTUK MEDYA İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Nutuk Medya

nutukmedya45@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Sebahat Kurt
sebahat@nutuk.com.tr

Haber Editörleri / News Editors
Ramazan Çıtak
ramazan@nutuk.com.tr

Büşra Özer
busra@nutuk.com.tr

Ebrar Kaya
ebrar@nutuk.com.tr

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Akıncı Hukuk Bürosu
Av. Kemal Suskun

Reklam / Advertise
ajansmedya123@gmail.com

Yazılım / Software
CM Bilişim

İletişim / Contact
Adres: Seyitnizam, Mevlana Cd. No:7, 34015 Zeytinburnu/İstanbul
E-posta: nutukmedya45@gmail.com

YASAL UYARI: nutuk.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde nutuk.com.tr’ye aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. nutuk.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

nutuk.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili nutuk.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on nutuk.com.tr. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on nutuk.com.tr are opened on a new page. nutuk.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.