Bakan Albayrak Açıkladı: Bu Tarihi Bir Operasyon

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Barış Harekatı için açıklamalarda bulundu. Bunun tarihi bir operasyon süreci olduğunu söyledi.

Bakan Albayrak Açıkladı: Bu Tarihi Bir Operasyon
Bakan Albayrak Açıkladı: Bu Tarihi Bir Operasyon Mehmet Demirbilek

Urfa ve Mardin’de gerçekleşen saldırı sonucunda hayatını kaybeden sivil halkın olması herkesi yasa boğdu. Gerçekleşen Pınar Barış Harekatı ile ilgili Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak açıklamada bulundu. Pınar Barış Harekatı yorumu şu şekilde.

‘‘Çok Tarihi Bir Operasyon Süreci Yürütülüyor’’

"Artık Türkiye kesinlikle ve kesinlikle taviz vermeyeceği, birilerinin uzaklardan ayak ayak üstüne atıp ahkam kestiği bir iklimde değil. Türkiye kendisine yönelik tehditleri kaynağında kurutma stratejisi kapsamında çok tarihi bir operasyon süreci yürütüyor.Bugün bu verilen mücadelede kimlerin sivilleri hedef alarak 9 aylık masum Muhammet bebek başta olmak üzere, sivil yerleşim bölgelerine bombalar attığını tüm dünya artık görüyor. Terör ve terörle mücadele noktasında on yıllardır bugün için belki hazırlanan bu planı Allah'ın izniyle bu millet, bu devlet ve bu ordumuz paramparça edecek.Ama siyaset eliyle ama güvenlik ama ekonomi eliyle ülkemizi tehdit edecek bütün unsurlara karşı yekvücut şekilde, sapasağlam ve dimdik durduğumuz, millet olarak kenetlendiğimiz sürece bin yıldır olduğu gibi bütün bu rüzgarlar da aynı kayadan nasıl yel alır öyle yel alıp geçecek. Bu coğrafyada bin yıldır olduğu gibi binlerce yıl daha bu ülke ve bu millet sapasağlam güçlü bir şekilde ayakta duracak."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın Astronotlardan Uzay Selfiesi
Kadın Astronotlardan Uzay Selfiesi
Karakomik Twitter’da TT Oldu
Karakomik Twitter’da TT Oldu