Millilerimiz Gruptaki En Önemli Maçına Çıkıyor

Milli takımlar bazında son yıllarda alınan kötü sonuçların ardından yenilenen milli takımımız bu akşam Avrupa Şampiyonası’na gidebilmek için gruptaki en önemli maçını oynayacak.

Millilerimiz Gruptaki En Önemli Maçına Çıkıyor
Millilerimiz Gruptaki En Önemli Maçına Çıkıyor Mehmet Demirbilek

Milli takımlar bazında son yıllardaki birçok organizasyona gidemediğimizden dolayı ülke olarak 2020 Avrupa Futbol Şampiyonasına gitmeyi çok fazla istiyoruz. Ayrıca milli takımımızda son yıllarda hiç görülmemiş genç, potansiyelli ve kazanma arzunu olan bir takım bulunuyor. Milli takım bu potansiyelini grupta ki ilk 6 maç itibari ile göstermiş bulunuyor. İlk 6 maçta aldığımız 5 galibiyet ile 15 puanla Fransa ile grubun ilk sırasında yer alıyoruz. Milli takımımız ilk 6 maçta sadece 2 gol yiyerek yine defansif anlamda son yılarlın en iyi performansını gösteriyor. Şimdi milli takımımız bu akşam oynayacağı Arnavutluk maçını kazanarak hedefe oldukça yaklaşmış olacak.

Arnavutluk Maçı Kilit Maç Niteliğinde

Milli takımımız deplasmanda Arnavutluk milli takımını 2-0 yenerek gruplara başlamış daha sonra etkileyici Fransa galibiyetini alarak grupta ne kadar iddialı olduğunu ortaya koymuştu. Gruptaki 5. Maçlarda Arnavutluk milli takımının İzlanda’yı yenmesi ile birlikte milli takımımızın önünün iyice açılmıştı. Şimi milli takımımız bu akşam evimizde oynayacağımız maçta Arnavutluk milli takımının yenersek Fransa ve İzlanda milli maçı sonucunda göre kalan son 3 haftaya büyük bir avantajla girebiliriz. Çünkü milli takımımız kalan 3 maçın ikisinde evimizde İzlanda ve deplasmanda Androrra ile oynayacağımız için yüzde 90 oranında finalleri garantilemiş olacağız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın Astronotlardan Uzay Selfiesi
Kadın Astronotlardan Uzay Selfiesi
Karakomik Twitter’da TT Oldu
Karakomik Twitter’da TT Oldu